Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po co jak i tak nawet nie postarasz sie zrozumiec :evil: taka reakcja jak wczesiejsza byla przewidziana juz tydzien temu :przebiegly:

Opublikowano

ciszej nad tą.... :angry:

Opublikowano

ciszej nad tą.... :angry:

No własnie...

Niech każdy sobie przemyśli i zdecyduje czy założy wstążke czy nie... Schiller wyszedł z taką prośbą/propozycją i na tym temat powinien być zakończony.

Opublikowano

ciszej nad tą.... :angry:

No własnie...

Niech każdy sobie przemyśli i zdecyduje czy założy wstążke czy nie... Schiller wyszedł z taką

prośbą/propozycją i na tym temat powinien być zakończony.

dokładnie tak - zamykam[br]Dopisany: 06 Marzec 2008, 10:11 _________________________________________________o kurcze - nie jestem zielony - nie moge zamknąć :polew:[br]Dopisany: 06 Marzec 2008, 10:11 _________________________________________________moim marzeniem jest R8 i choc raz zamknąć temat :polew:

Opublikowano

dokładnie tak - zamykam[br]Dopisany: 06 Marzec 2008, 10:11 _________________________________________________o kurcze - nie jestem zielony - nie moge zamknąć :polew:[br]Dopisany: 06 Marzec 2008, 10:11 _________________________________________________moim marzeniem jest R8 i choc raz zamknąć temat :polew:

myślę że łatwiej będzie z tym drugim, choć oczywiście życzę Ci na odwrót :wink4:
Opublikowano

Panowie nie rozwalcie Krokusa przed naszym jutrzejszym przyjazdem :decayed:

Opublikowano

to juz Cubra pros :gwizdanie:

Opublikowano

to juz Cubra pros :gwizdanie:

na niego nikt nie ma wpływu... :naughty:

Opublikowano

taaaa Cubera nawet -15 oC nie potrafi zlamac :wink4::kox::naughty:

Opublikowano

A gdzie jakas relacja odnosnie pogody w Wisle...... :mysli:

Bo w Wawie mamy dzis wiosne...... :decayed:

pewnie juz wszyscy..... :drunk: i nie sa w stanie nawet na forum wejsc... :laghing2:

Opublikowano

A gdzie jakas relacja odnosnie pogody w Wisle...... :mysli:

Bo w Wawie mamy dzis wiosne...... :decayed:

pewnie juz wszyscy..... :drunk: i nie sa w stanie nawet na forum wejsc... :laghing2:

jest sliczna pogoda choc zimno.... :wink4:

Opublikowano

w Olsztynie zima wróciła

aż się nie chce z ciepłej gawry ruszać :decayed:

Opublikowano

w Olsztynie zima wróciła

aż się nie chce z ciepłej gawry ruszać :decayed:

taktuś to przyjedz pociągiem :naughty:

Opublikowano

Co tu taka cisza :mysli: Rozumie że "śmietanka" juz bawi :drunk: w Wiśle, ale chyba ktos tu jeszcze został :mysli:

Opublikowano

śmietanka to dopiero przyjedzie jutro , dzisiaj pojechali napalić w piecu i pościelić Nam łóżka :decayed::evil:

Opublikowano

Co tu taka cisza :mysli: Rozumie że "śmietanka" juz bawi :drunk: w Wiśle, ale chyba ktos tu jeszcze został :mysli:

cala reszta reza po garazach furmanki!! ja wlasnie zaczalem doczyszczac paznockcie!! :polew: :polew:

Opublikowano

ja mam pytanie techniczne:

bedzie na zlocie jakis szpec od car audio ?

Opublikowano

Jak tam pogoda ogry?

Są jakieś pupy w mieście które wywoskują autko z cyckiem na przedniej szybie :tonguemad:

Opublikowano

Jak tam pogoda ogry?

Są jakieś pupy w mieście które wywoskują autko z cyckiem na przedniej szybie :tonguemad:

Ale masz zachcianki :polew:
Opublikowano

Jak tam pogoda ogry?

Są jakieś pupy w mieście które wywoskują autko z cyckiem na przedniej szybie :tonguemad:

Ale masz zachcianki :polew:

No dobra ... to jakaś myjnia może??

albo chociaż Poziek i reszta z mokrą szmatą :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.