Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Katalizator :) pytania


SkOs

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie to wyglada tak ze widac ta rurke ale to co oplata ta rurke jest takjakby porozrywane ;p[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 17:53_________________________________________________http://moto.allegro.pl/zlacze-elastyczne-audi-a4-a6-vw-passat-superb-tdi-i1430997701.html taki bedzie dobry ?;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobry ale niema sensu kupowac w tym mocowaniem bo dopłacasz 1/3 ceny a i tak trzeba spawać więc wystarczy sama plecionka i wspawać w stare miejsce.

Np taki http://moto.allegro.pl/zlacze-elastyczne-50vw-nierdzewka-i1450748217.html

Ale ten za 30zł może być kiepski dlatego lepiej kup w sklepie moto i niech Ci dadza jakąś dobrą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to kupuj, droga wolna. :gwizdanie:A ile to wytrzyma i kiedy będiesz nowa plecionke spawał to nie wiem :przebiegly:

Pozatym poczytaj na forum, sa zwolennicy i przeciwnicy strumiennic. Wybór nalezy do Ciebie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspananie rurki zamiast kata z 60-70 zl... chyba ze macie migomaga to 30 cm rurki = 10 zł + jakies 2 h roboty na spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem u typa chce 100 zl i ja zabieram wklad ;p oplaca sie ?;] podzuccie link do jakiejs dobrej plecionki plz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chłop sie chyba pomylił. Hehehe. a swoją drogą to nie pieprzcie głupot że 250tys to zawalony kat chyba że macie na licznikach po 250 a najechane 500. Ja u mnie wywaliłem kat przy przebiegu 330tys i był czysty dosyć w środku żadnych notlaufow nie łaapało przez niego i było wszystko ok. Wywaliłem bo miałem rozebrane czysto profilaktycznie turbo do wyczyszczenia i zdawalo mi się że kat zawalony. Jakbym wiedział że tak będzie w środku wyglądał to prawdopodobnie wogole bym się za to niebrał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysty, nieczysty, zawalony, a co za różnica jak nie spełnia swojej funkcji to wywalić albo nowy wstawić. Każdy katalizator, nawet nowy powoduje niewielki spadek osiągów silnika. Znam przypadki (nie w Polsce) wymiany katalizatorów 1.9TDI przy faktycznym przebiegu 100kkm z powodu ich nieprawidłowego działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak poszukaja to znajda :D / spaliny tez moga luknac ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja mam troche inny problem z katem. Mieszkam w belgii i tu jak wiadomo mają pier...na punkcie ekologii. I teraz do was pytanie, czy na przeglądzie wyjdzie ze w samochodzie nie ma kata?

Tak jak kolega SkOs powiedział jak będą chcieli to znajdą. Badanie spalin to wykaże że niema. Dlatego jeśli nie masz z nim problemów to nie ruszaj skoro tam macie do czynienia z poje..mi od ekologi :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to jest chore :) moja fura moge wywalic co chce byle jezdzila ;d kurde pomozcie znajdzcie w necie jakas dobra plecionke bo ja jezdzilem i nikt nie ma albo nie chca mi sprzedac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...