Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rezanie bixenonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A moze załóż full Led, z tego co widziałem to 1599 kosztują dwie soczewki.

A co to ma wspólnego z moim pytaniem???

Bixy od Gwerty. Projektor intemo, przetwornice koito, zarnik philips d4s, barwa 4800k.

Tu światła mijania.

http://www.directupload.net/file/d/4469/hrnmfnsy_jpg.htm

Szczerze to szału nie ma...

W q7 było valeo a to w porównaniu do hella 3 to kupa straszna....

No co Ty, aż tak???

Osobiście do lamp b5 widzę tylko i wyłącznie hella 3 bądź intemo. Pod resztę trzeba będzie ciąć lampę... no może poza AL ale one są dosyć długie.

Chodzi mi o jakośc światła tylko i wyłącznie - cięcie i borowanie lampy jak najbardziej wskazane. :decayed:

Edytowane przez omzig

Opublikowano

Te valeo to padlina straszna osobiście miałem tego w rękach sporo ale nikomu tego nie założyłem...

Ze zdjęć nie ma co oceniać trzeba na żywo to oceniać

Opublikowano

Gwery swego czasu tylko to wkładał z tego co czytałem i widziałem, ale może na tamte chwile nic lepszego nie było. Ja w sumie byłem zadowolony, może trafiłem na lux używkę. A tearz parują mi one jak uj i chcę coś wyrzeźbić konkretnego.

Opublikowano

Było już wtedy hella 3 ale tych valeo to ja sprzedawalalem po 30zl w hurcie to wiesz czemu je pchali...

Opublikowano

No tak, bo to z A6 C6 nie?

Heh jaki to człowiek jest głupi jak nawet nie liźnie tematu. :wink:


Wracając co tematu: która soczewa wali mocno, daleko, szeroko? Jest wogóle taka? Jakiś kompromis?

Opublikowano

W a6 c6 szły dwa rodzaje

Helka 3 dopiero po lifcie była montowana. Ale też była w bmw e60 lift.

Mnie osobiście te valeo wogole nie podeszlo.

A jeśli chodzi o to jak mocno świeci soczewka to zależy czym ja zasilisz. Co tam teraz masz za przetwornice?

Opublikowano

To co jest seryjnie w lampionach Valeo lift B5, czyli Valeo D2S...

Co proponujesz?

Opublikowano

To w tym momencie możesz sobie odpuścić Evo no chyba ze razem z obudowa wytniesz kawałek przetwornicy

Opublikowano

To mozna mnejsza przetworke wrzucic, tylko teraz czy zostac przy D2S, czy juz D4S?

Opublikowano

ja ma u siebie założone d3s palnik oraz przetwornice.

Opublikowano

D3S jest za duze gabarytowo i juz wtedy wiekszej soczewy nie wrzucisz...

Opublikowano

tak jak mówię mam założone d3s ,soczewki intemo,i regulacja świateł w pełnym zakresie

Opublikowano

Poka jak to świeci. :decayed:

Opublikowano

Intemo jest mniejszym, krotszym projektorem od B8, to i miejsca wiecej. ;)

Opublikowano

Co tam teraz masz za przetwornice?

To co jest lepszego niż Valeo? Koito/Denso? Hella? Panasonic?

Edytowane przez omzig

Opublikowano

Koito [emoji14] denso to chyba to samo co koito :)

Opublikowano

Poprawione. :grin:

Opublikowano

Bidzio czym czyścisz klosze lamp?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Bidzio czym czyścisz klosze lamp?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Chodzi ci o polerke? Czy w środku?
Opublikowano

W środku.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.