Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Flyer - nie za bardzo da sie powiedziec jaka bedzie pogoda. Na slasku wlasnie zaczal ostro padac snieg.

Opublikowano
  • Autor

przypominam ze do końca miesiąca nie zostało dużo a wtedy jest dead line jeśli chodzi o dokonywanie wpłat całości sumy. [br]Dopisany: 17 Luty 2008, 11:17 _________________________________________________oczywiście nadal nie mam wszystkich imion osób towarzyszących...

Opublikowano

wesoly +1(ANIA)

[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 15:08 _________________________________________________Pieniążki wpłacone w całości za 2 osoby 360zł

Opublikowano

miałem zawitać do Wisły na kilka dni, wyszło w końcu że będę tylko 1 dzień :angry:

resztę pieniążków dziś przelałem

zlot już tuż tuż, a my śpimy

nikt się nie cieszy że jedzie na zlot?

jaką gorzałkę będziemy pić?

co konkretnie będziemy jeść w piątek wieczorem?

czy będzie znów stół szwedzki? ( rok temu pamiętam, że po 6 kieliszku do zagrychy został już tylko ser zółty :polew:)

czy Prezes zaliczy zwałkę( od picia z każdym), czy będzie trzymał formę do końca?

czy klubowiczki zatańczą na stole?

dyskutować, dyskutować :bicz3:

tylko nie mówcie mi ZIELONE POMIDORY, że przygarnę kropka

zlot się zbliża, a my jakbyśmy na stypę jechali... :kox:

Opublikowano

Panowie przywołuję Was do porzadku - najpierw niech spłynie kaska za zlot.

A pogadamy sobie w marcu !

:angry: :angry:

Opublikowano

Panowie przywołuję Was do porzadku - najpierw niech spłynie kaska za zlot.

A pogadamy sobie w marcu !

:angry: :angry:

Nie każdy ma tyle wolnego czasu, aby ogarniać non stop forum. Najlepiej info ma prv. Dopełnię formalności do końca tygodnia odnośnie wpłaty za zlot. Info wysłałem do organizatora.

Pozdr.

Opublikowano

Jeszcze ja chciałem się zapisać na Zlot w Wiśle...

Mam nadzieje, ze się gdzieś zmieszczę... :notworthy:

Opublikowano

witka

chciałem sie z apisac na spota w wisle :>

Opublikowano

no i jak to w życiu bywa :wallbash:

życie to nie jebajka

i tak wszystko sie ułożyło że odpadam z wyjazdu do Wisły :kwasny:

jak jest chętny to dwa miejsca sie zwolniły

Opublikowano

Musze zrezygnowac z Wisły wazne sprawy rodzinne

pozdrawiam

Opublikowano

Iceman, szkoda ze Cie nie będzie... :thumbdown: a tak chciałem zaobaczyć Twoje "cudo" w realu... ;( ;(

Opublikowano

Ja muszę niestety skreślić moje "+1".

Sprawy prywatne :kwasny:

W każdym bądź razie - ja jestem :)

Pozostałą kwotę wpłacę jutro bądź pojutrze.

Opublikowano

Ja muszę niestety skreślić moje "+1".

Sprawy prywatne :kwasny:

W każdym bądź razie - ja jestem :)

Pozostałą kwotę wpłacę jutro bądź pojutrze.

ale przynajmniej możemy liczyć na ciebie jako naszego wodzireja :polew: :polew:
Opublikowano

Ja muszę niestety skreślić moje "+1".

Sprawy prywatne :kwasny:

W każdym bądź razie - ja jestem :)

Pozostałą kwotę wpłacę jutro bądź pojutrze.

ale przynajmniej możemy liczyć na ciebie jako naszego wodzireja :polew: :polew:

To na pewno :polew: :polew:

Mate, koniec OT :)

Opublikowano

no to nastała jasność ... kramer'a nie będzie :( nie dostałem urlopu a 1200 km. robić "bezrobotny" nie będę .... :wallbash:

nic nie poradzę ... jeśli możecie mi jakoś pomóc ... to Piotr - please przelej mi zaliczkę z powrotem albo ... oddaj Wit'owi ... on mi przeleje z powrotem :slina:

kurna ... nic nie poradzę ... nie będę walił do Wisły coby narazić się j... manago ... takie czasy, taki los :( może next time ...

na jakimś spocie w POZ lub WAW się pojawie przy okazji ... ale do Wisełki ... nie mam już szans sorki ;(

pozdro,.

kr@mi

Opublikowano
  • Autor

PRZYPOMINAM ZE DO KOŃCA TYGODNIA ZBIERAM KASĘ!

jak widać parę miejsc się zwolniło wiec jeśli ktoś jest jeszcze chętny to serdecznie zapraszam :hi:

Opublikowano

proszę o wpisanie mnie na listę i do zobaczenia w Wiśle! :)

Opublikowano

Schiller dzis reszta kasy została wysłana.

Widzimy sie w Wiśle :)

Opublikowano
  • Autor

w ten weekend zamykam liste i robie podliczenie wiec prosze sie jeszcze dzis zastanowic co i jak robicie...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.