Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ankieta: Jak myślicie za co Murzyn stracił status moderatora ??

Jak myślicie za co Murzyn stracił status moderatora ??

  1. 1. Jak myślicie za co Murzyn stracił status moderatora ??

    • 1. Za brzydką facjatę
    • 2. Za nieposłuszeństwo
      0
    • 3. Za głupie i żenujące komentarze
    • 4. Za nadgorliwość
    • 5. Za rasistowskiego nicka Murzyn
    • 6. Za brzydkie auto
    • 7. Za to, że powiedział, że nie lubi Prezesa
    • 8. Za częste fochy
    • 9. Za wygórowane wymagania finansowe za bycie modem
      0
    • 10. Cayenne go wykolegowal i zajal stanowisko
    • 11. Schiller go wykolegowal i zajal stanowisko
    • 12. Lukaszr go wykolegowal i zajal stanowisko
    • 13. ALV go wykolegowal i zajal stanowisko
      0
    • 14. Wyjechal do Afryki
    • 15. Za to ze objechal Pozka
    • 16. Za to,że kupuje Pande
    • 17 Murzyn zrobił swoje - Murzyn musi odejść

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Za brzydką facjatę

2. Za nieposłuszeństwo

3. Za głupie i żenujące komentarze

4. Za nadgorliwość

5. Za rasistowskiego nicka Murzyn

6. Za brzydkie auto

7. Za to, że powiedział, że nie lubi Prezesa

8. Za częste fochy

9. Za wygórowane wymagania finansowe za bycie modem

10. Cayenne go wykolegowal i zajal stanowisko

11. Schiller go wykolegowal i zajal stanowisko

12. Lukaszr go wykolegowal i zajal stanowisko

13. ALV go wykolegowal i zajal stanowisko

14. Wyjechal do afryki

15. Za to ze objechal Pozka

Opublikowano

Kasuję wielkie awatary

Mysle ze wlasnie za to.. :naughty:

Dlaczego nie moge glosowac..? Chybam niegodzien.. :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dlaczego nie moge glosowac..? Chybam niegodzien..

już, zmieniałem afryki na Afryki i mi się zamknęła ankieta

Opublikowano

cayenne go wykolegowal, bylam swiadkiem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

cayenne go wykolegowal, bylam swiadkiem :polew: :polew: :polew:

Niunia uważaj kupiłem już notes :naughty::polew:

Opublikowano

chyba podpadł prezesowi :rant:

Opublikowano

za częste fochy :tongue4:

Opublikowano

brakuje w ankiecie : Murzyn zrobił swoje - Murzyn musi odejść :polew: :polew:

P.S. A tak naprawde ma smaki na BMW :polew: :polew:

Opublikowano

ja mysle jednak że Panda jest winna :naughty:

Opublikowano

Stawiam na Afrykę :D :D

Opublikowano

Ja myślę ,że pozazdrościł rangi Cuberowi,Ono,Witowi itd. bo co to za kox być modem w h.j roboty-a tak laba i kardynalski fiolet w podpisie. :polew::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Afryka odpada, tam przecież ono siedzi w Czadzie :D

Opublikowano

cayenne go wykolegowal, bylam swiadkiem :polew: :polew: :polew:

też byłem tego świadkiem :polew:

Opublikowano

bo co to za kox być modem w h.j roboty-a tak laba i kardynalski fiolet w podpisie

:) tez bym wolal byc VIP-em niz modem , fajnieszy kolorek
Opublikowano

cayenne Murzyn tez notowal i zamiast dać Tobie bana to zrobil Cie modem, jak bedziesz tak skrzetnie zapisywal to zostanie CI w szybkim czasie VIPowanie a ja zostane moderatorem :polew: :polew: :polew:

Tylko ze ja takich zapedow i fochow nie mam jak Ty :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja zostane moderatorem

APOKALIPSA!!! :shocked:

Opublikowano

a gdzie opcja że np. kogoś przepił (za dużo może) i towarzystwo nie wytrzymało :gwizdanie:

Opublikowano

Zdecydowanie za Pande z Quattro.. :polew:

Opublikowano

Zdecydowanie za Pande z Quattro.. :polew:

tez skłaniam się ku tej opcji :polew:

Opublikowano

Ja wiem,za to ze jeździ taka padaczka co mu mu juz 3 turbina siadla i psuje ogolny dobry wizerunek marki jako nie zawodnej.Podejrzewam ze jego :a4fan: jest zlozone z 4 innych,a teraz ma jeszcze 5 czesc z innej parafi-silnik. :D:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.