Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to powodzenia :polew: :polew: :polew: ale spoko najmniej spalił mi 9,8 chyba tylko :wallbash: :wallbash: :wallbash: tak sie jeździć tym nie da

Opublikowano
  • Autor

jebac to najwyzej tylko na zakupy bede tym jezdzil :naughty:

Opublikowano

no a u ciebie co tak fotek nie widać z poczynionych postępów

Opublikowano
  • Autor

no a u ciebie co tak fotek nie widać z poczynionych postępów

wiedz ze cos sie dzieje

DSC00070.jpg

Opublikowano

hhm normalnie jak bym swoja widział hehe :good:

Opublikowano
  • Autor

jak kopia to kopia jeszcze lapy kupie jak twoje :polew:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 19:07_________________________________________________tak wiec zostalo kupic jeszcze pare obejm podlaczyc elektryke upozadkowac kable zamontowac pas i zalac plyny ustrojowe :)

Fotki z pozdrowieniami dla Danieka i Arturka :decayed:

DSC02283.jpg

DSC02282.jpg

Opublikowano

:)

Bardzo ladne fotki :decayed:

Opublikowano

skladaj,skladaj bo sniegi ida :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

e no widze że idziesz pełna parą :good: :good: tylko patrzeć a fura bedzie latac :oklaski:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 23:51_________________________________________________skoro juz lata to odświerzenie by się przydało - foto i filmik :gwizdanie:

Opublikowano

no zawsze to już coś syczy z wydechu jak u mnie

u mnie chodziło mniej więcej tak

Opublikowano
  • Autor

niewiem jak u ciebie było ale u mnie jest tylkospora końcowa pucha i tyle.

Opublikowano

u mnie były dwa przelotowe duże jeden od transita drugi od ducato chyba :decayed:

Opublikowano

U pawla troche przyciasno i dlatego tak swista...

Opublikowano

no wydech trzeba było robić od razu cały przelot na dwóch tłumikach

nie znudził ci sie jeszcze silnik??? moze chcesz sprzedać :> :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

tam sie znacie, jest przelot 2.5cala z mojego 1.8t supersprint tylko teraz pozbawiony jednej puchy :D i jest jak dla mnie mega głosno chociarz w porownaniu do integry braciaka to sie chowa :D ale wiadomo turbo zawsze ciszej jak wolnossak :) no abdul musial bym sie zastanowic :D ale narazie o tym nie mysle:D

Opublikowano

Abdul jak mi znow przyprowadzisz srebrna na kolejnego swapa to + 500 zl na start :polew:

Opublikowano

Abdul jak mi znow przyprowadzisz srebrna na kolejnego swapa to + 500 zl na start :polew:

Może i będzie srebrna ale na pewno nie ta :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: a te 500 dorzucę za zrobienie w tydzień :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.