Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sie nie smiac prosze.......ja lece przez Rzeszow...... :laghing2:

Opublikowano

no sławeq teraz to doje.... do pieca :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Jedyna droga jeszcze jako tako nadająca się do jazdy to Katowicka i nią upalam

Opublikowano

Troche mi sie mapa w głowie poj...ała. Faktycznie przez Katowice... :polew: nie smiac sie :foch::polew:[br]Dopisany: 04 Marzec 2008, 22:52 _________________________________________________z tego co pamietam to adi pisał ze ktos z wawy leci przez Kraków :mysli:

Opublikowano
Troche mi sie mapa w głowie poj...ała. Faktycznie przez Katowice... nie smiac sie Foch

No w ostatniej chwili , już byś stary nad morze pojechał :)

Qwa mam nadzieje że z tego zlotu będe więcej pamiętał niż 3 godziny dziennie :D

Opublikowano

łoniak :kox: wszelki duch, jak Cie dlugo nie widzialem :) trzymasz poziom czy trza bedzie szkolenie w Wisle robic?? :decayed:

Opublikowano

Synu , moja podłoga jest dla ciebie sufitem :D

Opublikowano

trenujesz joge ze umiesz po suficie chodzic?? :blink:

Opublikowano

trenujesz joge ze umiesz po suficie chodzic?? :blink:

picie z oniakiem to jak trening jogi .... :polew:

Opublikowano

Po krowie już latam :D hyhyhy

Opublikowano

trenujesz joge ze umiesz po suficie chodzic?? :blink:

picie z oniakiem to jak trening jogi .... :polew:

... albo trening judo (czyt. padów na glebe) :polew:

Opublikowano

Po krowie już latam :D hyhyhy

Słyszałem, że jak dobrze pójdzie to będziesz miał towarzyszkę do picia :polew:

Opublikowano

trenujesz joge ze umiesz po suficie chodzic?? :blink:

picie z oniakiem to jak trening jogi .... :polew:

... albo trening judo (czyt. padów na glebe) :polew:

a tak tak... quattro juz ma w 1 paluszku :decayed:

Opublikowano

z tego co pamietam to adi pisał ze ktos z wawy leci przez Kraków :mysli:

adi nic nie pisał, jedynie proponował angeli ze zamiast wstawać rano i gnać na RZ możecie ja zgarnąć z KR ale jak ustaliliśmy nie będziemy przedkładać pociągu nad :audi:
Opublikowano

czy Wy to widzicie :rtfm: ??

jest 66 autek na zlot minus Kramer i Pre ,ale plus kilku ludków jeszcze co przyjeżdżają na sam przejazd w niedziele. :hi:

a już rok temu przejazd był wyśmienity :kox:

nie wydaje wam sie że można by było jakoś poustawiać auta żeby np. jechały najpierw B5 potem B6 a na końcu B7 ? albo selakcja kolorami :naughty: napewno będzie ciekawie.

[br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 00:43 _________________________________________________acha, jutro mam do odbioru nową dostawe ramek , także jeżeli ktoś jeszcze nie ma ramek, to można zakupić na zlocie. :th:

Opublikowano

Keżorek , podoba mi sie taki pomysł z selekcją :th: co nie co miało tak chyba to wyglądac jak byliśmy w Nowa Kaletka ( wyjazd z osrodka ) trzeba nad tym pomyśleć :naughty:

Opublikowano

selekcja taaaaaaa.... szczegolnie na kolory. To niby gdzie Ja mam jechac??

Opublikowano

według modeli B5,B6 itd byłoby fajnie :th:

Opublikowano

według modeli B5,B6 itd byłoby fajnie :th:

Trzeniu, ale nie kupie na szybko B8 a nie lubie otwierac stawki :polew:

Opublikowano

dobra to na początku jaką ośki a na końcu kłatro :kox::naughty::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.