Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Które Ci się bardziej podobają?


pawel1380

Jak w temacie które twoim zdaniem lepsze?  

  1. 1. Jak w temacie które twoim zdaniem lepsze?

    • 19 cali(z lewej)
    • 20cali(z prawej)


Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze byłyby te pierwsze (lewe) ale w rozmiarze tych drugich :evil:

To samo napisałem wcześniej :)

A te z RS5 są najlepsze nie ma co dyskutować :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te z RS5 chyba dość niskie ET mają tak wogóle czy mi się wydaje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co by się stało gdybym wrzucił 275/30 tak jak jest na tych felgach od RS5 do mojej skoro powinienem miec 265/30 przy 20.Cos bedzie predkosciomierz kulec?Czy nic sie nie spieprzy? :mysli: Różnica 3mm na wysokości opony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziesz miał prędkość lekko odbigająca od tej która ma być. pisałem kiedyś taki mały skrypcik to mozesz sobie zobaczyć jakie będziesz miał wartości: http://opony.pacula.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w RS5 cos zmienili zeby predkosc byla rzeczywista?Wedlug Twojego kalkulatora to 14,8% dosc duzo.. :mysli:

Skąd tak dużo Ci wyszło tej różnicy :?:

Ja teraz sobie sprawdziłem ori 16" 205/55/16 przy 19" 235/245/35/19 to wychodzi różnica w prędkości odpowiednio 2.3% a przy 245 3.4%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś źle działa to nie krytykować tylko napisać to poprawię ale odkąd to mam to nie zauważyłem tam błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzor rs4 leb urywa :slina: :slina: Niestety cena za nie tez :gwizdanie: A wszyscy pisza ze jest oblatany a ja raptem raz widzialem takie na aucie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej trafiłeś w sedno.O wiele łatwiej znaleźć A5 na tych 19 aniżeli na 20 Audi Exclusive.

Tyle że faktycznie te 19 to wzór przypisany w Ori do A5 natomiast wzór "RS" jest dość powszechny w innych modelach.

samo to ze np felgi od RS6 C5 takie jak mialem mozna wyrwac za 2k z oponami( na sezon) a za ori RS4 trzeba minimum 3k wylozyc i to bez opon :cool1: Chinsczyzny bym nie dotykal przy takich rozmiarach :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie żadne :decayed:

Nie znasz się :decayed::wink4:

Dla mnie 19" ten wzór o wiele lepiej wygląda bo ten od RS'a już wyrobiony a dodatkowo te 19" bardziej pasują do linii A5 :)

:bicz3: :bicz3: :bicz::rant::fool::decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 14:24_________________________________________________Nie ma takich 20 w oryginale w tym wzorze poza tym już zagłosowałem. :decayed:

Jak zmienic te to tylko na:

audirs5coupe37.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Popieram :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...