Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Uszkodzona listwa, dekor


kufos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś może wie jak naprawić listwę dekor, lub wie jaka firma zajmuje się takimi usługami ?

[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 08:42_________________________________________________

IMG_5957.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu naprawiać. Poszukaj używki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem 1. Nie wiem tylko czy kolor będzie pasował.

[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 10:58_________________________________________________A te listwy to właśnie kupiłem cały komplet. Po przyjeździe kuriera 1 wyglądała jak na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to ja mam komplet listewek.. mogę je pomalować w biały akryl lub poflokować w cenie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale nie rozumiem. Czyli możesz dla mnie zrobić listwę w moim kolorze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale nie rozumiem. Czyli możesz dla mnie zrobić listwę w moim kolorze ?

Mam kompletne dekory do B5 - alu nie drewno.

Mogę je przy pimpować w kolor lub we flock i sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie musisz mieć koniecznie drwno to sklej dobrym klejem ten co masz. Łaczenie zeszlifuj żeby było gładkie. Oklej je folią w karbon i załóż :naughty:

Ja sam ma drewno i zastanawiam nad taką operacją ale czasu brak :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w aucie oryginalnie zamontowane listwy w karbonie i zachciało mi się drewna. Po prostu bardzo zawsze mi się podobały drewniane wstawki w aucie. Zamówiłem sobie komplet i 1 jest uszkodzona. I teraz nie wiem co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w aucie oryginalnie zamontowane listwy w karbonie i zachciało mi się drewna. Po prostu bardzo zawsze mi się podobały drewniane wstawki w aucie. Zamówiłem sobie komplet i 1 jest uszkodzona. I teraz nie wiem co dalej.

Jak przesyłka była ubezpieczona to reklamuj do kuriera :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już reklamowałem. Teraz czekam na przyjazd kuriera celem spisania raportu szkodowego. Potem muszę czekać na odpowiedź ze strony UPS-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie otworzyłes paczki przy kurierze jak przyniósł to będą się bronic rekami i nogami przed uznaniem gwarancji i będą mówić że pewnie sam uszkodziłeś itp.

Ale oczywiście trzeba walczyc o swoje. Mi się nawet podobają moje drewniane dekory ale myślę o tym żeby zmienić coś w aucie. A że w dwóch miejscach mam jak gdyby pęknięte (tylko głeboka rysa na lakierze) to myśle o oklejeniu.

Powodzenia w dochodzeniu z UPS :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w aucie oryginalnie zamontowane listwy w karbonie

w carbonie to raczej nie miałeś listew :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie listwy. Tylko tu na zdjęciu wyglądają na czyste stalowe a ja mam nie jednolite.

Bez_tytu_u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie listwy. Tylko tu na zdjęciu wyglądają na czyste stalowe a ja mam nie jednolite.

Bez_tytu_u.jpg

Dokładnie. To nie carbon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki. Jak coś to się odezwę. [br]Dopisany: 16 Luty 2011, 19:53_________________________________________________grzesiek88 masz jeszcze te dekory ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...