Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!


schiller

Rekomendowane odpowiedzi

Gość trueogre

Jak tam pogoda ogry?

Są jakieś pupy w mieście które wywoskują autko z cyckiem na przedniej szybie :tonguemad:

Ale masz zachcianki :polew:

No dobra ... to jakaś myjnia może??

albo chociaż Poziek i reszta z mokrą szmatą :>

no dobry plan, dziś popiją a jutro dla otrzeźwienia, szmatki i wypolerują nam autka po trasie :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra panowie, no to lecimy do Wisełki...kto ostatni ten stawia "krowe" :evil:, tz. chciałem powiedzieć stado "krów",bo przecież ludzi pełno do napojenia :decayed::kox:

Do zobaczenia na miejscu....albo wcześniej gdzieś na drodze ;)

Szerokości. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec bylem wczoraj w Wisełce i powiem ze integracja wypadła bardzo szybko i sprawnie :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj szok od rana - tylko 3 strony nieprzeczytanych tematow na forum czyli przynajmniej o polowe mniej niz normalnie - czyzby najwieksi spamowicze byli juz zajeci w wisle????? :naughty: czas sprawdzic - ruszmy 1300 z ostrowa przez wrocek i na autostrade - wyjazd z wrocka bedzie kolo 1530 :th: jak by sie ktos chcial dolaczyc zapraszamy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Panowie i panie mam jedno miejsce(moja nie jedzie :gwizdanie:) na zlot w Wisle miejsce jest oplacone,moze macie kogos kogo chcielibyscie wziasc ze soba,kobiete,kolege,mame,tesciowa....Jesli ktos bedzie prosze o kontakt 606-249-133 bo nie bede mial neta w pracy..Pozdrawiam Sory za tak pozno ale teraz sie dowiedzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...