Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

spoko spoko ja na sobotę mam moda RNS-D plus TV DVBT i kiera multi wiec na spota przyjadę nieźle wyposażony z Jarkiem będziemy to składać

Ja też pomodziłem będzie co oglądać bo wiele modów siadło ludziom :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

a ja w poniedziałek odstawiam auto do lakiernika.bedzie robił drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pany nada sie to na podsufitke?SAM03 Tkanina welur podsufitka na podsufitkę TANIO (3011441336) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a te plastiki bendą jakoś wyglądać przy czarnej podsufice? i jakim klejem to kleić? z góry dzieki za odp.:hi:

DSC08772.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po modzeniu na poliftową podsufitkę nie zostały Ci czasem te lampki z tylnego słupka? bo mam zepsute przełączniki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wściekły kombiak

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

Fajny czarnuch:slina:

Oferta - Audi RS4 - Samochód w stanie b.dobrym ,został oklejony folia czarna matową , orginalny lakier - błekit metalik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po modzeniu na poliftową podsufitkę nie zostały Ci czasem te lampki z tylnego słupka? bo mam zepsute przełączniki...
Mam jeszcze w aucie bo nie zdążyłem poprzekładać gratów:facepalm: ale jak sie uda to wezme ci je w niedziele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny, ale jak na 150 tysi to kiera troszkę przytarta.... :whistling:

A to kolegi? AUDI A3 1.8Turbo Full opcja ! Nowy Sącz ? Tablica.pl

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

A po modzeniu na poliftową podsufitkę nie zostały Ci czasem te lampki z tylnego słupka? bo mam zepsute przełączniki...
Mam jeszcze w aucie bo nie zdążyłem poprzekładać gratów:facepalm: ale jak sie uda to wezme ci je w niedziele

Super. Ciekawe, dużo zabawy z podsufitką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pany nada sie to na podsufitke?SAM03 Tkanina welur podsufitka na podsufitkę TANIO (3011441336) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a te plastiki bendą jakoś wyglądać przy czarnej podsufice? i jakim klejem to kleić? z góry dzieki za odp.:hi:

http://s4.postimage.org/z95ooq6jd/DSC08772.jpg

Stasiu jezeli chodzi o klej to najlepiej kup tam gdzie materiał.oni ci doradza jaki ma byc.bo tez maja w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny, ale jak na 150 tysi to kiera troszkę przytarta.... :whistling:

A to kolegi? AUDI A3 1.8Turbo Full opcja ! Nowy Sącz ? Tablica.pl

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

A po modzeniu na poliftową podsufitkę nie zostały Ci czasem te lampki z tylnego słupka? bo mam zepsute przełączniki...
Mam jeszcze w aucie bo nie zdążyłem poprzekładać gratów:facepalm: ale jak sie uda to wezme ci je w niedziele

Super. Ciekawe, dużo zabawy z podsufitką?

Nie wiem dopiero przede mną,zaczynam dopiero po niedzieli kompletuje graty i musze zamówić materiał na obklejenie bo jak gość mi powiedział ile za tą podsufitke z polifta chce to sciągne tą co mam w aucie i obkleje:naughty::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nad tym myślałem. Byłem gdzieś ostatnio w sklepie z materiałami i rzucił mi się w oczy czarny- pikowany w romby :kox:

Gdzieś czytałem, że najlepszy jest klej w sprejju

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

:slina:19" PORSCHE, Q7, Touareg 4x9J 5x130 et60 !!!! (3018296994) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

A co Stasiu myślałeś nad dekorami? Bo ja chyba sobie zamówię takie cuś na ramkę grilla FOLIA 3M CARBON CZARNY 3D DI-NOC CA-421 / ROZMIARY (3028517190) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

:slina:19" PORSCHE, Q7, Touareg 4x9J 5x130 et60 !!!! (3018296994) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

A co Stasiu myślałeś nad dekorami? Bo ja chyba sobie zamówię takie cuś na ramkę grilla FOLIA 3M CARBON CZARNY 3D DI-NOC CA-421 / ROZMIARY (3028517190) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.Właśnie przeglądałem tą aukcje do poludnia co wkleiłeś i tak sie zastanawiam czy to bendzie jako wyglądać w aucie, znalazłem zdjecie jak audi wyglądało zaraz po zakupie:facepalm:

Zdj_cie0146.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś tą folię u mnie na dekorach? Michał ma czarny carbon

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

znalazłem zdjecie jak audi wyglądało zaraz po zakupie:facepalm:

http://s11.postimage.org/v8wagvmrj/Zdj_cie0146.jpg

no "troszkę" się różnią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny, ale jak na 150 tysi to kiera troszkę przytarta.... :whistling:

A to kolegi? AUDI A3 1.8Turbo Full opcja ! Nowy Sącz ? Tablica.pl

Grzesiek to tutaj też masz rs4 ale to pewnie się nie sprzeda bo ma przecież większy przebieg niż prawie wszystkie b5 tdi na allegro:polew:

audi rs4 B5 2000rok 2,7 bi turbo (3004100376) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wygląda na mniej styraną :wink:

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ----------

:: RS4 Conversions - Gallery ::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wciąż poszukuję jakiś fajnych 17" na lato, wzór coś w stylu pełnego koła :) jakbyście gdzieś widzieli na wulkanizacji, gdziekolwiek to dajcie znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz kolega od cytryny miał "kołpaki" - może jeszcze ma :naughty:

bronekb5 - gwoli ścisłości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...