Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Dziwne zachowanie na śniegu


tymk27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W środę wjechałem w straszne błoto - grzęzawisko po tym zaczęło mi strasznie trząść samochodem powyżej 100 km/h pojechałem do wulkanizatora żeby wczyscic felgi z błota i je wyważyć. Po tym wracając do domu zauważyłem ze samochod na asfalcie zachowuje sie ok ale jak tylko wjadę np na śnieg leżący na drodze (cieniutka warstwę) to samochod wykonuje nagle cos w stylu takiego szybkiego odbicia w lewo.... nie wiem jak to dokladnie opisac... jade i nagle wykonuje taką ponizej zamieszczam cos w stylu szkicu toru jazdy samochodem.... Co to może być bo na prawdę nie mam żadnego pomysłu

beztytuuvjq.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie opiliscie z wulkanizatorem naprawy? Bo tor jazdy wygląda jak na podwójnym gazie :polew: :polew: :polew:

Sory za OT ale nie mogłem się powstrzymać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przy hamowaniu jest wszystko ok.... a z wulkanizatorem nie piliśmy bo do domu miałem daleko:)

Może coś z końcówka drążka kierowniczego, przestawiła się zbierzność i ciągnie na lodzie/śniegu. Musisz zaobsrwować jeszcze jakieś objawy muszą być. Zrzuć koła i poruszaj poszczególnymi elementami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymk27 mam to samo ale u mnie to opony zim0owe w zeszłym roku za sztukę dałem 50zł kleber i żałuję zima powoli się kończy a na przyszłą planuje nówki Bridgestone mam ZR15 i do tej felgi wcisnął mi o rozmiar z awysokie i auto wygląda jakbybyło na balonach ile nie nabję powietrza jest to samo auto się po prostu na nich kolysze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymk27 mam to samo ale u mnie to opony zim0owe w zeszłym roku za sztukę dałem 50zł kleber i żałuję zima powoli się kończy a na przyszłą planuje nówki Bridgestone mam ZR15 i do tej felgi wcisnął mi o rozmiar z awysokie i auto wygląda jakbybyło na balonach ile nie nabję powietrza jest to samo auto się po prostu na nich kolysze.

Bełkot... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tymk ja za dwa tygodnie założę letnie jak droga pozwoli i wtedy zobaczę u mnie zaczyna się to powyżej80km/h jak wjeżdzam na most na przyklad albo najeżdzałem momentami na koleiny śniegowe musze mieć porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...