Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kołobrzeskie A4 .........

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cisza przed spotem :decayed:

Opublikowano

kazdy zajety

ja staram sie raz dziennie byc na forum

Opublikowano
  • Autor

Panowie Ja odpadam, siła wyższa....

Syn przyszedł na świat dziś o 9;40 :banan::banan::banan:

Opublikowano

Łukasz gratulacje

jak wróce z urlopy trzeba bedzie wypić jego zdrowie

Opublikowano

lol gratulacje!!! pierwsza pociecha???

Ps. sorki panowie za nieobecność ale zafundowałem sobie dzisiaj pranie tapicerki w swojej niuni:banan::banan::banan: Fajnie mieć znajomych którzy pełnią takie usługi!!!:wink:

Pozdrawiam

Opublikowano

Dziś nas było nas trzech :wink:Ja co prawda na pół godzinki ale byłem :kox: Ma ktoś z was wypożyczyć opalarkę? Mam folię 3M i chciałbym dekory okleić ale nie mam opalarki :doh:

Opublikowano
Dziś nas było nas trzech :wink:Ja co prawda na pół godzinki ale byłem :kox: Ma ktoś z was wypożyczyć opalarkę? Mam folię 3M i chciałbym dekory okleić ale nie mam opalarki :doh:

Ja mam!!! co prawda ma swoje lata ale działa, leży u mnie w pracy w Kołobrzegu zapraszam.

Opublikowano

Radek z opalarka delikatnie

ja robiłem folię suszarka i było ok

Opublikowano

kazik miałeś dać namiary na dekory..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dekory oklejone :decayed: Ma ktoś z was ściski do sprężyn? W przyszłym tygodniu wpada do mnie gwint, z chęcią sam wrzuciłbym go do fury, tylko nie mam ścisków :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Moge pożyczyc na 24h:wink:

Opublikowano

oooo to fajnie, także jak już przyjdzie do mnie zawieszenie, będę miał dzień wolnego to odezwę się:banan: Jakiś ogarnięty i niedrogi lakiernik w Kołobrzegu jest? Przymierzam się do kupna felg ale chciałbym je przemalować na biało :decayed:

Opublikowano
  • Autor
ogarnięty i niedrogi

wsrod lakierników te dwa słowa sa totalnie sprzeczne, tani to poprotu dziad :wink:

Opublikowano

Malowanie felg też da się zj***ć? :decayed: Niby powierzchnia nie duża, lakierowany elementy nie są obok siebie - nie widać wielkiej różnicy kolorów. Także chyba wystarczy malować tak, aby nie zrobić zacieków :wink:

Opublikowano
  • Autor

Uwierz mi ze na felgach własnie trzeba sie przyłozyc :whistling:

1. Temperatura

2. Kamienie3. Mega różnica temperatur (po hamowaniu np kałuża :doh:)

4. Montaż opon - słabo położony lakier zejdzie gdy opona bedzie naciągana na rant

5. Odpowiedznie materiały. (czasem czyscimy felgi ostrymi preparatami do usuwania nalotu z klocków hamulcowych- spłynie razem z lakierem :grin:)

Wymieniać??

Przy felgach trzeba dokładności, maja wiele zakamarków, jesli nie zmatujesz (wypiaskujesz) dobrze to lakier zlezie bardzo szybko ze śliskiej powierzchni.

Opublikowano

W takim razie będę szukał dobrego lakiernika, szkoda dwa razy robić tą samą robotę :hi:

Opublikowano

polecano mi w grzybowie za stadniną koni. Sam nie korzystałem.

Opublikowano

Poszukam kontaktu w internecie, co prawda felg jeszcze nie mam, ale wiem że mają być polakierowane na biało :decayed: Także szukam już kontaktów.

Opublikowano
  • Autor

Mój Tato ma lakiernie :naughty: Charzyno- jak nie skrecisz to wjedziesz:grin:

Jak bedziesz miałe felunek to się zgłoś, powiedz , że ja Cie wysłąłem :wink:

Opublikowano

Ok, w takim razie podjadę tam :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.