Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!


schiller

Rekomendowane odpowiedzi

schiller

BARDZO WAZNE! PRZYŚLIJCIE MI NA PW DANE TZN IMIĘ I NAZWISKO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW. TZN OSOBY TOWARZYSZĄCE TEZ!!! DO WIECZORA MUSZE TO MIEĆ

no ale co jeszcze raz ? przecież już raz wysyłaliśmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schiller

BARDZO WAZNE! PRZYŚLIJCIE MI NA PW DANE TZN IMIĘ I NAZWISKO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW. TZN OSOBY TOWARZYSZĄCE TEZ!!! DO WIECZORA MUSZE TO MIEĆ

no ale co jeszcze raz ? przecież już raz wysyłaliśmy...

tak w przelewach. ale nie będę sie teraz tego doszukiwał bo do letniego zlotu sie nie wyrobie a to mialo byc na wczoraj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spankusiu.... Ty tam lepiej trenuj :evil:

napewno podejme rekawice ..... :naughty::kox::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn vs Poziek, Poziek vs Murzyn no no może być ciekawie

ale przecież w piątek zaczniemy bankiet o 19, a jak zaczniecie się pojedynkować :drunk: to nie doczekacie 19.30

już lepiej we dwoje koledzy "wystawcie" pewnego zawodnika, a taki będzie, to... taktuś ( :shocked:) :polew:

kto ma za przeciwnika taktusia

ten w łóżku się zsiusia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj jestem w Wisle , padal deszcz , zero sniegu :( w czwartek downgrade z Golebiewskiego do Krokusa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież w piątek zaczniemy bankiet o 19, a jak zaczniecie się pojedynkować :drunk: to nie doczekacie 19.30

Nie, nie, stanowczo protestuje :angry: Chcialabym chlopakom pokibicowac, a my bedziemy znaaaaacznie pozniej :confused4: takze prosze sie ustawiac na nieco pozniejsza godzinke.

Dziekuje za wyrozumialosc :decayed:

_______________________________________

Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj jestem w Wisle , padal deszcz , zero sniegu :( w czwartek downgrade z Golebiewskiego do Krokusa :)

Hhacuś kochanie, czyli luzik na letniaczkach dam rade :tongue4:??

U nas mrozek -1*[br]Dopisany: 04 Marzec 2008, 22:11 _________________________________________________Dzieciaki ksiakoś nie śledziłem tego tematu przez blisko rok i nie wiem kto w piąteczek z Wawki rusza kiele południa, pucować się mnie tu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi, na dzien dzisiejszy to bez stresu, jak sie cos zmieni do czwartku to dam znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi, na dzien dzisiejszy to bez stresu, jak sie cos zmieni do czwartku to dam znac.

superowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaki ksiakoś nie śledziłem tego tematu przez blisko rok i nie wiem kto w piąteczek z Wawki rusza kiele południa, pucować się mnie tu!

Ja, ale z toba w kolumnie nie jade :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaki ksiakoś nie śledziłem tego tematu przez blisko rok i nie wiem kto w piąteczek z Wawki rusza kiele południa, pucować się mnie tu!

Ja, ale z toba w kolumnie nie jade :tongue4:

Luzik zasypie 4 cylindry piachem, podpytam się Kichola jak się to robi :decayed:[br]Dopisany: 04 Marzec 2008, 22:28 _________________________________________________Wrzucajcie patenty na "ominięcie " fotopstryków, bo nie chce jechać do Wisły dwa dni.

Chodzi mi o patenty tupu "liść na rejestracji, czy inna kartka na szybie w prawym dolnym rogu" :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi przez Kraków smigacie?? Jesli tak to o której mniej wiecej tam bedziecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi, lec z zamknieta szafa... :evil:

slaweq, przez Krakow? A moze przez Poznan? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...