Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kołobrzeskie A4 .........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakby coś to spot w Niedziele 18-30 przy McDonald

Łukasz zostaw w niedziele żone za barem, da sobie rade przez pół godziny

Opublikowano
  • Autor
jakby coś to spot w Niedziele 18-30 przy McDonald

Łukasz zostaw w niedziele żone za barem, da sobie rade przez pół godziny

Żona 9 -wiaty miesiac w ciąży, ale poimo dam rade, na krotko wpadne bo w poniedziałek jade o 6 -tej na berlin po auta....:facepalm:

Opublikowano

wiec mamy ustalone niedziela 18-30 przy mcdonald

Opublikowano

Będę obecny :wink:

Opublikowano

hmmmm..... Kołobrzeg nabiera mocy!!!

Opublikowano

w końcu ...

Opublikowano

no to spot w większym gronie zaliczony. Kto ma foty niech wrzuci :wink:

Opublikowano
  • Autor

:a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan:

Trzeba spota zrobic ale bez :audi:

Czyli małe.......:drunk: upodlanko :naughty:

Opublikowano

heh, jakiegoś grilla na luzie przy piwku, czemu nie :drinks:

Opublikowano

jestem za tylko pogoda musi być

fotki słabe ale zawsze coś

CAM00038.jpg

CAM00040.jpg

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

jak ktoś ma lepsze foty to dawać

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ----------

jak ktoś ma lepsze foty to dawać

Opublikowano
  • Autor

Łeee co to za Foty jak mojej poczwary nie widac :thumbdown:

To kara za spożnienie ?? :grin:

Opublikowano

Na drugie foto załapałeś się :P Tyle bryk że chyba foto panorama strzelone :wink:

Opublikowano
Łeee co to za Foty jak mojej poczwary nie widac :thumbdown:

To kara za spożnienie ?? :grin:

eee.... no na 2 fotce chyba jest kpl. audiczek!!!:decayed:

oooo ktoś mnie uprzedził.

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

mi też udało się zrobić foto

IMG1jpg_nxpnaxw.jpg

Opublikowano

Masz tu kolego link do tematu z rozpiską jak ogarnąć podłączenie/montaż poliftowych do B5 :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-reflektory-zespolone-ii-lifcie-rezanie-montaz-9427/

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

no no, moje kołpaki jak się prezentują :naughty:

Opublikowano
Masz tu kolego link do tematu z rozpiską jak ogarnąć podłączenie/montaż poliftowych do B5 :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-reflektory-zespolone-ii-lifcie-rezanie-montaz-9427/

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

no no, moje kołpaki jak się prezentują :naughty:

Kołpaki "prawie" jak alusy hyhy, temacik już znam! ale wiesz jak to wsparcie kogoś na miejscu!!!

dzięki

Opublikowano
  • Autor
Na drugie foto załapałeś się :P Tyle bryk że chyba foto panorama strzelone :wink:

:facepalm: Suwakiem nie przesunełem.... zmeczenie materiału po długim week :polew:

Opublikowano

Całkem niezły początek.. to kiedy nastepny ??????? może być i bez bryk ;)

Opublikowano

mogę zagadać z kolesiem z VAG-grupy i zrobić razem z nimi spota

wstawiam link do konta

https://pl-pl.facebook.com/pages/VAG-GRUPAPL-Pomorze-Zachodnie/434974719911085

jest tam kilka aut na ZKL

co do terminu spota to 16 pasuje i godzina jak ostatnio

a co do propozycji Łukasza to ok ale w lipcu to grilla zrobimy na plaży

czekam na propozycje

Opublikowano

Jak godzina będzie ta sama to mi pasuje :wink: A co do spota w większym gronie to luz, z chęcią zobaczyłbym jakąś starszą, fajną brykę z grupy VAG :naughty:

Opublikowano

pasuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.