Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mozna wplacic osobiscie ? bo ja w poniedzialek juz bede w wisle :)

jak bedziesz to daj znac ... ja juz pije w Wisle .... :naughty:

Opublikowano

ja sie dolacze do was w niedzilele na ryneczku :naughty:

Opublikowano

mozna wplacic osobiscie ? bo ja w poniedzialek juz bede w wisle :)

jak bedziesz to daj znac ... ja juz pije w Wisle .... :naughty:

bede w poiniedzialek wieczorem w Golebiewskim , wpadaj na biala :)

Opublikowano

przepraszam za opóżnienie :embarrassed:

wpłata za siebie + hhacek dokonana dopiero w dniu dzisiejszym

Opublikowano

bylem dzisiaj po Krokusem ... jeszce stoi ... takze przyjezdzajcie ... :drunk:

Opublikowano

spanky śnieg jest?

Opublikowano

spanky śnieg jest?

tak .... w lodowce .... :polew:

[kuzwa ...nawet grama .... caly czas pada deszcz :wallbash:]

Opublikowano

tak zapytam na letnie kapcie jest już pogoda czy raczej nie bardzo??

Opublikowano

a ja tak zapytam - brać jakieś stare ciuchy na ten kulig czy nie ma szans na niego ??

Opublikowano

bierz , jak nie będzie śniegu to pod pozka podepniemy sanie :decayed:

Opublikowano

bierz , jak nie będzie śniegu to pod pozka podepniemy sanie :decayed:

myślisz, że pociągnie ?

gdzies czytałem że ćwiczy mięsnie na siłowni, ale nie wiem czy da rade z tyloma chłopa naraz :decayed:

Opublikowano

ja mam nawet podpinany hak u siebie :D więc mój siwek zrobi za mnie czarną robote :D

ZABIERAĆ SANKI !!

Przejazd honorowy otrzymyje Spanky....za nasmiewanie się z Pb :gwizdanie: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja mam nawet podpinany hak u siebie :D więc mój siwek zrobi za mnie czarną robote :D

ZABIERAĆ SANKI !!

Przejazd honorowy otrzymyje Spanky....za nasmiewanie się z Pb :gwizdanie: :naughty: :naughty:

a jak się siwek zmęczy to trzeba będzie go podratować jakimś TeDeIkiem :P
Opublikowano

adikrakow

a jak się siwek zmęczy

nie no siwek się nie zmęczy, co naj wyżej to mu wachy zbraknie hyhy :polew:

hyhy jakie ładne cyferki :

2345zw6.th.jpg

KONIEC OT bo nas schiller zje... :polew:

Opublikowano
  • Autor

kulig będzie tak czy siak. (i nie mowie o uczestniczce :wink4: ) jak nie będzie śniegu to będzie zielony kulig na kółkach.

Opublikowano

kulig będzie tak czy siak. (i nie mowie o uczestniczce :wink4: ) jak nie będzie śniegu to będzie zielony kulig na kółkach.

Otrzymałeś od Nas przelew - daj znać.

Dzięki. P.

Opublikowano

Ja już stoję na letnich więc śniegu ma nie być :tongue4:

Opublikowano

schiller nie doszła ode mnie kasa? :mysli:

nadal jestem niebieski a wpłaciłem

Opublikowano

Spokojnie Panowie.Schiller ostatnią aktualizację robił dziś rano przed 10 , a niektóre banki księgują później :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.