Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę u siebie taką lodówkę :grin:NAKLEJKA LODÓWKĘ 70x150cm naklejki lodówka DRINK (2854969670) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

albo...... :eusathink:

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ----------

Yebaniutki......... :shock3:

1013 kucy przekazywane na wszystkie cztery kółeczka.

0-100 km/h w 2,3s

0-200 km/h w 5,4s

0-270 km/h w 8,7s

100-200 km/h w 3,1s

waga: 1135kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Ryba jak coś to żółte amory ze skróconym skokiem i springi AP niebieskie :wink:

ile maja jeszcze %?ja mam czerwone sprezyny.powinny pasowac chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba jak coś to żółte amory ze skróconym skokiem i springi AP niebieskie :wink:

ile maja jeszcze %?ja mam czerwone sprezyny.powinny pasowac chyba.

na jesień byłem na diagnostyce mają około 75%... szału niema ale nic im nie jest i dobrze tłumią, a niebieskie springi troszkę twardsze :kwasny:

także jak chcesz to Ci to opchnę za jakąś rozsądną cenę, pisz jak coś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnego oglądania :shock3:

Moto-ON - Odcinek 11 - S09E11 - tvn player

---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ----------

I jak ktoś nie widział

Operacja tuning - Odcinek 14 - S07E14 - tvn player

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Każdy widzę modzi jak może:wink: A ja w piątek dostałem paczkę ze światłami "przeciwminowymi" więc pasuje się zabrać coś za montaż:naughty:

2012_12_16_3388.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz okaże się w trakcie:naughty: Jak będą gotowe to napiszę czy dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to jak coś to pisz, i załóż do niedzieli obczaimy jak to wygląda na żywo:wink:

---------- Post dopisany 17-12-2012 at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2012 at 22:10 ----------

:bry:

wczoraj oczywiście musiałem podnieść auto trochę jeszcze o cały 1cm, bo mi koła obcierały o nadkola :doh:

i nie wiem czy jeszcze nie będę musiał trochę podnieść bo póki co to muszę wybierać same proste i równe odcinki żeby się przemieszczać po mieście :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to jak coś to pisz, i załóż do niedzieli obczaimy jak to wygląda na żywo:wink:

---------- Post dopisany 17-12-2012 at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2012 at 22:10 ----------

:bry:

wczoraj oczywiście musiałem podnieść auto trochę jeszcze o cały 1cm, bo mi koła obcierały o nadkola :doh:

i nie wiem czy jeszcze nie będę musiał trochę podnieść bo póki co to muszę wybierać same proste i równe odcinki żeby się przemieszczać po mieście :grin:

Dobrze że zmieniamy miejscówke na Sandecję bo do podziemnego na Gołabkowicach już byś chyba nie wjechał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz gwinta :):polew:

Mike coś za coś... mimo wielu "przeszkód" sam bym zaryzykował :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz gwinta :):polew:

Mike coś za coś... mimo wielu "przeszkód" sam bym zaryzykował :naughty:

Spoko spoko narazie testuje różne ustawienia, na lato na pewno będzie nisko i póki co też się chcę trochę nacieszyć :naughty: a LOKO dobrze mówisz, niema ryzyka niema zabawy, no i faktycznie niewiem czy bym wjechał na podziemny w ch gołąbkowice, a na sandecje są 2 wjazdy także któryms może wjadę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to jak coś to pisz, i załóż do niedzieli obczaimy jak to wygląda na żywo:wink:

---------- Post dopisany 17-12-2012 at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2012 at 22:10 ----------

:bry:

wczoraj oczywiście musiałem podnieść auto trochę jeszcze o cały 1cm, bo mi koła obcierały o nadkola :doh:

i nie wiem czy jeszcze nie będę musiał trochę podnieść bo póki co to muszę wybierać same proste i równe odcinki żeby się przemieszczać po mieście :grin:

Załóż jeszcze 18" i będziesz miał wóz najszybszy w mieście :grin:

Lepiej delikatnie go podnieś i załóż dystanse żeby koła nie chowały się we wnękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę o stówe że wcześniej się przyzwyczaisz niż Cię to wkoorwi na tyle żby to wywalić - wiem co mówię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na seryjny zawiasie zaryłem spodem o kostkę brukową przy zjeździe na wólki przed przejazdem kolejowym. A potem poprawiłem o studzienkę na Barbackiego.

Wczoraj wieczór jak wracałem do domu poczułem się jak w Audi za starych dobrych czasów na trójce tracił golf tracił przyczepność :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę o stówe że wcześniej się przyzwyczaisz niż Cię to wkoorwi na tyle żby to wywalić - wiem co mówię :decayed:

o wywaleniu niema mowy, ewentualnie podniosę znacznie :grin: ale fakt jak Mike mówi na równym asfalcie jest bosko

:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...