Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

I Ty to mówisz wiedząc ile to wszystko trwa...? :grin:

No nie jest to takie proste...

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

A ostatnio znowu widziałem przed Starym S. tą czarną b6 na ramkach KLubowychI co wtedy przed inwazją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

I Ty to mówisz wiedząc ile to wszystko trwa...? :grin:

A ostatnio znowu widziałem przed Starym S. tą czarną b6 na ramkach KLubowychI co wtedy przed inwazją.

Ależ ku...wa zabawny jesteś :grin:

Na dniach robimy z różowym mini spota na Ranczu - czuj się zaproszony :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka akcja na parkingu :decayed:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

ALUFELGI AUDI VW SEAT SKODA 19 5X112 (3455646348) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kamil i tak bym to u Ciebie widział

http://i95.photobucket.com/albums/l124/byacomini/null_zpsad5faa11.jpghttp://i95.photobucket.com/albums/l124/byacomini/null_zpsa6e9d9c3.jpg

Ładna ta dupcia z tym zderzakiem :slina:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

I Ty to mówisz wiedząc ile to wszystko trwa...? :grin:

No nie jest to takie proste...

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

A ostatnio znowu widziałem przed Starym S. tą czarną b6 na ramkach KLubowychI co wtedy przed inwazją.

Właśnie co to za koleś bo już go chyba miesiąc na Piłsudskiego widzę ładne ma koło w tym czarnym B6 kto to jest i czemu się na spota nie pojawi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czika jak chcesz to Tacie moją można spylić :P

A co do wydechu w s4 to qfatro i tam jednak jest inaczej i łatwiej wg mnie to zrobić w ośce trzyma nasz belka i duży zbiornik z tyłu

Dobrze prawi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach robimy z różowym mini spota na Ranczu - czuj się zaproszony :naughty:

Dzwonić to się przyjedzie. Muszę w końcu moją lotkę obczaić u Crisa, bo nie było okazji... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czika jak chcesz to Tacie moją można spylić :P

A co do wydechu w s4 to qfatro i tam jednak jest inaczej i łatwiej wg mnie to zrobić w ośce trzyma nasz belka i duży zbiornik z tyłu

A ile za twoją poka wontek tego twojego cuda :naughty:

Wydech u mnie ośka a wydech się dało wsadzić nawet 4

:wink:

y8ro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam dzięki za informacje:wink:

Kamil też widuję w to b6 bo często stoi na Piłsudskiego ale też nie mam pojęcia kto to.

---------- Post dopisany at 07:40 ---------- Poprzedni post napisany at 07:38 ----------

Dzięki Adam za informacje:wink:

Kamil ja też często widzę tą b6 na Piłsudskiego bo praktycznie cały czas tam zaparkowana stoi ale też nie mam pojęcia kto to chodź ramki klubowe są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam dzięki za informacje:wink:

Kamil też widuję w to b6 bo często stoi na Piłsudskiego ale też nie mam pojęcia kto to.

---------- Post dopisany at 07:40 ---------- Poprzedni post napisany at 07:38 ----------

Dzięki Adam za informacje:wink:

Kamil ja też często widzę tą b6 na Piłsudskiego bo praktycznie cały czas tam zaparkowana stoi ale też nie mam pojęcia kto to chodź ramki klubowe są.

Ładny ten avant piękne ma felgi :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki wtrysków Bosch VW T4 216-tki tuningTDI (3456135633) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Pany co sądzicie o tych końcówkach nie bojno takich rzeczy na allegro kupować oryginały czy to jakieś podróbki bo cena niska ?

---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

Po burzliwym dzwonieniu za wtryskami z t4 2,5 po wszystkich złomach i kontaktach namierzyłem faceta który ma wiele silników z na handel oraz osprzętu takie komplety jak 2,5 tdi a6 c5 1.9 AFN 1.8 T jak by ktoś kiedyś coś szukał to pisać do mnie :wink:

---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ----------

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=425239564261008&set=a.425206624264302.1073741828.221080961343537&type=3&theater Chyba nas olali i chu... my wygrali :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...