Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Chiptuning z takim przebiegiem


r7adek

Rekomendowane odpowiedzi

moja poprzednia 1z miała 235 tys przebiegu z viruskiem na 127,5KM z wywalonym katem i śmigała aż miło, dziś jeździ nią inny chłopaczek już prawie rok czasu i jak na razie z zadowoleniem a ponad 250 tys ma teraz na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200k km to żaden przebieg dla diesla :cool1:

Mowa jest o chip tuningu po przekroczeniu 300k km :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa jest o chip tuningu po przekroczeniu 300k km cool1

połowa ma realny 300 K++ i smigaja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tym katalizatorem macie.. Jak jest sprawny to nie wycinaj.

Jak bym ja wycioł to przeglądu już nie przechodze...

przeglądu nie przechodzi setki tysięcy samochód w Polsce, a jednak jeżdżą po drogach :decayed: ja kata przed programem wyciąłem i nie żałuję decyzji, bo te kilka koni doszło, a przede wszystkim kat nie ograniczał tunera :)

[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 22:26_________________________________________________siema ja mam w swoim afn 245 tys i zastanawiam się czy wyciąc tego kata czy bedzie różnica?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sumieniu napewno :decayed: a w odczuciach to tylko zapierwszym razem pózniej bedzie juz tak samo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego wydłubałem, i jest różnica i świst turbo :> u siebie mam 260 tys. i też przygotowuje się do programu, wtryski już czekają. Niech się cieplej tylko zrobi. Porobiłem logi i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem 4 lata temu w sharanie AFN ktory jezdzil na taxi chipsa przy przebiegu 620tys km....oczywiscie dosc delikatny ale odczuwalny dla wlasciciela.

Auto dobilo do 850tys 2 lata temu. Jedyny unfall spowodowala szklanka zaworowa ktora od dawna klepala a taksowkarz jak to zlotowa jezdzil az piardla...

wymieniona glowica, nowy walek, zregenerowane turbo i wtryski i smiga nadal....przyjamniej tak mi sie wydaje bo dawno nie mialem info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma ~290k km , potwierdzone historią ASO, ksiązkami i innymi cudami. Na hamowni wypluł 120km i 255Nm, jedynie kolektor wyczyszczony i katalizator wyrzucony. Teraz czas na wirusa :gwizdanie:

Ciekawostka, 1z w B4 z przebiegiem okolo 400k km, bez czyszczenie czegokolwiek, jeszcze z katem do dzisiaj, wypluł 91,7km i 198Nm. Przeplywka Boscha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, to nie V6, które nie trzyma serii :naughty::wink4:

ale głupoty piszesz ZDROWE V6 trzymaja serie

tutaj pierwszy z brzegu wykres kolegi z forum z silnikiem AFB V6 `ojek` seria 160km..

a4mod25gb1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 na 10 sie zdarzy ze bedzie trzymac serie

bo może 1 na 10 jest w pełni zdrowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...