Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Bananowy Sedan :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolor auta na prawdę fajny !

Kolor środka fajny..nawet to drewno ala orzech pasuje do środka.. kiera zjechana na maxa ..

..ale przebieg to możesz sobie pomnożyć .

Opublikowano

Daj sobie spokój z programem i wtryskami, zmniejszysz tylko żywotność swojego AHU 90HP ( duża pojemność a mała moc = 700tys a może 1mln km bez poważnych remontów) i wydasz z 2tys zł żeby mieć tylko ok. 130HP. Lepiej zainwestować w ori fele 16nastki i w rozrząd :)

:polew::nabijasie: :laghing2: :doh1:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Co do przebiegu, znalazlem w aucie faktury z przegladow ksiazke serwisowa itd, to w ksiazce ostatni przeglad jest 01 r na 60 tys.. i jedna faktura jest z 2005 r chyba, i tam juz jest 160 tys;) nie wiem czy realny, czy nie, motor jest w stanie b. dobry, wczoraj byla cala diagnostyka i nic sie z nim nie dzieje, jedynie cos tam przeplywomierz troche za duzo podaje, ale to znikoma roznica i diagnosta powiedzial ze spokojnie narazie moge tak jezdzic ;)

Według BRIEFu od 97 do 98 stało w jakims AUTOZENTRUM, po czym 98 kupil to auto facet od ktorego ja mialem auto, jedynie zmienilo sie jego miejsca zamieszkania/numery rejestracyjne.. i tak do 2010 roku.. dla mnie moze miec 500 tys to auto, wazne ze jest w dobrej kondycji :D [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 11:22_________________________________________________Kanarek dorobił sie nowego radia Concert, oraz zmieniarki ori ;) wszystko gra jak nalezy :D teraz pora na czarne szyby i ori lampy ;> tylko mysle czy czarne, czy biale czy zostawic ORI ? :D

Opublikowano

do zółtego fajnie bedza pasowaly czarne lampki, ktos robil dla mnie VT ale wez to teraz odkop w battalionie

no i tylko nie biale :wallbash:

Opublikowano

Fajny kurczak :> Nie widziałem na żywo nigdy takiego kolorku w b5, jak założysz dobre koło, przyciemnisz szyby to będzie super :good:

Też sie zastanawiam nad wtryskami i programem, bo 90 faktycznie troszke przy mało, ale i tak nie jest źle

Powodzenia w modach!

Opublikowano

"o f mołde" :shocked:...no nie powiem rarytasik ci sie trafil bo czasem sie zolty trafi ale nie z takim srodkiem :slina: powodzenia w modach i bezawaryjnosci zycze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za dobre slowa ;) Wiele osob sie nasmiewa z koloru :D ze damski :P no ale szyby i kolo mysle przywroca ich do porzadku dziennego :D co do kiery wyzej, klikam odrazu kup teraz jesli tylko wyslesz mi poduszke w takim kolorze ! hahaha ;D mysle ze to nie do dostania ;)

Kiera niestety zostanie taka jedynie zamienie moze na skorzana, badz kupie z eSki, badz co badz taka mi odpowiada jedynie jej stan pozostawia duzo do zyczenia :)

No i jeszcze musze dywaniki skompletowac bo jak widac na zdj kierowcy jest w stanie tragicznym :/

jak osiagne po programie i wtryskac 120 ps to bede zadowolony ;) najbardziej zalezy mi na momencie bo go brakuje czasami :) No i za miesiac/dwa czas na gwint i kolo, tylko strach z gwintem w takie dziury, bo wahacze to bede co miesiac wymienial z moimi przebiegami :/

[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 17:23_________________________________________________Powiedzcie mi jeszcze jak jest z klapami US, poniewaz od zawsze choruje na takowe, czy to w mk3 ktore mialem, czy to w mk4, no i teraz a4 tez chcialbym mala tablice ! :D pasule plug&play ? czy trzeba cos modzic ?:D i jakie sa koszta takiej klapy? bo do golfa 3jki za zdrowa trzeba dac 800 pln :P mam nadzieje ze tu nie jest tak drogo :)

Opublikowano

ja za klape dalem 130 zlotych, tutaj problemem jest wogole znalezienie takiej klapy a nie jestes jedyny ktory szuka :decayed:

jak juz znajdziesz to do przedlifta pasuje bez przerobek :)

co do koloru to jest za***isty, moja wlasnie tez bedzie malowana na zolto :kox: i szczerze ci powiem ze tez ludzie mowia "lepiej na inny kolor" "tylko nie na zolto" :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ale na jaki zolty malujesz? bo ten co ja mam to LY1B i jest taki bardziej wyblakly niz prawdziwy zolty, i ja wolalbym zeby byl bardziej ostry :D ale tym tez nie pogardze w kontrascie bedzie z szybami mysle ok, tylko nie wiem jakie felgi :/ czarne odpadaja bo w ogole mi sie to nie podoba... myslalem nad grafitem, badz ori srebrnym, bialy znowu za bardzo sie zleje i nie bedzie pasowalo czarne szyby zolte auto no i biale felgi ;P

Opublikowano

no to ja maluje na prawdziwy żółty - LY1C :decayed:

Opublikowano

fajny kolorek niepowtarzalny i srodek tez super:)

Opublikowano

fajny kolrek widzialem takiego na zywo :P zwraca na siebie uwage :slina:

Opublikowano
  • Autor

no to ja maluje na prawdziwy żółty - LY1C :decayed:

To mozesz i mi pomalowac z wierzchu chociaz :cool1:

Przymierzam sie do gewinde FK, tylko nie wiem czy jestem gotowy zeby go zalozyc i turlac sie 30-40 na godzine zeby nie powybijac odrazu wszystkiego ;|

Opublikowano

Kolorek mi się nie podoba. Właściwie to nie podoba mi się określenie kanarkowy :evil: poza tym taki zółty wygląda ciekawie a co do wnętrza - intrygujące aczkolwiek się podoba. Moja rada co do zmieniarki którą masz w planach osobiście bym zrezygnował w zasadzie niepotrzebny grat który zajmuje gdzieś tam miejsce i czasem przeszkadza. Ja wywaliłem. Zamiast tego poleciłbym jakiś transponder FM nie byłbyś uzależniony od płyt a w zasadzie możesz podłączyć cokolwiek - smarkfona czy jakiś odtwarzacz mp3. No ewentualnie zostaje jakiś emulator zmieniarki jak tak bardzo chcesz

Życzę radości z autka :)

Ach spóźniłem się z "radą"

Opublikowano

rzadko spotykany kolor z zewnątrz już nie mówią o środku

ogólnie ładne auto

Opublikowano
  • Autor

No troche pozno :) aczkolwiek chcialem wlasnie ORI sprzet, co do miejsca mi tam ono niepotrzebne bo auto to typowy dupowoz, a nagrywanie plyt takze zaden problem bynajmniej narazie ;P

Powiedzcie mi jak to jest z gwintami ? trzeba cos zmieniac? czy jak wsadze i posaadze auto nie bedzie nic tluklo ? stabilizator czy cus;>

Opublikowano

Z zewnątrz super ..w środku salonka :wink4:

Opublikowano

wsadzis

No troche pozno :) aczkolwiek chcialem wlasnie ORI sprzet, co do miejsca mi tam ono niepotrzebne bo auto to typowy dupowoz, a nagrywanie plyt takze zaden problem bynajmniej narazie ;P

Powiedzcie mi jak to jest z gwintami ? trzeba cos zmieniac? czy jak wsadze i posaadze auto nie bedzie nic tluklo ? stabilizator czy cus;>

wsadzisz gwint i posadzisz i bedziesz uwazał a pozniej juz tylko coraz wieksza felga i wtedy bedziesz uwaznie dobieral et wielkosc felgi i opony:P

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

O felgi Et szerokosci itd sie nie martwie :) chodzi mi bardziej o laczniki stabilizatora, sam stabilizator czy tam nic nie trzeba modzic przy gwincie? bo w mk4 mialem tak ze wlasnie musialem modzic z lacznikami stabilizatora zeby nie uderzalo tutaj nie ma problemu z podobnymi rzeczami ?:P[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 03:58_________________________________________________"W ciescie banan" dostał dziś nowe jupitery na tył... teraz czeka na niego gwint, jupitery niebawem od "gwert'ego" no i jakies czerwone alusy...

DSC01452.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.