Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00


koman

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj w majdanie po godz 9 widziany koman tzn raczej jego audi bo ktos inny prowadzil :tongue4:

się ojczulek woził :decayed:

a na kawę czemu nie zajechałeś ? :gwizdanie:

do pracy jechalem nie dalo rady :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w majdanie po godz 9 widziany koman tzn raczej jego audi bo ktos inny prowadzil :tongue4:

się ojczulek woził :decayed:

a na kawę czemu nie zajechałeś ? :gwizdanie:

do pracy jechalem nie dalo rady :tongue4:

szkoda bo miałem w lodówce 2 zimne piwa :decayed:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 21:48_________________________________________________Nie no tak to nie będzie :evil:

za tydzień robimy spota w stałym miejscu tylko wcześniej i wyruszamy do chłopaków na Rzeszów odwiedzić ich co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Ty mi koman machałeś w czwartek w Majdanie ?

pewnie że ja ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jak się nie zagląda na forum to tak jest ;(

27 i 3 września mam wesele wieć nie bardzo

[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 19:38_________________________________________________wybieracie się 8 października na zakończenie sezonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek niema mnie w kraju do 10 grudnia

Jestem w San Tropez obecnie (Francja) :(

[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 11:45_________________________________________________

UWAGA

Pierwsza impreza z cyklu AUDI MEET'

8 Października 2011 (sobota)

Godzina: 16:00

Miejsce: Parking pod sklepem "Meble.pl" przy ul. Langiewicza w Rzeszowie (tam gdzie miały być Złote Pasaże). Przed torami po prawej stronie jak się jedzie od obwodnicy.

Konkursy:

- Najładniejsze auto zlotu

- Najstarsze utrzymane auto zlotu

- Najbardziej oryginalne auto zlotu (bierzemy pod uwagę całe auto łącznie z silnikiem)

- Rzut kierownicą

- Najdziwniejsza rzecz pod maską

- Dojazd do przeszkody

Dodatkowo mamy jeszcze małe niespodzianki dla niektórych użytkowników z forum, ale o tym dopiero na zlocie.

Podczas zlotu będzie kręcony film, oraz tradycyjnie będą trzaskane zdjęcia (w tym grupowe) :-)

Panoramy:

:arrow: http://fotozibi.netarteri...e/Panorama1.jpg

:arrow: http://fotozibi.netarteri...e/Panorama2.jpg

Harmonogram imprezy:

16:00 - Otwarcie wjazdu na plac

17:00 - Rozdanie kart do głosowania na "Najładniejsze auto zlotu" (wybierają uczestnicy)

17:15 - Rzut kierownicą

17:45 - Wybory na "Najstarsze utrzymane auto zlotu*" oraz "Najbardziej oryginalne auto zlotu"** (zgłoszenia przy wjeździe na plac) (bierzemy pod uwagę całe auto łącznie z silnikiem - wybiera komisja)

18:15 - Najdziwniejsza rzecz pod maską*** (każdy uczestnik zlotu bierze udział)(wybiera komisja)

18:30 - Dojazd do przeszkody (wg. zgłoszeń przy wjeździe na plac)

19:15 - zakończenie głosowania na "Najładniejsze auto zlotu" - podliczanie głosów

19:30 - ogłoszenie wyników konkursów

20:00 - planowane zakończenie

Regulamin imprezy:

1. Na miejscu panuje bezwzględny zakaz śmiecenia. Po zakończonej imprezie należy po sobie posprzątać.

2. Nie puszczamy głośno muzyki.

3. Nie palimy gumy i nie pokazujemy co potrafi nasz samochód.

4. Na terenie placu panuje ograniczenie prędkości do 20 km/h.

5. Zabrania się prowadzenia pojazdów po spożyciu alkoholu.

6. Uczestnicy są zobowiązani do zachowania nie zagrażającemu bezpieczeństwa dla innych.

Niedostosowanie się do regulaminu oznacza usunięcie z imprezy bez wcześniejszej dyskusji!

*Najstarsze utrzymane auto zlotu - Najstarszy samochód zlotu, utrzymany w jak najlepszym stanie wizualnym i technicznym. Liczy się data w dowodzie rejestracyjnym i stan faktyczny pojazdu.

**Najbardziej oryginalne auto zlotu - Najbardziej oryginalny projekt samochodu, czyli co wyróżnia Twój samochód?

***Najdziwniejsza rzecz pod maską - Dotyczy całej komory silnika, bierzemy pod uwagę rzecz/przedmiot, który jest na stałe, tudzież jest za coś odpowiedzialny nie na daną chwilę.

Bardzo prosimy wszystkich przybyłych użytkowników o wyposażenie się w swoje wizytówki (karteczki z Nickiem z forum za szybą) oraz w długopisy :-)

Bardzo prosimy o punktualne przybycie :-D

Zapraszamy

_________________

www.audipodkarpacie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pykłem se panowie chipa w weekend :> Kurcz troszke bida bo tylko 151 kucy i 343Nm, Byłem w EcuProject w Wrocławiu, i troche zajebalem bo filtry, oleje itd mam do wymiany za dwa tysiaki wiec moglem to zrobic przed chipem :wallbash: No i chlopaki mowili ze kata moglem wywalic bo juz dawno nie spelnia swojej roli a raczej tylko przeszkadza.. No al autko bez porownania :decayed: :decayed: Tomasz mozemy teraz na kresce stawac :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jednak chyba nie..Jest dosc doinwestowana i teraz poprawnie to przyspiesza wiec chyba nie... musialbym duzo za nia wolac a nikt by mi nie dal :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja wiem mysle ze kolo 3 dyszek trzba miec zeby z konca produkcji i z jakims tam wypasem miec..polookaj na allegro :) A co myslisz o b6??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No olej to nic, filtry, głownie powietrza, no i moglem kata wywalic ale sie nie dogadalem z gosciem dokladnie przez telefon :kwasny: a dalem 800zł, to grupowka w dolnoslaskim, a ze akurat lecialem do walbrzycha to po drodze skoczylem do wrocka no i jedzie sie znacznie przyjemniej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez zapierd...łem z tym katem jak robiłem turbo,ale co sie odwlecze to nie uciecze,to pewnie niezle pocisnołes na autostradzie:)150 kucy to juz fajna jazda,cena tez spoko.

ps:szukam w miare dobrego diselka w granicach 4 tysiecy,jakby ktos cos słyszał prosze o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...