Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Bananowy Sedan :)


Kawul

Rekomendowane odpowiedzi

No wyglada ladnie, tylko to 17 i slyszalem ze moze byc problem zglebowac porzadnie woz z przodu na 17 i na niskim profilu ze podobno wahacz o kielich bedzie pukal ;> ktos cos o tym wie ;> :D

Moskal :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładaj ten felunek byłbyś 1 u nas :cool1::good:

Dokładnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyglada ladnie, tylko to 17 i slyszalem ze moze byc problem zglebowac porzadnie woz z przodu na 17 i na niskim profilu ze podobno wahacz o kielich bedzie pukal ;> ktos cos o tym wie ;> :D

nie ma zle ;) mam 17 i opone 205/40 i nic nie puka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafa a mozesz tu podrzucic jakies fotki? Jak masz zglebowane auto ? i to 205 na jakiej szerokosci jest zalozone?

Bo tam jest 8,5 i 10" tył.. 17, wiec ja bym chcial na tył wlasnie 205 i przod tez cos zeby byl mega naciag... no i gleba musiala by byc dobra :D podeslij fotki swojej tu w temacie jak mozesz ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dobrej glebie to nieważne przy jakim kole może wahacz czasem uderzyć o nadkole :wink4:

Ale nie ma tragedii... U mnie nawet na 16 dzieją się takie rzeczy :decayed:

969184.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zdecydowanie zostal przy tamtej feldze.Ta jest brzydka i nie rowna tamtej.Sam mam takie i sa sliczne-przynajmniej dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafa a mozesz tu podrzucic jakies fotki? Jak masz zglebowane auto ? i to 205 na jakiej szerokosci jest zalozone?

Bo tam jest 8,5 i 10" tył.. 17, wiec ja bym chcial na tył wlasnie 205 i przod tez cos zeby byl mega naciag... no i gleba musiala by byc dobra :D podeslij fotki swojej tu w temacie jak mozesz ! :)

ja mam na 9' te 205 ;) na 10 Ci nie wejdzie, probowalem :D nawet 215/40 nie trzymalo powietrza :wallbash: wysokos przodu od ziemi do blotnika to 58cm tyl 59cm. Fotki jak siedzi sa u mnie w temacie, na dniach planuje jeszcze zbic po 1cm :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tamtej tzn ktorej ? BO troche nie jasne to napisales, wedlug mnie S line nawet do piet nie dorasta tym ktore przymierzylem... bez obrazy dla tych co maja S line :D hehe ;)

Jak nie bedzie tamto to moze LM 18" sie okaze, narazie ten sezon musze przekulac na tych, w lipcu do Mielna sie wybieram i tam beda napewno wieksze wydatki i auto narazie zostaje tak jak stoi, moze tylko lampa sie pojawi :) [br]Dopisany: 22 Maj 2011, 13:21_________________________________________________Szafa, dzieki za info, bede nad tym myslal :) no ja nie chce miec balona z tylu, cos pokombinuje ;D ogolnie Twoje audi na tych Twoich felgach jest mega ! :) Pogratulowac wozu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) jeszcze dluga droga przedemna :tongue4: co do opon to na 8.5 proponuje 195/40 ktore sa nieosiagalne w uzywce a na tyl 225/35 lub nowki 215/40 to wtedy jest szansa ze beda trzymac cisnienie i naciagi beda konkretne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma inny gust ;) wiec nie kazdemu musi przypasc do gustu moje wnetrze ;D

A co do kół na tych terazniejszych 18" wyglada dobrze i mi sie podoba :) ale ja uwielbiam glebe, na 18" tego nie ma, i wole 17 z parapetem i mega gleba :D lubie sie denerwowac ze tu i tam nie podjade itd ;) tylko martwilo mnie to ze ten wahacz niby bedzie tlukl gorny, ale szafa rozwial moje watpliwosci :D i zaczynam myslec nad ta 17 !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba.

Wnętrze kox, kolorek indyvidulany na maxa, tak jak lubie.

Szkoda ze ktoś nie skonfigurował tego samochodu z rudym kolorem lakieru (nie znam numeru tego lakieru ale jest ich niezbyt wiele i max mi się podobają).

Ogólnie wszystko in plus :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wybierać skóre czy ten kolorek foteli wybrał bym fotele, kosa swego czasu szukałem takich kolorystycznie do 80-ki i nieszło dostać. Kolor też zacny, powodzenia w modzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co do srodka jest mega... i fakt moglby byc w skorze fotel w takim oczywiscie odcieniu no ale moze kiedys ;D ale dostac cos do tego ...... to padaczka, mam polamana popielniczke z tylu i ni chu chu nie znajdzie sie nigdzie takie cos ;( ebay.de,uk,com etc przetrzepalem i NIC ! :) nawet kawalka a co dopiero popielniczki :)

a co do auta jesli sytuacja sie nie zmieni wyladuje na allegro :/[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 16:59_________________________________________________No i ktos tam wyzej pisal zebym uwazal bo dostac cos w tym kolorze to praktycznie niemozliwe... No i stało sie ;)

Szukam Maski i zderzaka... przez swoja nie uwage lekko uderzylem w babe na torach z predkoscia 10 km/h ;o zderzak pekniety i maska pogieta, a ze nie toleruje szpachli.. szukam po taniosci maski i zderzaka, badz w rozsadnej cenie czegos w kolorze.... pisac PW najlepiej albo tu w temacie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup dobrą maskę w innym kolorze i do lakierowania bo może być rzeczywiście problem z dostaniem w takim kolorze

albo przy okazji zakładaj maskę poliftową (powinna chyba pasować p&p) no i zderzak poliftowy do tego wrzucisz lampki zespolone i masz młodsze auto o 3 lata :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki plan zeby zderzak byl po FL, i to napewno bedzie poniewaz lampy tez na bixy chce zmienic, tyle ze jak to własnie jest z maska? podejdzie po FL? bez modzenia bo tam tez blotniki sa inne a tego juz nie bede zmienial :/ Ktos to przerabial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błotniki są inne ale ich na pewno nie będziesz musiał zmieniać, samą maskę, ogólnie chłopaki zakładali i piszą, że pasi

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202116.0

zderzak poliftowy daje efekt też ostatnio u siebie zmieniłem całkiem inaczej auto się prezentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...