Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy da się zczytac kod radia Vag-iem ?


dreamburn

Rekomendowane odpowiedzi

ODczytanie kodu do radia poprzez diagnozę VAG-iem - takie rzeczy to tylko w Erze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć ze w moim Samochodzie jest Can bus??

Kurde chłopie kilka osób napisało, że VAGiem nie wyciągniesz kodu a Ty dalej swoje.... :thumbdown: To po raz kolejny napiszę - NIE wyciągniesz kodu radia VAGiem! Generalnie są dwa sposoby by wyciągnąć kod z radyjka:

1. różnej maści programami (kalkulatory), które z numeru radyjka wyliczą Ci kod.

2. rozkręcasz radyjko, programator i do dzieła (kod jest zapisany w pamięci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam jakieś dziwne Symphony bo jak samochód stał tydzień bez aku ,a radio w bagażniku i popiołem po tym czasie do kupy wszystko to nic nie robiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych radiach da się wyłączyć żądanie kodu, może tak masz zrobione;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam jakieś dziwne Symphony bo jak samochód stał tydzień bez aku ,a radio w bagażniku i popiołem po tym czasie do kupy wszystko to nic nie robiłem

potwierdza sie moja reguła, jak auto ma w kodach wyposazenia radio to mozna sobie odpinać wyjmowac to radio bez obaw, problem zaczyna sie jak zmieni sie je na inne radio fabryczne, albo gdy auto z salonu wyjechało bez radia i sie dokłada jakieś fabryczne radio :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CONCERT_01.jpg

CONCERT_02.jpg

1.Mój sposób na odzyskanie kodu do radia polegał na tekście ze skanu nr1 z instrukcji radia i udaniu się do ASO w celu jego bezpłatnego

otrzymania.Warunek który ASO postawiło to, że radio musi być fabrycznie zamontowane w moim aucie i w moim przypadku tak było.

Czy dokładnie to radio, które mam w aucie to to które wyszło razem z pojazdem z fabryki, ASO sprawdziło po nr VIN.

2.Skan nr 2 wyjaśnia dlaczego bywa różnie z żądaniem kodu po odłączeniu zasilania . Poza tym są pewnie przypadki gdzie w radiu

ktoś "grzebał" i jest brak zabezpieczenia kodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...