Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Zaślepka w lusterku fotochrom + wtyczka


Lukasch44

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o nr. części: zaślepka lusterka wewnętrznego fotochromatycznego ta co przylega do szyby w stopce i nr. kostki/wtyczki która wychodzi z podsufitki do tego lusterka. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustro dopiero do mnie jedzie :decayed: od czakiego. Wiem tyle że czarne i fotochromatyczne :mysli: reszty dowiem się pewnie jak przyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustro dopiero do mnie jedzie :decayed: od czakiego. Wiem tyle że czarne i fotochromatyczne :mysli: reszty dowiem się pewnie jak przyjdzie

Chcesz fotochrom rezać czy coś więcej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tylko z fotochromem sobie poradzę :kwasny: (mam nadzieję) bo chcę podłączyć to tak jak fabryka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ten wątek również podobny i fajnie opisany na pewno pomoże :wink4:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157734.0;highlight=kodowanie+%B6wiate%B3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterko już u mnie to jego numer 4F0 857 511E 4PK czyli czarne pod czujnik deszczu :confused4:, wszystkie podpowiedzi przestudiowałem dzięki lecz nadal nie znam numeru kostki/wtyczki którą wpina się w tą z lusterka oraz czy istnieje zaślepka do tylnej części tej stopki co by nie było widać tych kabli bo w b6 jest tylko mała kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterko już u mnie to jego numer 4F0 857 511E 4PK czyli czarne pod czujnik deszczu :confused4:, wszystkie podpowiedzi przestudiowałem dzięki lecz nadal nie znam numeru kostki/wtyczki którą wpina się w tą z lusterka oraz czy istnieje zaślepka do tylnej części tej stopki co by nie było widać tych kabli bo w b6 jest tylko mała kropka.

To źle przeczytałeś bo nry kostek są podane - ja ostatnio zamawiałem w serwisie (jutro Ci mogę podać nr bo mam w samochodzie). Koszt ok. 15pln chyba za sztukę. :mysli::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...