Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt

• CZIKITA

Top użytkownicy w tym temacie

dlaczego tak proponujesz???

Już tłumacze dlaczego nie przepadam za srebrnymi to przez to że umnei pól rodziny ma srebrne autka i mi się ten kolor znudził już .

Hm a ta nagonka no moją CZIKITE jest niepotrzebna ludzie AUDI to AUDI kochajmy się wszyscy acz na zlocie vag inwazji żaden z kolegów nie powiedział z pogardą ale kanarek tylko ,, ty zobacz jaka ta audiczka ma fajny kolor ładna podoba mi się ,, :cool1:bo przy parkowaniu słyszałem wszystko przez odsuniętą szybę co do autka z aukcji bez wahania kupił bym taką 2 czikite ale kasy już mało he .

Panowie odbijając od tematu mam na sprzedaż alufelgi z mojej czikity oryginalne 16 z oponami w stanie bardzo dobrym za 4 chcę 1200 zeta ale w bagażniku mam 5 więc się możemy dogadać jak ktoś lubi mieć autko w oryginale to jest coś dla niego zaraz podam linka . :evil:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 10:31_________________________________________________http://allegro.pl/alufeligi-audi-a4-a6-a8-sruby-5x112-seat-skoda-vw-i1713489640.html

Oto ta aukcja z tymi felgami 16 oryginalnymi z Mojej A4 może ktoś będzie zainteresowany i założy te koła do swojej niuni bo mi już są niepotrzebne a szkoda żęby się miały zmarnować pozdrawiam :naughty:

:gwizdanie: :evil: każde srebrne brzydkie??

dlaczego tak proponujesz???

Dlatego że będe jutro ( Sobota ) w NS gdzies od 12-stej do 16-stej i myślałem aby zrobic szybkiego spota i pozanć Was osobiscie :wink4:

Z grona NS znam jedynie Makku i Młodego :wink4:

możliwe że też będę w NS o tej porze więc ustalmy jakąś godzinę :)

Szkoda że ja się nie wyrobię... Od środy w Niepołomicach siedze i wracam dopiero w sobote wieczorem :disgust:

Oj Kamil przecież ja nie mówiłem tego pogardliwie, Kanareczek to był komplement dla lakieru. A co do Vag Inwazji to trzeba się było przyłączyć do grupy "Lords of the Rings" :naughty:

Siemka Panowie :hi: a moze zrobicie jutro jakiegoś szybkiego spota ? :wink4:

Oj ja niestety jutro nie dam rady........... Wesele szwagra... :evil:

A to chyba że tak nie no to ok co do grupy to nie wiedziałem czy to koledzy po fachu z A4 -klub.pl czy tylko jacyś tam przyjezdni AUDICZKAMI nie wiedziałem że to jest ta słynna grupa "Lords of the Rings" która żądzi powiatem :) bobym się odrazu dołączył ale koledzy trochę mało oznakowani byli nie widziałem na vag-inwazji żadnej naklejki ani żadnego logo z klubu A4 więc trochę niewiedziałem co robić i zostałem przy golfikach moich kolegów przepraszam i pokornie proszę o przebaczenie :cool1:

A i daje linka do tych alusów bo mi pasuje je pilnie opylić a szkoda żeby się marnowały jaku kogoś w swojej niuni mogą pięknie pasować :shocked:

Panowie, ustalcie godzinę i miejsce a Ja sie zjawię :decayed:

napewno do 16-stej będe w NS