Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

img20130204141906.jpg

img20130204141911.jpg

Oto fele i oponki trochę brudne ale nie miałem czasu je myć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie RNS-D jakby co to mam symphony za 200 zł do sprzedania

Jak targałeś RNS-D to trzeba było razem z tunerem TMC bo inaczej nie podepniesz FISa. I zmieniarka by się przydała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz za parę dni :polew::polew:

Jakie to "koorwa" życiowe :polew:

Parę lat temu jak kuzyn po pierwszych trzech miesiącach wrócił z GB pytam go czy coś mówi już po angielsku a ten mówi "jasne koorwa" :polew: - to słowo znają prawie wszyscy brytyjczycy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek coś konkretniej

Michał numeru części nie mam ale fabrycznie wygląda to tak że CAN z zegarów jest podłączony do tunera TMC w lewym boczku bagażnika wygląda to tak samo jak ten na aukcji

Tuner TMC Audi A6 C5 4b2 919 894 TMC / CAN Getaway (2941430484) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

może nawet by pasował. Dopiero z niego idą CANy do nawigacji. Antena GPS tez przechodzi przez niego. Ale idzie ja podpiąć bezpośrednio do nawigacji. Dokładnie sam nie wiem jak ona czyta sygnały o prędkości samochodu bo w B6 niema przewodu gala. Dlatego ja bym szukał kompletnej wiązki pod tuner TMC.

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 07:55 ----------

Michał gdzie kupiłeś navi i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem już ten temat ale nie znalazłem gniazda z wszystkimi pinami. Żeby dorobić adapter po MFD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!!!!! :hi:

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ----------

96 01 Audi A4 S4 4DR Sedan Red Clear LED Rear Tail Lights Lamp Replacement Pair | eBay

Ryba, może okleisz się czerwoną folią :naughty:

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

Grill polift po pieniądzach :naughty:AUDI A4 GRILL (2950917361) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Heh to byłby oryginalny projekt bo jeszcze żadnego takiego na forum nie było:grin:

Audi A4 Avant 1.9 TDI jako Kombi w Wenden

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

B-Säulen Folien Carbon GLÄNZEND f. Audi A4 B5 Avant B8 A6 C7, A5 A7 A8 D4, Q5 Q7 | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek na piątek ma podobno być u mnie RNSD tuner TMC i wtyczki potrzebne do niego mam trochę kabli zabieram je ze sobą i jak masz czas to w sobotę jestem i rezamy a potem się zastanowie nad tym tunerem WIWA do DVBT on ma też mp3 i filmy można odtwarzać, mapy mam już 2012/2013 tylko wypalić i będzie gitara i koszty połowa ceny RNS-E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek na piątek ma podobno być u mnie RNSD tuner TMC i wtyczki potrzebne do niego mam trochę kabli zabieram je ze sobą i jak masz czas to w sobotę jestem i rezamy a potem się zastanowie nad tym tunerem WIWA do DVBT on ma też mp3 i filmy można odtwarzać, mapy mam już 2012/2013 tylko wypalić i będzie gitara i koszty połowa ceny RNS-E

Napisze ci w piątek. To się konkretnie umówiomy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...