Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Moja czarna A4 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MODEL: Audi

WERSJA: A4 B5 Avant

KOLOR: Czarny

ROCZNIK: 1996

SILNIK: 1,9 TDI

MOC: 110 KM

KOŁA: 15" Audi z oponami 195/65 [zimówki]

ZAWIESZENIE: Seria

WYPOSAŻENIE: ABS, centralny zamek z pilota, elektryczne lusterka, radio, alarm, 2xAirbag, immobilizer,elektryczny szyber, regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach, komputer pokładowy,fotele kubełkowe, regulacja wysokości foteli przednich i regulacja wsparcia kręgosłupa [części lędźwiowej]

MODY: narazie brak

PLANY: ładne koło i obowiązkowo niżej, dorzucenie climatronika, zwiększenie mocy silnika, a co dalej to czas pokaże

Narazie nie ma żadnych modów ponieważ swoje musiałem wsadzić w ten samochód jak to przeważnie po zakupie

używanego auta bywa. To co zostało zrobione to:

-wymienione świece,

-wymieniony termostat,

-wymieniony przepływomierz,

-wymiana piasty i łożyska koła-lewy przód

-ustawienie kąta wtrysku jak i dawki paliwa,

-sprawdzenie całej elektroniki silnika,

-wymiana czujnika ciśnienia oleju,

-czyszczenie turbiny.

Autko zostało sprowadzone do Polski z Niemiec w 2008 roku. Jego przebieg dobija do 265tys. kilometrów ale ogólnie auto ma się dobrze. Wymaga trochę poprawek bo do stanu perfekcyjnego mu trochę brakuje ale dla chcącego nic trudnego. Jedyną przeszkodą są pieniądze ale z czasem na wszystko znajdzie się jakiś grosz. Nie było bite, tzn. nie miało żadnego poważnego spotkania z drugim ciałem. Na blachach nie ma żadnych wgniotek jedyne co widać to delikatne ryski do spolerowania.

ENJOY! 8-)

audi1w.jpg

audi2y.jpg

audi4a.jpg

audi5v.jpg

audi6m.jpg

audi7j.jpg

audi8k.jpg

Opublikowano

audi1w.jpg

audi2y.jpg

audi4a.jpg

audi5v.jpg

audi6m.jpg

audi7j.jpg

audi8k.jpg

kuzwa z tymi audi to poracha :wallbash:

ma fisa i kubly a nie ma chlodziarki no masakra :wallbash:

gratki fisa i foteli :good:

Opublikowano

mi się podoba :D zresztą jak każde a4 b5 :D pozdrawiam i szerokiej drogi :P:hi:

Piekne to mosz ! :D hehe

Opublikowano

przyjedź na spota to oblukamy na żywo :naughty:

prezentuje się ładnie :good:

tylko własnie szkoda ,że nie ma klimy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak to zwykle bywa, że auto robi się pod siebie. Właściciel, który nią jeździł zbytnio o nią nie dbał ale jak najbardziej do uratowania. Mi Audi A4 B5 od zawsze się podobały i w końcu wpadła mi takowa w ręce. W środku jest dość sporo rzeczy do poprawy ale wiem, że w moich rękach trochę zabawi, a ja o nią zadbam. :wink4:

Narazie za wnętrze nie mam zamiaru się brać, bo tak jak już wiadomo nie ma klimy, a w planach mam climatronik także wszystko co do poprawy [chodzi mi o deskę rozdzielczą i tunel środkowy] zostanie wymienione przy okazji montażu klimy. Plany mam i na pewno będę je realizował. Najważniejsze aby szło do przodu. :wink4:

Pozdrawiam

PS. A na spocie się najprawdopodobniej pojawię i dzięki za zaproszenie :hi:

Opublikowano

Bardzo fajna, tylko faktycznie lipa że brak klimy.

Dziwnie czasem konfigurowane są te nasze A4, kumpel kiedyś miał A4 też ze świetnym wypasem, miał FIS, Kubły, pełną elektryke, szyber, spryski na reflektory a klimy nie miał :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Uroki hehe ale za to można później się popisać co zostało zrobione :rolleyes:

Opublikowano

Fajna, podoba mi się. Mo i ten silnik, mój ulubiony.

Lubię pomarańczowe podświetlenie zegarów. Klasyk.

Opublikowano

ale u kolegi jest czerwone przecież :)

Opublikowano

Ladna audinka :)

Opublikowano

troszkę pracy i będzie miodzio :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.