Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rezanie bixenonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaki koszt tych bixeniakow ? :D bo raczej do zwyklych lamp nie podejdzie co ? ;]

cały wątek jest właśnie o rezaniu zwykłych oryginalnych lamp na bixy

Opublikowano

no tak ale ja nie mam zespolonych :)

Opublikowano
  • Autor

narazie ukłąd siedzi prowizorycznie w aucie, potestuje go zlutuje wszystko porządnie porobię foty i wrzucę na forum

koszt około 30zł za wszystkie graty jak narazie

Opublikowano

narazie ukłąd siedzi prowizorycznie w aucie, potestuje go zlutuje wszystko porządnie porobię foty i wrzucę na forum

koszt około 30zł za wszystkie graty jak narazie

:good::notworthy: :notworthy: :good:

zcekamy na opis :naughty:

Opublikowano

qwrety a ile bys chcial za zrobienie czegos takiego tzn ja przyjezdzam i ty w przedliftowych lampach bixy rezasz ? ;] robocizna + czesci ?

Opublikowano
  • Autor

schemat na szybko:

to jest mój sposób

52df90661e7ad733m.jpg

ale na pewno to samo da sie zrealizować na kilka sposobów.

Opublikowano

schemat na szybko:

to jest mój sposób

52df90661e7ad733med.jpg

ale na pewno to samo da sie zrealizować na kilka sposobów.

troszke nic nie widac :wink4:
Opublikowano
  • Autor

wieksza fotka poszła

Opublikowano

wieksza fotka poszła

ok za ile wygonasz gotowca? bo nie chce mi sie dumac z tymi kablami :decayed:

Opublikowano

wieksza fotka poszła

ok za ile wygonasz gotowca? bo nie chce mi sie dumac z tymi kablami :decayed:

wlasnie :kox:

Opublikowano

qwrety a ile bys chcial za zrobienie czegos takiego tzn ja przyjezdzam i ty w przedliftowych lampach bixy rezasz ? ;] robocizna + czesci ?

Kolego Ty chcesz bixy robić w ryflowanych przedliftowych lampach ? Jeśli tak to zapomnij. Chyba, że masz gładkie szkło i soczewkę, czyli dzielone lampy od S4.

Opublikowano

xenon w starej lampie? :shocked::polew:

gwerty jak już potestujesz to zrobisz legendę do schematu? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dziś jak sie z ciemni to zrobię filmik jak to działa.

tylko od razu mowie mój układ był robiony na szybko i w większości z tego co miałem w domu.

ale od paru dni dział bez zarzutu[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 16:09_________________________________________________filmik :

trochę słabej jakości

ale widać

świstała idą w dół i wracają do góry.

w moim prototypie jest możliwość odwrócenia czyli

najpierw w górę i wracają w dół.

można tez regulować wysokość skoku.

Opublikowano

a szybkość??

Opublikowano
  • Autor

szybkość narzucana jest przez silniczki.

Opublikowano

szybkość narzucana jest przez silniczki.

Właśnie gwerty, czy ori poziomowanie działa na tych samych silniczkach co zwykła regulacja ? Nie powinno to być trochę szybsze ? Czy może to kwestia tego, że silniczki mają swoje lata i już są po prostu zużyte ? Kolega w Astrze F ma taki "samopoziom" w serii i jak zmienił jeden silniczek na nowy to on zdąży się opuścić i podnieść zanim ten drugi ledwo co się ruszy.

Opublikowano
  • Autor

ori samopoziom dział na takich samych silniczkach co zwykłe lampy z ręczna regulacja.

co do zużycia to powiem szczerze ,ze nie wiem. mam w domu parę silniczków to protestuje.

Opublikowano

no i malinka :good: a opiszesz co i jak w układzie który zrobiłeś?

Opublikowano

bardzo fajnie ci to wyszło ... czekam na schemat i sam to u siebie wyrezam :wink4:

Opublikowano

Pytanko do tych, którzy już ogarniali temat bixów od strony technicznej. Od czego jeszcze, oprócz A6 c6, pasują soczewki tak by nie trzeba było nic ciąć poza powiększeniem otworu. Widzę sporo soczewek bixów na alledrogo od różnych marek i z różnym wyglądem. Jaka max długość soczewki wchodzi do lampy żeby nie ciąć dekla bo z tego co patrze to wszystkie bixy mają ok 8cm średnicy a długość różną :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.