Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Montaż subwoofera - video w cda.pl

Robię Car AUDIO ma ktoś namiary na tego speca :polew: ?

---------- Post dopisany at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ----------

bez sensu:decayed:przynajmniej dla mnie.:decayed:

Niestety nie ma nić na zbyciu prezes beret :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż subwoofera - video w cda.pl

Robię Car AUDIO ma ktoś namiary na tego speca :polew: ?

---------- Post dopisany at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ----------

bez sensu:decayed:przynajmniej dla mnie.:decayed:

Niestety nie ma nić na zbyciu prezes beret :hi:

wtryski juz mam.nawet zdazyłem załozyc.jutro moje ida do sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to Elegancko :hi:

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ----------

Mikołaj się zdeczka spóźnił ale ważne że dotarł i sprośne frykasy na noc poślubną mojej niuni już są :radocha::boobs::sex:

76gl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to Elegancko :hi:

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ----------

Mikołaj się zdeczka spóźnił ale ważne że dotarł i sprośne frykasy na noc poślubną mojej niuni już są :radocha::boobs::sex:

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/546/76gl.jpg

ładny pakiecik, od kogo brałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Durasa podejście do klienta mega fachowe a i zniżki mega mega konkretne szczególnie na MOTULA i CASTROLA do przekładni :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Durasa podejście do klienta mega fachowe a i zniżki mega mega konkretne szczególnie na MOTULA i CASTROLA do przekładni :hi:

daj jakieś namiary, szykuje mi sie wymiana oliwy niebawem, to może bym się zaopatrzył:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Panowie !:decayed:

Mam do opylenia komplet foteli do a4 B5 97r Sedan dzielona kanapa. Fotele zwykłe w bardzo dobrym staniem ! oddam za dobrą cene :grin:

Pytania pisać na private:D Posiadam również kierownice zwykłą z przedlifta skórzanę z poduszką, lapmy przód z przed lifta, oraz grill. TANIOCHA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Panowie !:decayed:

Mam do opylenia komplet foteli do a4 B5 97r Sedan dzielona kanapa. Fotele zwykłe w bardzo dobrym staniem ! oddam za dobrą cene :grin:

Pytania pisać na private:D Posiadam również kierownice zwykłą z przedlifta skórzanę z poduszką, lapmy przód z przed lifta, oraz grill. TANIOCHA !

Weź na spota w niedziele te graty to je prędzej pogonisz kolego :hi: Galeria sandecja godzina 16

---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ----------

Od Durasa podejście do klienta mega fachowe a i zniżki mega mega konkretne szczególnie na MOTULA i CASTROLA do przekładni :hi:

daj jakieś namiary, szykuje mi sie wymiana oliwy niebawem, to może bym się zaopatrzył:whistling:

Już ci piszę wszystko na priv :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko avatar:P Adudiczke mam czarna:P przypomnij sobie filmik z weselea z zabrzA z tego roku jak odrowadzaliśmy siare:) są tylko dwa audi na KLI Cris i Ja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko avatar:P Adudiczke mam czarna:P przypomnij sobie filmik z weselea z zabrzA z tego roku jak odrowadzaliśmy siare:) są tylko dwa audi na KLI Cris i Ja:)

Dwa czarne na KLI :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko avatar:P Adudiczke mam czarna:P przypomnij sobie filmik z weselea z zabrzA z tego roku jak odrowadzaliśmy siare:) są tylko dwa audi na KLI Cris i Ja:)

Dwa czarne na KLI :decayed:

A Jarek??? :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się powodzi 3.0 Q :hi:

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

Ma kto lamy po-lift do przodu w dobrych pieniądzach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryba daj znać jak się myliłem

na razie wtryski sprawdziłem,

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

Czikita no jakbym nie wiedział kiedy spoty są przecież nie jeden raz byłem:P:P:P:facepalm:

jakos tez cie nigdy nie widziałem.ciezko bedzie sprzedac graty z przedlifta.kazdy raczej wymienia na polifty.tak jak ty pewnie zrobiłes.

---------- Post dopisany 16-01-2014 at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2014 at 22:35 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...