Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...ja juz będę grzeczny :embarrassed:

Dobrze....ale za kare musisz w piątek i sobote pić do upadłego :decayed:

BTW: No to piękną kare wymyśliłem :wallbash::polew:

spoko ale rodzaj trunku sam sobie wybieram hyhyhy :evil:

Do kieliszka zaglądać nie będę :decayed:

Opublikowano

warunki super :) my dotrzemy na miejsce pozno w piatek :)

Opublikowano

A ja wczoraj zakatowalem swoje zimówki na slizgawce... :kwasny:

Opublikowano

Przeciez podawali ze ok 5 marca ma padac snieg dlatego nadal mam zimowki po co ryzykowac...

Opublikowano

A ja wczoraj zakatowalem swoje zimówki na slizgawce... :kwasny:

Boś jest warjot i tyle :decayed:

P.S. Zapodaj filmik, prooooszę :kox:

Opublikowano

slizgu slizgu bedzie, chyba ze to fotomontaz :naughty: Ciekawe jak nowy zawiasik sie sprawdzi w takich warunkach :rolleyes:

Opublikowano

Hyhy fajowsko :P

Ja rowniez bede z wieczora :)

Opublikowano

slizgu slizgu bedzie, chyba ze to fotomontaz :naughty: Ciekawe jak nowy zawiasik sie sprawdzi w takich warunkach :rolleyes:

a jakie to niby warunki sa...kapke sniega i tyle :decayed: dasz rade :wink4:

Opublikowano

Spanky ! :shocked:

Norbi przekladaj te 18" :polew:

Opublikowano

slizgu slizgu bedzie, chyba ze to fotomontaz :naughty: Ciekawe jak nowy zawiasik sie sprawdzi w takich warunkach :rolleyes:

a jakie to niby warunki sa...kapke sniega i tyle :decayed: dasz rade :wink4:

o to sie nie boje, tylko juz sie ciesze na mysl o ostrzejszych reakcjach autka na twardzszym zawiasiku :) bedzie FUN :decayed:

Opublikowano

A ja wczoraj zakatowalem swoje zimówki na slizgawce... :kwasny:

wczoraj od 24 do 1 w nocy...nie było nikogo ze mną...tylko ja i mój siwek i jazda na lodzie... :kox:

Opublikowano

Bez strachu ludzie - to była fotka z równicy - w Wiśle jest zielono i czarno :)

Opublikowano

tylko ja i mój siwek i jazda :kox:

boli ręka? :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Bez strachu ludzie - to była fotka z równicy - w Wiśle jest zielono i czarno :)

i po co to piszesz :thumbdown: cała frajde im zepsółes :naughty:

Opublikowano

tylko ja i mój siwek i jazda :kox:

boli ręka? :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

tylko ja i mój siwek i jazda :kox:

boli ręka? :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

fakt niezły tekst... :naughty::kox:

Opublikowano

Z Wami to jest niezla zabawa :decayed: obojetnie jaki temat sie zacznie, zawsze sprowadza sie do jednego :decayed: ach te dwuznacznosci :naughty: a reka oczywiscie boli od przekladania biegów-prawda Poziu :kox:

________________________________________________________

Dorota

Opublikowano

Z Wami to jest niezla zabawa :decayed: obojetnie jaki temat sie zacznie, zawsze sprowadza sie do jednego :decayed: ach te dwuznacznosci :naughty: a reka oczywiscie boli od przekladania biegów-prawda Poziu :kox:

________________________________________________________

Dorota

ja bym raczej powiedział że od jazdy na ręcznym :naughty::kox:
Opublikowano

od biegów :D ręcznego juz nie używam :) wystarczy dąc lekko w piz*kę i zarzuca dupcią :kox::naughty:

Opublikowano

od biegów :D ręcznego juz nie używam :) wystarczy dąc lekko w piz*kę i zarzuca dupcią :kox::naughty:

hehehe :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.