Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

od biegów :D ręcznego juz nie używam :) wystarczy dąc lekko w piz*kę i zarzuca dupcią :kox::naughty:

hehehe :gwizdanie:

jakbys mocniej dal w piz*ke, to bedzie lepszy efekt :]

Opublikowano

od biegów :D ręcznego juz nie używam :) wystarczy dąc lekko w piz*kę i zarzuca dupcią :kox::naughty:

hehehe :gwizdanie:

jakbys mocniej dal w piz*ke, to bedzie lepszy efekt :]

a co się dzieje z trakcją? :mysli:

:naughty::decayed::polew:

Opublikowano

od biegów :D ręcznego juz nie używam :) wystarczy dąc lekko w piz*kę i zarzuca dupcią :kox::naughty:

hehehe :gwizdanie:

jakbys mocniej dal w piz*ke, to bedzie lepszy efekt :]

a co się dzieje z trakcją? :mysli:

:naughty::decayed::polew:

Jak da mocniej po piź... to ślizga jeszcze bardziej :decayed:

A bardzo źle jest jak wyjdzie....małe Audi, powiedzmy,A2... :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ożeszkuuuu Spank solówa za te foty!!!

Poziowy też ruszasz na letnich 18-tkach?

Flyer a Ty misiaczku? :decayed:

Opublikowano

od razu informuję, że za holowanie na górę biorę koszt paliwa + 3 piwa :D

Opublikowano

Ożeszkuuuu Spank solówa za te foty!!!

Poziowy też ruszasz na letnich 18-tkach?

Flyer a Ty misiaczku? :decayed:

:naughty:

taka pogoda jest w wyzszych partiach gor .... w samej Wisle sa czarne drogi .... ale jak jest w drodze do Wisły to nie wiem ..... :confused4:

Opublikowano

Ożeszkuuuu Spank solówa za te foty!!!

Poziowy też ruszasz na letnich 18-tkach?

Flyer a Ty misiaczku? :decayed:

:naughty:

taka pogoda jest w wyzszych partiach gor .... w samej Wisle sa czarne drogi .... ale jak jest w drodze do Wisły to nie wiem ..... :confused4:

mam nadzieje ,że luzik...
Opublikowano

Norbi byq, ja dzis bezpiecznie zmienilem kapcie na zimowe, ale felga zostala ta sama :cool:

My z oniakiem preferujemy bezpieczny lans na zimowych 17" :decayed::tongue4:

Opublikowano

Ożeszkuuuu Spank solówa za te foty!!!

Poziowy też ruszasz na letnich 18-tkach?

Flyer a Ty misiaczku? :decayed:

:naughty:

taka pogoda jest w wyzszych partiach gor .... w samej Wisle sa czarne drogi .... ale jak jest w drodze do Wisły to nie wiem ..... :confused4:

mam nadzieje ,że luzik...

kuźwa jesteśmy tak nagrzani, że nawet jakby po same pachy nawaliło to i tak dotrzemy, bo potem... :drunk::buziak:
Opublikowano

Flyer

My z oniakiem preferujemy bezpieczny lans na zimowych 17" decayed tongue4

to wyobraźcie sobie jaki będzie lans na 15 stalówkach... (mówię o sobie hyhy) :polew:

Opublikowano

Alv nie jesteś sam, może zrobimy jakis team na stalówkach i będziemy objeżdżać toczydła na 16" i wyzej hyhyhy

Opublikowano

Iverson jestem za tylko że ja mam straszne problemy z trakcją na tych 15-kach :decayed:

Opublikowano

a myslisz , że ja nie, na 3 stoje w miejscu na mokrym :embarrassed:

Opublikowano

no i tu jest problem bo ja mokrego nie potrzebuję :wink4: ale i tak lans będzie git :kox:

Opublikowano

Tomek, no to nie bedziesz sam przynajmniej :polew:

Opublikowano

niedenerwuj mnie... :tongue4:

Opublikowano

W Debicy jak sie spotkamy to musimy sie ładnie do jakiejś fotki pamiatkowej ustawić :kox::polew:

Opublikowano

bez paniki, troche posypalo sniegu ale juz znika powoli,

Opublikowano

bro jutro z rana z oniakiem ruszamy na Wisłe..szykuj gardziołko :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.