Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AYM] Szumi w silniku po wymianie rozrządu


karllo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj odebrałem swoją A4 od mechanika. Rozrząd, olej, filtry. Podczas pierwszej jazdy stwierdziłem że wszystko gra. Później garnąłem się za miasto i się zaniepokoiłem. Po przekroczeniu 3000 obr. Coś zaczyna dosłownie szumieć. Przy wolnych obrotach nic nie słychać niepokojącego. Jak sprawdzić co się dzieje, bo mechanicy gdzie robiłem serwis pewnie mnie zmyją jakąś kiepską wymówką. Czy to jakaś nowa rolka może tak szumieć bo odgłos jakiś taki podobny, tylko szum nie narasta stopniowo tylko jest albo momentalnie cichnie .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprawdzenia szczelność zwłaszcza rur od intercoolera -niedokręcenie opasek i już masz wycie i świsty przy większym ciśnieniu, mi po wymianie rozrządu tak założyli rurki że po dłuższym butowaniu poczułem nagle trzask i już powietrze z rury dmuchało mi w... zderzak. NIc nie pękło, ale strachu się najadłem...:D Zrób logi, Vag może coś w tym temacie pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równie dobrze może trezc pasek o obudowe plastikową , albo spaprali Ci wisko i teraz za każdym razem się załącza na maksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź i reklamuj. Płaciłeś, więc wymagasz i nikt Ci łaski nie robi.

Przy okazji poproś o zadośćuczynienie (strata czasu, nie możesz zarabiać bo auto jest nie pewne itp.itd).

Nie masz nic do stracenia.

Ale może trzeba zrobić logi dynamiczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...