Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spankusiu.... Ty tam lepiej trenuj :evil:

Opublikowano

Spankusiu.... Ty tam lepiej trenuj :evil:

chyba joge :polew:

Opublikowano

No to ładnie sie szykuje Murzyn contra Poziek :naughty:

___________________________________

Dorota

dwa leszcze .. smiech na sali ... :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

schiller

BARDZO WAZNE! PRZYŚLIJCIE MI NA PW DANE TZN IMIĘ I NAZWISKO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW. TZN OSOBY TOWARZYSZĄCE TEZ!!! DO WIECZORA MUSZE TO MIEĆ

no ale co jeszcze raz ? przecież już raz wysyłaliśmy...

Opublikowano
  • Autor

schiller

BARDZO WAZNE! PRZYŚLIJCIE MI NA PW DANE TZN IMIĘ I NAZWISKO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW. TZN OSOBY TOWARZYSZĄCE TEZ!!! DO WIECZORA MUSZE TO MIEĆ

no ale co jeszcze raz ? przecież już raz wysyłaliśmy...

tak w przelewach. ale nie będę sie teraz tego doszukiwał bo do letniego zlotu sie nie wyrobie a to mialo byc na wczoraj...

Opublikowano

Spankusiu.... Ty tam lepiej trenuj :evil:

napewno podejme rekawice ..... :naughty::kox::drunk:

Opublikowano

Murzyny nie pija :afro:

Chyba mało :polew:

Opublikowano

Murzyn vs Poziek, Poziek vs Murzyn no no może być ciekawie

ale przecież w piątek zaczniemy bankiet o 19, a jak zaczniecie się pojedynkować :drunk: to nie doczekacie 19.30

już lepiej we dwoje koledzy "wystawcie" pewnego zawodnika, a taki będzie, to... taktuś ( :shocked:) :polew:

kto ma za przeciwnika taktusia

ten w łóżku się zsiusia :polew:

Opublikowano
  • Autor

z kim dziś rozmawiałem ze ma wskoczyć na miejsce Kichol-a?

qwa niech już będzie ten piątek :wallbash:

Opublikowano

od wczoraj jestem w Wisle , padal deszcz , zero sniegu :( w czwartek downgrade z Golebiewskiego do Krokusa :)

Opublikowano

Schiller - rozmawiałeś ze mną - na miejsce Kichola wskakuje mihu2000, dodatkowo, tak jak się umawialiśmy, biorę brata ;)

Opublikowano

ale przecież w piątek zaczniemy bankiet o 19, a jak zaczniecie się pojedynkować :drunk: to nie doczekacie 19.30

Nie, nie, stanowczo protestuje :angry: Chcialabym chlopakom pokibicowac, a my bedziemy znaaaaacznie pozniej :confused4: takze prosze sie ustawiac na nieco pozniejsza godzinke.

Dziekuje za wyrozumialosc :decayed:

_______________________________________

Dorota

Opublikowano

od wczoraj jestem w Wisle , padal deszcz , zero sniegu :( w czwartek downgrade z Golebiewskiego do Krokusa :)

Hhacuś kochanie, czyli luzik na letniaczkach dam rade :tongue4:??

U nas mrozek -1*[br]Dopisany: 04 Marzec 2008, 22:11 _________________________________________________Dzieciaki ksiakoś nie śledziłem tego tematu przez blisko rok i nie wiem kto w piąteczek z Wawki rusza kiele południa, pucować się mnie tu!

Opublikowano

Norbi, na dzien dzisiejszy to bez stresu, jak sie cos zmieni do czwartku to dam znac.

Opublikowano

Norbi, na dzien dzisiejszy to bez stresu, jak sie cos zmieni do czwartku to dam znac.

superowo
Opublikowano

Dzieciaki ksiakoś nie śledziłem tego tematu przez blisko rok i nie wiem kto w piąteczek z Wawki rusza kiele południa, pucować się mnie tu!

Ja, ale z toba w kolumnie nie jade :tongue4:

Opublikowano

Dzieciaki ksiakoś nie śledziłem tego tematu przez blisko rok i nie wiem kto w piąteczek z Wawki rusza kiele południa, pucować się mnie tu!

Ja, ale z toba w kolumnie nie jade :tongue4:

Luzik zasypie 4 cylindry piachem, podpytam się Kichola jak się to robi :decayed:[br]Dopisany: 04 Marzec 2008, 22:28 _________________________________________________Wrzucajcie patenty na "ominięcie " fotopstryków, bo nie chce jechać do Wisły dwa dni.

Chodzi mi o patenty tupu "liść na rejestracji, czy inna kartka na szybie w prawym dolnym rogu" :>

Opublikowano

Norbi przez Kraków smigacie?? Jesli tak to o której mniej wiecej tam bedziecie?

Opublikowano

Norbi, lec z zamknieta szafa... :evil:

slaweq, przez Krakow? A moze przez Poznan? :polew:

Opublikowano

jak pojadę przez Suwałki to będzie dobrze? :blink::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.