Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Chińskie żarniki D2S, ktoś jezdzi??


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Chce u siebie założyć żarniki D2S, zastanawiam sie nad kupnem tych chińskich żarników po 20-30zł/szt. Ktos to kupował jak z ich zywotnoscią, wytrzyma to z rok :mysli: Lampy mam pod D2S. Świeci to jak HID H7 wiec źle nie jest :wink4:

Ori żarniki to jednak dosć sporo, 130zł za sztuke to jednak nie ma moja kieszeń w tym momencie wiec prosze nie pisać o nich :good:

Przykładowa aukcja

http://allegro.pl/zarnik-palnik-hid-xenon-d2s-zarniki-ksenon-gwar-fv-i1401750658.html

http://allegro.pl/zarnik-palnik-xenon-d2s-promocja-wyprzedaz-gwaran-i1434980232.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwa lata temu do B5 kupiłem 2szt. D2s w kubeczkach z napisem HID po 49zł wtedy i do dziś świeci dobrze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwa lata temu do B5 kupiłem 2szt. D2s w kubeczkach z napisem HID po 49zł wtedy i do dziś świeci dobrze :mysli:

w takim razie zaryzykuje i wezme te tańsze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kowi. Zamawiałeś??

no własnie jeszcze nie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba zaryzykuję nawet tańsze :Phttp://moto.allegro.pl/d2s-4300k-5k-xenon-jakosc-w-wa-hurt-i1456794245.html

Dziś wymieniłem niby oryginał Philipsa który poświecił 14m-cy i wczoraj zdechł :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zamówiłem w tamtym tygodniu, pare sztuk, kolega juz je użytkuje i mówi że jest dobrze :wink4:

brałem po 21zł :tongue4:

ja zakładam jak przyjdzie lampa, dzisiaj powinna być :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zakładałem zamiennikowe żarniki ale nie te chińskie, jak rozmawiałem ze sprzedajacym nie polecał tych chińskich bo jak mówił miał kilka przypadków ze spaliły one przetwornice. Jestem ciekaw jak wyglada porównanie oświetlania drogi Philips a chinol. JA wsadziłem 4300K do bi-xenonów i z długich jestem średnio zadowolony, maja krótki zasieg do przodu przed samochodem jakies 150-200m ze dobrze widac reszta jak za mgłą pobocza bez zarzutu podobnie jak krótkie super świecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj odpaliłem te hińskie też na bixie i jestem zadowolony, mijania świecą bez porwnania lepiej niz w poprzednich lampach pod H7 :kox: zobaczymy jak długo tak bedą świecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi

ja w bixie na chinolu latam od stycznia

a palnik ma z rok już bo świecił wcześniej w xenonie

jedno co zauważyłem w porównianiu z philipsem to ze na tych chinolach jest szerszy błąd, ( ten kolorowy pasek) pomiędzy światło cień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi

ja w bixie na chinolu latam od stycznia

a palnik ma z rok już bo świecił wcześniej w xenonie

jedno co zauważyłem w porównianiu z philipsem to ze na tych chinolach jest szerszy błąd, ( ten kolorowy pasek) pomiędzy światło cień

dokładnie wczoraj jak ustawialismy przed garazem to zauważyliśmy ten efekt :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale myślę ze cena i tak warta uwagi

bo poza tym felerem są całkiem całkiem

tym bardziej ze 6000K jest naprawdę biały

a nie jak 4300 lekko wpadający w żółty

co prawda nowe philipsy to już 4800k

ale cena za około 100zł za sztukę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam MAXGEAR D2S o barwie 6000*K i jest naprawde o.k ! Wytrzymały rok - około 80-90 tys km

Barwa super 4300 to lipa :kox:

pozdrawiam

edit:cena za maxgear to około 70-80 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...