Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radzio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radzio

  1. ja obstawiam na przewód idący do rozrusznika
  2. witam proponuje wymienić zawór n75 i po krzyku
  3. spokojnie mozesz jechac do warsztatu.koszt to okolo 25zl uszczelka plus wymiana.
  4. jest to wyciek spod pokrywy zaworów.nic powaznego ale musisz zmienic uszczelke pod nia
  5. chyba tak musi byc bo ja mam podobnie,tez z opóźnieniem około 3 sek
  6. kup nowe uszczeli pod dekiel i pod kazdy wtryskiwacz.zrob raz a porzadnie pozdrawiam
  7. a slyszal ktos o belgijskiej firmie SIDEM??prosze o jakas opinie
  8. ja bym sprawdzil turbine.mogla sie zatrzec a czy zrobiles adaptacje nowej przepustnicy??
  9. a moze to wina sprzegla i kola dwumasowego??
  10. dark 79 ma racje.Mialem to samo tydzien temu i po wymianie wlacznika zaplonu wszystko jest ok i kluczyk chodzi w stacyjce bez zadnych oporow pozdrawiam
  11. wyjmnij silniczek wycieraczki,wyczysc ze starego smaru i naladuj nowego zeby wszystko sie swobodnie krecilo i problem z glowy.Jezeli oczywiscie nie strzelil ci bezpiecznik
  12. z mechanicznych uszkodzen obstawilbym poduszke silnika z tej strony co miales dzwona
  13. radzio odpowiedział(a) na benito temat w 1.9TDI
    no i co MAREWEL siwo ci?? sa tez takie rozwiazania na pompe wody :>[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2008, 23:25 _________________________________________________nie musisz rozbierac rozrzadu!!
  14. radzio odpowiedział(a) na benito temat w 1.9TDI
    :polew: :th: :> :polew: :polew: z czego ha?? ja mam napedzana paskiem wieloklinowym w AHU i gdyby mi ciekla to bym widzial bo nie jest pod oslona rozrzadu [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2008, 23:21 _________________________________________________Dokładnie! Wystarczy się schylić i zajrzeć pod auto i widać pompę i lecący z niej płyn. Może wiesz jak długo trwa wymiana pompy bez dłubania się w rozrządzie? nie mam pojecia bo nie robilem tego ale poszukaj na forum.Powinno byc
  15. radzio odpowiedział(a) na benito temat w 1.9TDI
    skoro widzisz ze cieknie ci pompa wody bez zdjecia pokrywy,to znaczy ze jest ona napedzana paskiem wieloklinowym i nie musisz rozbierac rozrzadu zeby ja wymienic
  16. przeczysc tryby ze starego smaru,naloz nowego ,skrec i bedzie ci smigac jak nowa.Ja mialem ten sam problem u siebie i pomoglo jak przesmarowalem
  17. a ja stawiam na gumowy oring uszczelniajacy ten czujnik temperatury zamocowany na czarnym króćcu.On juz moze byc struchlaly ze starosci i nie trzyma tak jak powinien pozdrawiam
  18. radzio odpowiedział(a) na Archie temat w 1.9TDI
    stawiam na otwor w obudowie skrzyni biegow a wnim obracajace sie kolo zamachowe
  19. a sprawdzane byly wszystkie weze i przewody dolotowe?do IC i do kolektora ssacego?moze ktorys pekl i nie ma boota.
  20. to regulator napiecia do wymiany
  21. a ja polecam castrola i dobrze zrobisz jak na nim zostaniesz.pozdrowionka
  22. a moze masz gdzies dziure na przewodach gumowych na drodze sprezonego powietrza od turbiny przez IC do kolektora dolotowego.Objawy sa bardzo podobne:kopcenie i wolno wchodzi na obroty bo powietrze ucieka.pzdr
  23. popieram Musashi.Od 5 lat robie w ASO i nigdy nie mialem problemowz odkreceniem swiec zarowych badz iskrowych i zadne NIE BYLY smarowane jakims lubrykantem lub smarem.Także dajcie sobie spokoj ze smarowaniem tych polaczen gwintowych
  24. jak mogłeś do tego doprowadzić Wg Ciebie taka odpowiedź może pomóc koledze? Jeśli nie masz nic sensownego do napisania to nie pisz. [cayenne]
  25. a moze za mocno naciagneli rolke napinajaca pasek rozrzadu i wyje teraz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.