Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kursy walut

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, koledzy takie pytanie śledzi ktoś z Was kursy walut?

Jakie prognozy dla $ się szykują?

Mam kilka $$$ na sprzedaż i nie wiem kiedy uderzyć czy teraz czy poczekać jeszcze na szanse że pójdzie w górę.

Opublikowano

dużo masz $ na sprzedaż?

Opublikowano

Stary jakby to kto wiedział..ja juz żadnych specjalistów nie słucham bo na ogół jest na odwrót..

Po wielu latach obserwacjacji stwierdzam ze kurs zlotowki do dolca franka i euro to loteria.

Nie przewidzisz,madre glowy w tym temacie pare razy mnie utopiły.

Opublikowano

Stary jakby to kto wiedział..ja juz żadnych specjalistów nie słucham bo na ogół jest na odwrót..

Po wielu latach obserwacjacji stwierdzam ze kurs zlotowki do dolca franka i euro to loteria.

Nie przewidzisz,madre glowy w tym temacie pare razy mnie utopiły.

Potwierdzam.

Bawiłem się trochę na Forexie. Z początku małymi kroczkami, na wyczucie i ... wyciągnąłem trochę. Potem zacząłem się wgryzać w temat, czytać, słuchać itd.

I utopiłem wsio, co zarobiłem. Na szczęście wyszedłem tylko na zero.

Opublikowano

W przypadku kursów walut nie ma prognoz... są najwyżej oczekiwania :)

Opublikowano

Niby dolar ma trend 10 letni...

http://stooq.pl/q/?s=usdpln&c=30y&t=l&a=lg&b=1

Ja tam parę $ mam i czekam na lepsze czasu bo w sumie nie mogę ruszyć/wypłacić tej kasy. Ewentualnie na coś innego przejść.

Oby tylko Chiny nie wysadził $ :no: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

dużo masz $ na sprzedaż?

Nom powiedzmy że dobrą A4 B6 by kupił za to po kursie na dzień dzisiejszy. Mam to na budowę domu w skarpecie kiszone i do sierpnia pasuje mi sprzedać tylko teraz kiedy to zrobić :gwizdanie:

Opublikowano

dużo masz $ na sprzedaż?

Nom powiedzmy że dobrą A4 B6 by kupił za to po kursie na dzień dzisiejszy. Mam to na budowę domu w skarpecie kiszone i do sierpnia pasuje mi sprzedać tylko teraz kiedy to zrobić :gwizdanie:

jak masz większą sumę to idź do kantoru i dogaduj się z kolesiem czy zapłaci coś więcej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No u mnie dają 1gr max 2gr więcej a to chyba za mało.

Opublikowano

chłopie polataj po kantorach popytaj i będziesz widział, najlepiej jak będzie jakiś znajomy czy coś to też plus :hi:

wiem jak jest bo często latam z pieniążkami po kantorach ;P 2 grosze to już coś ale zależy w jakiej kwocie :hi:

Opublikowano

Nie sprzedawaj! Wręcz dokup :good: w okolicach września, października mocno spadnie złoty :gwizdanie: tak ptaky mówiły u nas na uniwerku ekonomicznym :decayed: już na giełdzie zarobiłem na B6, teraz na dolarze mam zamiar zarobić na B7 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No ja do września to myślę kończyć drugą kondygnacje :wink4: jutro podskoczę i zobaczę ile dają za $ w Bochni, jak możecie to sprawdźcie ile u Was na mieście płacą za $ będę wdzięczny za pomoc.

Opublikowano

Nie sprzedawaj! Wręcz dokup :good: w okolicach września, października mocno spadnie złoty :gwizdanie: tak ptaky mówiły u nas na uniwerku ekonomicznym :decayed: już na giełdzie zarobiłem na B6, teraz na dolarze mam zamiar zarobić na B7 :naughty:

od czego zaczełeś ze taka kase na tym zarobiłeś? jezeli mozna zapytac?

Opublikowano

Nie sprzedawaj! Wręcz dokup :good: w okolicach września, października mocno spadnie złoty :gwizdanie: tak ptaky mówiły u nas na uniwerku ekonomicznym :decayed: już na giełdzie zarobiłem na B6, teraz na dolarze mam zamiar zarobić na B7 :naughty:

od czego zaczełeś ze taka kase na tym zarobiłeś? jezeli mozna zapytac?

dostałem dość pokaźną kwotę na start, którą później oczywiście musiałem zwrócić :wink4: ogólnie to wychodziłem miesięcznie 6-12% na +

Opublikowano

Nie sprzedawaj! Wręcz dokup :good: w okolicach września, października mocno spadnie złoty :gwizdanie: tak ptaky mówiły u nas na uniwerku ekonomicznym :decayed: już na giełdzie zarobiłem na B6, teraz na dolarze mam zamiar zarobić na B7 :naughty:

od czego zaczełeś ze taka kase na tym zarobiłeś? jezeli mozna zapytac?

Nie trzeba dużych pieniędzy. Tylko trochę szczęścia i czasu.

Ja zacząłem od 200 złotych - po 3 miesiącach miałem 8000 (zarobiłem trochę i następnie inwestowałem większą kwotę itd). Niestety zbyt duże ryzyko i po kolejnym tygodniu było 0. Ale jak to mówią NO RISK, NO FUN. (no money :wallbash::decayed:)

Ale właśnie się przymierzam do powrotu na rynek. Teraz już ostrożniej - aby na waciki miesięcznie doszło to będzie dobrze.

Opublikowano

w/g mnie wcześniej czy później PLN dostanie w dupe mocno - także może nie sprzedawaj teraz i poczekaj na rozwój wydarzeń

w Cz-wie dostałbyś dzisiaj za $ 2.87 :good:

Opublikowano

nie jest źle ale pamiętam te czasy po 4,80 :D było pięknie na każdym 100 E miało się te 80 zł więcej niż teraz :hi:

Opublikowano
  • Autor

Poczekam do sierpnia i zobaczę co będzie, jak nie pójdzie w górę to trudno a może jednak coś pójdzie. U mnie dają mi po 2,84 :thumbdown:

Opublikowano

Koledzy na dzień dzisiejszy w którą walutę inwestować ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.