Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra to na początku jaką ośki a na końcu kłatro :kox::naughty::decayed:

:mysli: moze ustawimy sie osiagami :evil: najszybszy na koncu, to i bedziemy mieli wczesniej okazje do kreseczek :evil:

powazniej to proponuje 0 selekcji - na forum nigdy nie bylo istotne kto czym jezdzi i niech tak zostanie, coby niektorzy nie byli urazeni ;)

Opublikowano

powazniej to proponuje 0 selekcji - na forum nigdy nie bylo istotne kto czym jezdzi i niech tak zostanie, coby niektorzy nie byli urazeni ;)

a czemu by mieli być urażeni ?? wydaje mi sie że jak by był podział to by ładnie po prostu kolumna wyglądała. i przecież nikt by nie był urażony że swoją Bpiuntką jedzie pomiędzy Bpiutnkami :rolleyes:
Opublikowano
  • Autor

nie no nie będziemy nic kombinować. mam już plan do ustawki na rynku i do tego parę ludzi którzy maja rożne B... i oni będą musieli być z przodu... ale o tym pogadamy w piątek po 24... :polew:

Opublikowano

co do kolejności aut to najlepszy jest spontan,

technicznie selekcja też byłaby trudna biorąc pod uwagę wąską gardziel pod krokusem, chyba że ustawilibyśmy się już wieczorem

Opublikowano

co do kolejności aut to najlepszy jest spontan,

technicznie selekcja też byłaby trudna biorąc pod uwagę wąską gardziel pod krokusem, chyba że ustawilibyśmy się już wieczorem

Jakoś sobie nie wyobrażam ustawiania aut wieczorem :> Po 10 minutach zostanie kupa szkła, blach i gruzu :polew:
Opublikowano
  • Autor

co do kolejności aut to najlepszy jest spontan,

technicznie selekcja też byłaby trudna biorąc pod uwagę wąską gardziel pod krokusem, chyba że ustawilibyśmy się już wieczorem

A może wariant ,, panie pierwsze" , czyli klubowiczki prowadzą kolumne :gwizdanie:

ta i pojedziemy przez berlin na rynek :polew:

ale teraz będę miał :stupid2:

Opublikowano

co do kolejności aut to najlepszy jest spontan,

technicznie selekcja też byłaby trudna biorąc pod uwagę wąską gardziel pod krokusem, chyba że ustawilibyśmy się już wieczorem

A może wariant ,, panie pierwsze" , czyli klubowiczki prowadzą kolumne :gwizdanie:

możecie mi wierzyć na słowo że pierwszy to nie do końca najlepsze miejsce - ostatnio nic nie widziałem z tej kolumny oprócz tyłku policyjnej furki - a Lukas który wszystko kręcił z mojego auta, zawsze ujmował wszystkie furki oprócz mojej ( bo w końcu w niej siedział ) - tyle przyjemności z jechania jako pierwszy

Opublikowano

co do kolejności aut to najlepszy jest spontan,

technicznie selekcja też byłaby trudna biorąc pod uwagę wąską gardziel pod krokusem, chyba że ustawilibyśmy się już wieczorem

A może wariant ,, panie pierwsze" , czyli klubowiczki prowadzą kolumne :gwizdanie:

ta i pojedziemy przez berlin na rynek :polew:

ale teraz będę miał :stupid2:

Należy Ci sie :bicz3: :bicz3: za to, że w nas nie wierzysz, z drugiej strony przynajmniej mieli byśmy dłuższy przejazd kolumną. :wink4:

Opublikowano

a swoja drogą wg mnie najlepiej pojechać : B5 sedan B5 avant B6 sedan B6 avant i.t.d. no ale może zostawmy do końca organizację Schillerowi :wink4:[br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 08:46 _________________________________________________No Schiller naraziłeś się :polew: tymabradziej że muszę przyznać wracając z kaletki Brynia wyruszyła po mnie a na trasie znalazła się przedemną ( i napewno mnie nie wyprzedziła ) więc co do orientacji i skrutów przynajmnije dla Bryni :th:

Opublikowano
  • Autor

tak dla przypomnienia, NIE WSZYSCY JESZCZE WPŁACILI KASĘ!

Opublikowano

co do pomyslu z kolorami to jak powiedzialem mojej zonci to byl jeden wielki smiech - pytam sie czemu - ona bo faceci nie odróżniaja szarego od golebiego i od .... tu padlo kilka nazw kolorow blizej mi nie znanych wiec sie poddalem - ma racje :th: kolory to nie nasza specjalnosc :polew: :polew:

Opublikowano

co do pomyslu z kolorami to jak powiedzialem mojej zonci to byl jeden wielki smiech - pytam sie czemu - ona bo faceci nie odróżniaja szarego od golebiego i od .... tu padlo kilka nazw kolorow blizej mi nie znanych wiec sie poddalem - ma racje :th: kolory to nie nasza specjalnosc :polew: :polew:

no to może zróbmy podział tylko na czarne i inne :naughty:

Opublikowano

a czy w Wiśle będzie kolega od bezdymnych programów? :naughty::kox:

Opublikowano

Wy tu kolorach a pogoda się pie.....

Mam nadzieję że wsobotę nie będzie padać i że będzie można zrobić kilka fotek :naughty:

choć patrząc na prognozy to można się załamać, jedyne pocieszenie to to że prognozy żadko się sprawdzają :polew:

Opublikowano

Po czeskie piwo niedaleko,

Pogoda przy takiej perspektywie nie jest na pierwszym planie :dance:

Opublikowano

dzisiaj 10.00 na Równicy .... :naughty:

d92b9ea2591b64a6.jpg

Opublikowano

dobrze, że przynajmniej sniegu nie ma :decayed:

Opublikowano

No to ladnie a ja juz w letnie obulem autko!! Sie poslizgamy!! :evil:

Opublikowano

a po co zmieniałeś, przeca i tak masz paździochowate 16" hyhyhy :polew: (ale zaraz zjebany zostanę)

Opublikowano

spanky za***iście :D :D :D :D

Aha i jak będziesz w tej knajpie ( no wiesz) to przypomnij kelnerce o moich naleśnikach :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.