Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Ceramiczne klocki Ate

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co, chcesz je kupic ?

Na razie zadnych ciekawych informacji nie mam na ich temat

wrzucone sa na razie do dwoch aut na tyl, na nowe tarcze do 2.0TFSI i S4 kolegi

ogolnie sa bardzo ciche, nie slychac ich podczas hamowania

skutecznosc taka sama jak std, pylenia nie widac, tarcza gladka

bez rys i wglebien, auta maja zrobione dopiero 2-3 tkm

A bo ja wiem czy chce kupic :rolleyes:

Skutecznosc ta sama a jak sie zachowuja przy dluzszym hamowaniu, np takim 200-10 ?

Szkoda, ze na tyl, na przodzie lepiej bylo by widac co to warte.

Opublikowano
  • Autor

w/g mnie to nic specjalnego

ja na razie nie wychodze poza FDSP, no chyba ze pojawi sie cos lepszego

Opublikowano

Ogólnie hamulce na tyle szału nie robią ale argumenty w postaci minimalnego pylenia i cichej pracy nie są bez znaczenia.

wspomnę tylko,że klocki oryginalne na tył do A4 B6 dla kodów 1KD i 1KP to koszt ok. 250zł więc też jest nad czym sie zastanawiać.

Opublikowano
  • Autor

...że klocki oryginalne na tył do A4 B6 dla kodów 1KD i 1KP to koszt ok. 250zł więc też jest nad czym sie zastanawiać.

za 240zł masz FDSP które na głowe bija ori

Opublikowano

...że klocki oryginalne na tył do A4 B6 dla kodów 1KD i 1KP to koszt ok. 250zł więc też jest nad czym sie zastanawiać.

za 240zł masz FDSP które na głowe bija ori

Tomek a FDSP pod 288 na tył jest?

Opublikowano
  • Autor

nie, nie ma, przynajmniej na razie

na tył do 300mm mozna kupic klocki od S4 w ASO ale koszt ok 400zł

własnie zastanawiam sie nad tym:

http://www.ferodoracing.com/catalogue/detail_car_racing.php?cat=brake_pads&code=FCP1629

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

koszt ok 1000zł

[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 12:13_________________________________________________oooooooooo sorry sa juz FDS-y do tarczy 288mm :drool: :drool: :drool: :drool: :drool:

a jeszcze tydzien temu sprawdzałem i nie było :mysli: :mysli: :mysli:

http://www.ferodoracing.com/pdf/car_tuning_pads_content.pdf

Opublikowano

nie, nie ma, przynajmniej na razie

na tył do 300mm mozna kupic klocki od S4 w ASO ale koszt ok 400zł

własnie zastanawiam sie nad tym:

http://www.ferodoracing.com/catalogue/detail_car_racing.php?cat=brake_pads&code=FCP1629

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

koszt ok 1000zł

[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 12:13_________________________________________________oooooooooo sorry sa juz FDS-y do tarczy 288mm :drool: :drool: :drool: :drool: :drool:

a jeszcze tydzien temu sprawdzałem i nie było :mysli: :mysli: :mysli:

http://www.ferodoracing.com/pdf/car_tuning_pads_content.pdf

To FDSP 1636??

Opublikowano
  • Autor

tak FDS1636

ale jest jeszcze FCP1629 i FCP1636 i to mnie najbardziej cieszy

ale na razie nie widze nic do 300 czy 330mm tylnych tarcz

Opublikowano

ale jest jeszcze FCP1629 i FCP1636 i to mnie najbardziej cieszy

co to?

Opublikowano
  • Autor

jeszcze wiekszy hardkor od FDSP :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jeszcze wiekszy hardkor od FDSP :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Sprawdź po ile byś miał te na tył DS

Opublikowano
  • Autor

to na pewno w chwili obecnej jest u nas niedostepne

katalog Ferodo był aktualizowany 26.03.2011r

Opublikowano

to na pewno w chwili obecnej jest u nas niedostepne

katalog Ferodo był aktualizowany 26.03.2011r

Zobaczymy jak szybko pojawią się w IC

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Odgrzewam :)

Jak się sprawują te klocki ceramic?

Opublikowano

Ja zapodałem na tył (+tarcze ATE) - nie wiele mogę powiedzieć o użytkowaniu bo niedawno założyłem niemniej jest OK.

Rzuca się natomiast jakość tej powierzchni ciernej - naprawdę dająca zaufanie że to co o nich piszą jest prawdą.

Opublikowano
  • Autor

Odgrzewam :)

Jak się sprawują te klocki ceramic?

na razie ok, tarcza gladka i rowna

nie piszcza, pylenie niezauwazalne

niestety nie mam informacji o tym jak zachowuja sie na przodzie

Opublikowano

Kolega ma w E46 i bardzo sobie chwali. Ma na przodzie. Też wspomniał, że praktycznie nie ma pyłu z klocków... To zdecydowanie plus, bo ciężko doczyścić koła...

Opublikowano
  • Autor

osobiscie wole dolozyc 100-150zl i zapodac FDS-y

Opublikowano

osobiscie wole dolozyc 100-150zl i zapodac FDS-y

kurka devastation a nie ma różnicy między ate cer a fdsem ze 250 zł?

rzuć mi na pw cenki za fds do avf proszę

Opublikowano

Dzik, pisałem Ci na gadu ale nie odpisałeś. Widziałem jakieś problemy.

Napisz mi na PW cenę za te klocki ceramic od ATE do mojego AVJ'ta.

Pzdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.