Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Eeee to nie ma co marudzić. Jak by ci przyszło kupić pompę to byś się bardziej ucieszył :grin:

W Sączu nie kojarzę ale w Gorlicach jest gość. Znajomemu robił forda, ale to było ładnych parę lat temu.

---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ----------

A tak na marginesie to jak byście mieli kupić Auto to co byście wybrali. Skodę czy Seata?

SEAT LEON 1.9 TDI 105 KM BOGATA WERSJA PIĘKNY 17'' (2844985754) - motoAllegro

Škoda Octavia 1.9 tdi, igła !!! 2005 Nowy Sącz ? Tablica.pl

żaden ...:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee to nie ma co marudzić. Jak by ci przyszło kupić pompę to byś się bardziej ucieszył :grin:

W Sączu nie kojarzę ale w Gorlicach jest gość. Znajomemu robił forda, ale to było ładnych parę lat temu.

---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ----------

A tak na marginesie to jak byście mieli kupić Auto to co byście wybrali. Skodę czy Seata?

SEAT LEON 1.9 TDI 105 KM BOGATA WERSJA PIĘKNY 17'' (2844985754) - motoAllegro

Škoda Octavia 1.9 tdi, igła !!! 2005 Nowy Sącz ? Tablica.pl

Seat ładniejszy z zewnątrz ale w środku :facepalm:

A skoda...brzydka jest no :grin:

---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 07:41 ----------

http://a4-klub.pl/kalendarzyki-kalendarze-scienne-112/kalendarz-klubowy-2013-a-253967/#post3168741

Robimy grupowe zamówienie? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki kto od nas z klubu miał raz łancuchy sniegowe takie co sie tak szybko montowało.pokazywał je raz na spocie tylko nie pamietam kto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:golf III (2818619006) - motoAllegro

Loko poznajesz? Peugeot 607 skóra,alufelgi,navi, full (2839993697) - motoAllegro

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------

Michał popraw foty, bo dziwnie wyświetla..... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dawno mnie nie było a tu tyle się dzieje:)

Jarek co do Nm to wybiorę się na pewno gdzieś ale myślę na wiosnę A Ty kiedy ten prezent urodzinowy sobie zrobisz? A co do doposażania samochodu to idziesz jak burza:wink: gratulacje

A powiedzcie co myślicie u nas o folii 3m szczotkowane aluminium coś w stylu 1nk na plastik wokół drążka zmiany biegów i popielniczkę? czy lepiej brać carbon bo u Jarka wyszedł super:naughty:

Heh Ryba znam ten ból 30.10 też bawiłem się w uszczelnienie i tak samo mnie skasował 500zł a uszczelniają z tego co się dowiedziałem jeszcze tutaj:

Auto Jano. Jan Ogórek, Nowy Sącz - Mapa Polski w Zumi.pl

Ale ta sama cena więc wolałem jechać do Hyclaka bo jakoś bardziej mnie przekonuje ich doświadczenie:naughty:

I Jarek ma rację ja na pierwszym moim spocie je pokazałem a teraz mam te łańcuchy już dawno wrzucone w bagażniku a dlaczego Zdzisław pytasz o nie?

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

Heh widzę że Grzesiek już znalazłeś, czekałem kto pierwszy o tym wspomni:decayed:

A ja znalazłem masakrę z zewnątrz i w środku koleś miał ładną fantazję:facepalm:

AUDI A4 1995r 1.6 OKAZJA TUNING NIEBIESKI MATT (2841137820) - motoAllegro

A tu coś dla Andrzeja (niebieskie c6):slina:

Audi A6 3.0 TDI S-Line 2007 BARRACUDA SOLAR FULLLL (2810617974) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam bo zainteresowały mnie takie łancuszki.gdzie je kupowałes i za ile?

a co do autojano to mi powiedzieli tam 600 zł za uszczelnienie pompy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik u siebe w a4 też miałem kiedyś folią 3m zrobione.

y9azupy5.jpg

Nawet dosyć to wyglądało ale prawdziwe 1nk było nie do pobicia.

Super by wyglądał ten Carbon który kupiłem na początku ale niestety nie dało się go położyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik u siebe w a4 też miałem kiedyś folią 3m zrobione.

http://img.tapatalk.com/d/12/12/06/y9azupy5.jpg

Nawet dosyć to wyglądało ale prawdziwe 1nk było nie do pobicia.

Super by wyglądał ten Carbon który kupiłem na początku ale niestety nie dało się go położyć.

Chyba też zapodam karbon :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba ja kupiłem na allegro i mam te łańcuchy dokładnie:

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

chyba teraz te co ja mam najtańsze są tutaj:

ŁAŃCUCHY RUD CENTRAX COMFORT 225/60R16 WARSZAWA!!! (2838989086) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co do rozmiaru to widzę że ten koleś jakimiś śrubami go zmienił ale z tego co pamiętam to moje też nie były oryginalnie na 195/65 r15 tylko właśnie wchodziły idealnie na 225/60 r16 ale da rady chodź jest dużo więcej roboty z tym na każdym wyciągnąć przy tym niebieskim łańcuch i go sobie zmniejszyć ile Ci tam pasuje:wink:

Te to ich pierwsza wersja:

RUD-Centrax Niemieckie łańcuchy śniegowe (2805702544) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

RUD-Centrax Spike Niemieckie łańcuchy śniegowe (2805732001) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

RUD Centrax -niemieckie łańcuchy śniegowe jak nowe (2842307185) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Te pierwszy typ też mam w domu bo kupiłem też okazyjnie ale niestety bez adapterów (nakrętek) które zakłada się na śruby ale z tego co pytałem tych co mają na allegro te po 1500zł to u nich dokupi te nakrętki a kosztują lekko ponad 100zł więc chyba by się opłacało je dokupić bo ja mam je nówki nikt ich nie używał nawet bo nie mają żadnych śladów użytkowania i chyba je wystawię na allegro tak jak mam bez nakrętek bo i tak siedzą w domu tylko muszę sprawdzić na jaki rozmiar pasują czy wejdą na 195/65 r15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że poznaję :wink:

To jest dobre :decayed: - bez żadnych aluzji! :facepalm:

Żyjem sobie w trudzie ,znoju-orzę ziemie, grzebie w gnoju !jestem panem W całej wsi bo mam AŁDI W TDI. Wszyscy we wsi mnie szanują , gdy zajadę swoją furą ... Laski piszczom ,kury gdaczą kiedy w AŁDI mnie zobaczom ! me AŁDI jest najlepsze kwiczom o tym knury kwiczom wieprze, słome w butach mom i w mym AŁDI jeżdża som, stopowiczów ja nie biora bo kartofle wysypujom mi sie z wora, gdy zajadę zaś pod kościół wszyscy mówią TO jest gościu... WÓZ wymiata Fordy,Fiaty widać we wsi kto bogaty-a sam znaczek TDI wszystkim się po nocach śni .Idę orać bo już czas zanim ZAZDROSC ZEŻRE wAS. Wy se siedźta i czytajta .mego WOZA podziwiajta i tak stać was nie bedzie!boscie biedne sledzie!!!bo to auto cud techniki,Niemce robią super bryki

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po tym programie na te łańcuchy zachorowałem po doświadczeniach ze zwykłymi łańcuchami:whistling:

Jak się kupi 1/2 Quattro to trzeba kombinować:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do auto jano to chyba ceny mają ładnie do negocjacji bo też mi powiedział 600 ale jak powiedziałem że dzwoniłem do hyclaka i u niego 500 to mi powiedział koleś bo chyba na właściciela trafiłem że zrobią za 500

A Jarek ja dobrze pamiętam te twoje dekory z b6 bo ładnie one wyglądały:naughty:

Ale masakra Wpisałem "folia 3m" na allegro i w samej motoryzacji 18 stron jak poznać w ogóle która to oryginał 3m szukać w aukcji czy wystarczy jak na papierze co jest przyklejona do transportu folia pisze 3m?

A co do wzoru/koloru jak myślicie co wybrać:

to co Jarek czyli chyba Carbon bo chodzi mi po głowie jeszcze coś w stylu:

1nk

3M FOLIA ALUMINIUM SZCZOTKOWANE DI-NOC ME-904 (2785171476) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

to chyba jest podobne do tego co chciał Jarek (taki carbon z połyskiem) zrobić ale nie jestem pewien czy będzie ładnie wyglądała ta folia:

3M FOLIA CARBON 3D CZARNY POŁYSK DI-NOC CA-1170 (2785178007) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy całkiem zaszaleć i dekory czerwone:

3M FOLIA CARBON CZERWONY POŁYSK 3D DI-NOC szer 122 (2785178019) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

lub

3M FOLIA ALUMINIUM SZCZOTKOWANE CZARNE szer 122 (2833856506) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I najważniejsze zastanawiam się najpierw spróbować panel środkowy czyli popielniczkę i ramka wokół drążka zmiany biegów a potem robić kolor dekorów taki sam jak panel środkowy czy będzie wiocha? Czy lepiej zrobić samą ramkę wokół biegów i popielniczkę np: FOLIA CZARNY POŁYSK 3M 1080 ZMIANA KOLORU 10 x 20 (2782475746) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. coś w stylu black piano żeby dużo się nie wyróżniała a chcę ją zrobić pierw bo trochę zrysowaną mam a potem listwy w całkiem innym kolorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...