Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co to jest:)?


zib0l

Rekomendowane odpowiedzi

witam, chcialbym sie zapytac co to jest i czzy ma to wplyw jakis na lepsza jazde autem, bo zaczelo mi sie to tj. szczępić i chyba glosniej mi teraz chodzi silnik. Jak siedze w srodku w aucie to wlasnie z prawej strony dzwiny dzwiek sie wydobywa a jak przycoisne gaz to znika ten głos.

ps. na zdjedciu jest na zolto oznaczone.. pozdrawiam

http://img265.imageshack.us/img265/5504/111qj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz pytanie ile taka wymiana tej czesci kosztuje?? a katalizator sie jakos czysci czy nowy trzeba kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie taki zamiennik: http://allegro.pl/katalizator-zamiennik-audi-a4-a6-vw-passat-19tdi-i1449576187.html z gotowa nowa plecionką, wymien sobie sam w garazu,albo daj jakiemus mechanikowi, a katalizator sprzedaj,zarobisz jeszcze na tym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak bez kata bede jezzdil to jaka bedzie roznica przyrost mocy czy cos sie zmieni?? czy na przegladzie cos wykryja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Zbigniew... nie zadawaj takich pytań... tylko poczytaj. Takie pytania w przedszkolu się zdaje. Szczególnie z taką składnią :confused4:

Udzielono Ci wszystkich ważnych informacji. Ale musisz też coś zdziałać samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nówka plecionka + wybicie kata (ładnie poprosiłem o jego rozprucie, oddanie ceramiki i zaspawanie od dołu tak aby ładnie wyglądał na przeglądzie) - koszt operacji to 230 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekujhe wszytskim za odp, scryy za niektore moje pytania ale nie znam sie zbytnio wiec sie pytam... pozdr0 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo ze mną coś nie tak i plecionka przy katalizatorze to element układu hamulcowego albo całą resztę piszących w tym wątku coś zamroczyło.

Wiem wątek ma ponad miesiąc ale nie mogłem się powstrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie właśnie :decayed: z leksza nie ten dział :D ale ps .. mówiąc :D tylko nie kupuj nowego kata :D:wallbash: bo szkoda $$$$$$$ straszliwie szkoda :D a co i jak to sobie poszukaj i poczytaj "kto ma "szukaj" ten rządzi " :D hehe pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ahhh stary watek:) kupie zamiennik z tlumikiem przelotowym od pana A. Gruchota:) pozdr0 dla spostrzegawczych:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo ze mną coś nie tak i plecionka przy katalizatorze to element układu hamulcowego albo całą resztę piszących w tym wątku coś zamroczyło.

Wiem wątek ma ponad miesiąc ale nie mogłem się powstrzymać

No przecież autor napisał:

nie znam sie zbytnio wiec sie pytam... pozdr0 all

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...