Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kołobrzeskie A4 .........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rozmawiałem z kolesiem z VAGgrupy i 16 lipa, jak coś to wpadna na spota w lipcu

ale na następnego spota mam 2 osoby chętne, odezwali się na e-mail

Opublikowano
  • Autor
rozmawiałem z kolesiem z VAGgrupy i 16 lipa, jak coś to wpadna na spota w lipcu

ale na następnego spota mam 2 osoby chętne, odezwali się na e-mail

Oj AUDI się nie odmawia ... :whip2:

Chłopaki i Dziewczęta mam A6 allroad na sprzedaż w ładnej opcji, 2,7 tdi s-line :naughty:

Opublikowano

masz jakas fotke

Opublikowano
  • Autor

Nie zrobiłem.. jeszcze :decayed:

Jak ktoś takiego szuka to polecam, i jak coś mozna na real zobaczyc..

:hi:

Opublikowano

[/color]

Nie zrobiłem.. jeszcze :decayed:

Jak ktoś takiego szuka to polecam, i jak coś mozna na real zobaczyc..

:hi:

a na ile zrobiłeś przebieg :wink:

---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

ok teraz bez jaj

następne spotkanie

niedziela 16 czerwca godz. 18-30

Opublikowano

Spróbuję pracę ustawić tak żeby być, ale nic nie obiecuje :wink:

Opublikowano
Spróbuję pracę ustawić tak żeby być, ale nic nie obiecuje :wink:

Radek ja ci dam spróbuje :wink: godzinę ustalaliśmy pod ciebie i Łukasza

bo reszcie pasi cały dzień

Opublikowano

Zrobię wszystko co w mojej mocy :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jak nie zapije to bede :decayed:

Wczoraj byłem na zawodach strażackich w Charzynie i ...............:heat: doskwiera dziś mi brak tchu :polew:

Opublikowano

ok pisałem do szkodnika wiec może będzie ta sama ekipa+ koles B5 z kotwicy i koleś B6 z radzikowa

Opublikowano

ja przychaczyłem tego z białego b5 z kolegą co też ma audi no i tego z ladnego b6 przy kantorze koło mojej roboty. Wszyscy mówili że będą.

Opublikowano

Ma ktoś z was na sprzedaż redukcje wieloklina do kiery poliftowej abym mógł wrzucić ją do przedlifta?

Opublikowano
  • Autor

Jak coś to ja mam na sprzedaz kiere z b7 trojramienną, z taśmą w dobrej cenie bez poduchy, i przelot zamiast kata do 1,8 t nowka na dwie sondy:naughty:

Opublikowano

heh, kiera z B7 :grin: jej design do wnętrza B5 nie pasuje, nie kupię :decayed:

Opublikowano
  • Autor
heh, kiera z B7 :grin: jej design do wnętrza B5 nie pasuje, nie kupię :decayed:

Technicznie nawet chyba nie mozliwe :wink:

No chyba ze na wiocha.pl

Bardziej myslałem o uzytkownikach b6 :wink:

Opublikowano

mało "rezaczy" w naszym gronie :decayed: Ja teraz powoli zaczynam hajs na mody wydawać :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zawsze można pobudzić REZOMANIE :grin:

Chłopak od B6 sedan czanej koło kantoru troche reza, miał wczesnie b5 granatowa ładną podrezaną :wink:

Opublikowano

Ale mało nas tu na A4-klub.pl. Można byłoby założyć lokalną grupę fanatyków Audi - czy to na FB, czy forum :wink:

Opublikowano

Do poważnego rezania troszkę kasy trzeba mieć :) Każdy w na swój sposób coś reza.. Na forum jest temat odnośnie kiery z b7 w b6 podobno nie odpalają podczas crashu

Opublikowano
  • Autor
Do poważnego rezania troszkę kasy trzeba mieć :) Każdy w na swój sposób coś reza.. Na forum jest temat odnośnie kiery z b7 w b6 podobno nie odpalają podczas crashu

Wątek mojego autorstwa :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.