Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

ja mysle ze songo nie zrobi nam tego i jednak zdazy na 16 pod galerie przyjechac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie obiecuje bo ten tydzień miałem troszkę zawalony a i końcówka też sie taka zapowiada a i jutro jadę jeszcze do krakowa załatwić kilka rzeczy związanych z firmą no a przy okazji odwiedzę dawno wyczekiwaną hamownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie obiecuje bo ten tydzień miałem troszkę zawalony a i końcówka też sie taka zapowiada a i jutro jadę jeszcze do krakowa załatwić kilka rzeczy związanych z firmą no a przy okazji odwiedzę dawno wyczekiwaną hamownie.

no przecierz sniegu nie było.hihi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniegu nie było ale 5 dni i nocy w niemczech i holandii podzielone na 2 wyjazdy po 3 i 2 dni w trasie za kierownicą prawie non stop na zwiezienie ciężarówki oraz łyżek do koparki i osobówki na lawecie to mi w zupełności wystarczyło, to nawet bym powiedział lepsze niż akcja zimowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś nie przejmuj się przecież to nie sesja fotograficzna dla gazety będziemy na bieżąco robić. Kolego euri23 ja jadę z bobowej to jak chcesz to możemy razem w mini kolumnie jechać ja będę na skrzyżowaniu na Jankowej o 15:20 Szary A4B6 kombi z żółtą naklejką motocykle są wszędzie to jak co to mykniemy razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś nie przejmuj się przecież to nie sesja fotograficzna dla gazety będziemy na bieżąco robić. Kolego euri23 ja jadę z bobowej to jak chcesz to możemy razem w mini kolumnie jechać ja będę na skrzyżowaniu na Jankowej o 15:20 Szary A4B6 kombi z żółtą naklejką motocykle są wszędzie to jak co to mykniemy razem.

No to fajnie postaram się zjawić jak tylko się plany nie pokrzyżują to będę na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy serdecznie, grupa się nam systematycznie powiększa euri23 tylko umyj auto bo jutro robimy zdjęcia i będą na stronie.[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 12:41_________________________________________________A jeszcze taka informacja kumpel ma do sprzedania felgi 18" z passata wracał na nich z olkusza i są proste nic nie bije opony na jeden sezon nie daje na sprzedam bo to info dla swoich cenA 1500 http://otomoto.pl/volkswagen-passat-1-9-tdi-highline-C16871280.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze taka informacja kumpel ma do sprzedania felgi 18" z passata wracał na nich z olkusza i są proste nic nie bije opony na jeden sezon nie daje na sprzedam bo to info dla swoich cenA 1500 http://otomoto.pl/volkswagen-passat-1-9-tdi-highline-C16871280.html

Chcesz to dam to w dziale sprzedam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

euri23 tylko umyj auto bo jutro robimy zdjęcia i będą na stronie.[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 12:41

Taa to muszę gdzieś w Sączu po drodze ochlapać wodą wozidło bo zanim dojadę to ciekawie nie będzie wyglądała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...