Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Czy dużo da mi wirus awx-a

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obiecany filmik od 80-160 na 4 biegu

Dokładny czas trwania 11s

A tu twój obrobiony, dokładny czas trwania 18,9

Jak widzisz różnica jest spora bo aż 7,9s. Więc mysle że warto auto poddać modyfikacji :wink4:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 14:23_________________________________________________Tu masz jeszcze filmik 50-100 na 3 biegu tym razem jechałem już sam.

Dokładny czas 4,15s

Opublikowano

kuzwa... mam z 4 k wolnej gotówki i az chodzi za mna zeby modzic . jak widze jak Jarol twoje smiga :good:

u mnie 80-160 jakies 14 s

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy jest tu co wogóle komentować. To ja się chowam swoim wołem. Dzięki Jarku, pokaże żonie filmik to będzie się też inaczej zapatrywała na temat.

Opublikowano
Nie wiem czy jest tu co wogóle komentować. To ja się chowam swoim wołem. Dzięki Jarku, pokaże żonie filmik to będzie się też inaczej zapatrywała na temat.

zakaz rezania masz? :decayed:

Opublikowano
Nie wiem czy jest tu co wogóle komentować. To ja się chowam swoim wołem. Dzięki Jarku, pokaże żonie filmik to będzie się też inaczej zapatrywała na temat.

zakaz rezania masz? :decayed:

ty masz :kox:
Opublikowano
  • Autor

Sebastian zakazu nie mam ale, sobie mysli że wymyslam, a jak zobaczy różnice to sama się nakręci, zwłaszcza że głównie ona użytkuje auto na dojazdy do pracy a jubi pocisnąć :>

Opublikowano

Dla mnie ważne jest przyśpieszenie między 80 a 140km/h bo to przedział w którym się najczęściej wyprzedza. Z filmiku widać że jest to około 8s. Myślę że po wymianie skrzyni na 6 biegów gdzie czwórka jest sporo krótsza uda się urwać z tego około 1-1,5s. Jak zmienię skrzynie to nagram ten filmik jeszcze raz ale tylko do 140km/h bo tyle będzie na 4 biegu przy 4tyś obr.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jarol ładnie ci przyspiesza furka :good: mozesz powiedziec jakie masz szerokie kapcie na tych filmikach??

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wiem czy jest tu co wogóle komentować. To ja się chowam swoim wołem. Dzięki Jarku, pokaże żonie filmik to będzie się też inaczej zapatrywała na temat.

Ty jej nie pokazuj filmiku, tylko do jasnej chole.....ry w końcu jedź do Rogala, a zamiast filmu pokażesz jej co Rogal zrobił z Waszym Audi. I tyle.

Opublikowano

Witam, mialem identyczny dylemat jak Ty. Robilem program w tune-up u Roberta. Wynik 166km 372NM. SMialo jedz na program i nie trac czasu na zastanawianie sie.

Co do filmikow to widze na 3 biegu moje auto jedzie podobnie a na 4 lepiej wiec ciezko tu cos powiedziec czy masz program czy nie :) jesli nie to gratuluje ;d

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja też zastanawiam się nad wiruskiem u siebie. Już zgłaszałem się na priva do Mr Rogalotti, czekam na odpowiedź.

Po obejrzeniu filmików to chyba nie ma wątpliwości, trzeba rezać, a po drugie nie ma różnicy w spalaniu, to tym bardziej trzeba. Mój dobry kolega ma też wielką chęć na wirus to jak będę się umawiał to od razu na dwa auta.

Pozdrawiam!

Opublikowano

Powiem szczeże że kolega Jarol i mi smaku narobił, trzeba fundusze zbierać i umawiać się z Mr. Rogalotti :gwizdanie:

Opublikowano

Powiem szczeże że kolega Jarol i mi smaku narobił, trzeba fundusze zbierać i umawiać się z Mr. Rogalotti :gwizdanie:

jestem juz po takie wizycie i warta jest tej kasy :good:

Opublikowano

Wiecie gdzie mozna zrobic taki programik w okolicach Tychow/Katowic/Bielska-Białej? i z jakimi kosztami trzeba sie liczyc:)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie. Odgrzewam temat skoro go zacząłem. Nie mam za bardzo czym się chwalić ale jestem już po wizycie u Witka. turbina coś nie domaga po tej regeneracji co zrobiłem i słaba seria i wynik. Dziękuje wszystkim za wszystkie wypowiedzi i opinie

imgxg.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Ile masz darek km nalatane w tym awx??

Opublikowano
  • Autor

licznikowo jest 180tyś lecz po logach jakie wcześniej zamieszczałem na forum koledzy pisali że około 100tyś mam cofnięty licznik. Wiec Ci dokładnie nie jestem w stanie podać prawdziwego przebiegu

Opublikowano

Jarol ile ty masz ps na tych filmikach bo w podpisie 197?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.