Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] a4 quattro mody: valeo + xenon + grill NOWE FOTY 2 str.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Niedawno zakupilem ta maszynke sprowadzona , : 1.9 Tdi quattro przebieg 183 tys.km

- klimatyzaja

-tempomat

-podgrzewane siedzenia

-elektr szyby ,lust itd

Modyfikacje planuje doppiero na wiosne

- wieksze felgi ( te ktore teraz mam ida na sprzedaz)

- lampy

jak narazie wymienialem tylko podswietl. deski przy okazji zalozylem obwodki zegarow :). tr

zdjcia0038yt4.jpg

zdjcia0019ph7.jpg

zdjcia0012fa4.jpg

a teraz jezdze na stalowych + kołpaczki (dzis udalo mi sie wynajac garaz uff )

zdjcia0039cj1.jpg

zdjcia0041vr6.jpg

i wnetrze

zdjcia0048wu2.jpg

zdjcia0055ll4.jpg

komentarze i uwagi mile wskazane pzdr

Opublikowano

Ładny kolorek i co najważniejsze :quattro: śmigaj nią długo :a4fan:

pozdro dla fanów :audi:

Opublikowano

fotele podgrzewane i kiera na +

ramki tez fajnie wygladaja

tylko co ty masz za zarowki ? jakies "ala" xenony ?

czekam na mody ... narazie seria :)

Opublikowano

Bardzo ładna :a4fan: i nawet ten kolor pasuje do Avanta.

Halskii zlookaj na PW masz odemnie wiadomosć....

Pozdrawaim i Witam na forum :D:audi::afro:

Opublikowano

Fajna audiczka, no i napęd jedyny słuszny :quattro: :th:

Ale 3-cie zdjęcie jest dziwne.... znaczek quattro i kiera po przeciwnej stronie... :mysli: o co chodzi?

to chyba odbicie lustrzane, bo ten seat ma odwrotnie 9-tki w rejestracji....

Opublikowano

no, trafić 1.9 w Quattro w dobrym stanie to rzadkośc rzeczywiście...

a tak ode mnie to co zawsze: szkoda że nie we właściwym kolorze...

ale i czerwony nie jest zły... tylko dokładki do pomalowania:-)

Opublikowano
  • Autor

hehe co do tego zdjecia to sam nie zauwazylem ( to jakas przestawiona funkcjja w telefonie) :rolleyes: a co do wiadomosci na priv to juz patrze pzdr dzieki za komentarze

Opublikowano

Kolorek fajny, po zmianach grilla i przednich lamp będzie super. No i :quattro: w avancie - miodzio :drool:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

wkoncu zmienilem felgi , nastepnie pojda do zmiany lampy i moze szyby (eh minela zima i nie mozna bylo pobawic sie :) )

zdjcia0054pgs0.jpg

zdjcia0059prw8.jpg

zdjcia0055pqs5.jpg

pozdrawiam

ZMIANA lamP,GRILLA , (VALEO+ XENON ,GRILL II LIFT)

zdjcia0162ldj8.jpg

zdjcia0171lha7.jpg

Opublikowano

fajna :audi::a4fan::quattro: kolorek moim zdaniem jest taki bo jest czarna granatowa zielona najlepsza lub oczywiscie biala perla... ladne felgi ale... od VW :shocked: podro dla posiadaczy :audi::a4fan::quattro:

Opublikowano

no... podoba mi sie! :th: kolorek tez niczego sobie :kox: hehehe... qrde zazdroszecze ci toroche tego :quattro:

powodzenia w modach :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Czemu od vw.......a bo kupilem felgi od tourana (nowki zadnych zarysowan, ) ale wkrotce pojde na zamiane dekielkow tzn. narazie szukam

Damien ( pozdro dla Legnicy wkoncu niedaleko Boleslawca ) pzdr[br]Dopisany: 10 Marzec 2008, 01:39 _________________________________________________doszly nowe lampy grill -------- zdjecia wyzej .

Opublikowano

napisz co to dokladnie za lampy, jaki koszt i gdzie kupiles no i ile zaplaciles za gril i jaki koszt, furka :th:

Opublikowano
  • Autor

Lampki valeo udalo mi sie wyrwac za 590zl z slilniczkami , + dokupilem koski i piny ok 120 zl + xenon Hid 6000 400 zl ( wolalem kupic sprawdzony i nieco drozszy zestaw ) a grill wyrwalem za jedyne 120zl :) koszt calosci ok 1200zl stwierdzam ze grill z lampkami naprawde odmladza auto

jeszcze zmiana bocznych kierunkow na biale

aha wszystko zakupilem na gieldzie w Lubiniu

Opublikowano

Fajna fajna ...zmiany na plus :th:

Opublikowano

pięknie :th: Moje sreberko też czeka taka kuracja odmładzająca :rolleyes: Już niedługo :kox: Wszystko git :wink4:

Opublikowano

i jeszcze klubowe ramki na tablice

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

rowniez sie dokupi, narazie jeszcze zmiana kierunow i chrom dookola szyb :) pozdro :przebiegly:

Nowe fotki po zalozeniu xenonu

zdjcia0216vq9.jpg

zdjcia0200lz1.jpg

zdjcia0165lw3.jpg[br]Dopisany: 17 Maj 2008, 11:48 _________________________________________________pozniej sie zobaczy co dalej..

Opublikowano

widze ze kolega ma identyczna wersje co ja. Jedyna roznica to kolor tapicerki i drewno. tez masz 4 poduchy?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

poduszki tylko dwie ale czasami jakas mala biore w podroz :kox::quattro:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 10:56 _________________________________________________

audihw3.jpg:quattro:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.