Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] [B6] jak zdemontować lampkę podsufitkową ?


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie jak wyciągnąć lampkę podsufitkową przednią z A4 B5 po II lifcie oraz w A4 B6 "pomożecie ???" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączę się z pytaniem : i z tylnich słupków jak wyciągnąć żeby nie nabroić??!! w moim przypadku chodzi bardziej o B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tylnich to musisz podważyć z konca i Ci wyjdzie, a co do przedniej to nei demontowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurdę nikt nie demontował ?? chłopaki ja muszę wiedzieć to szybko - max do jutra rana bo później to już będzie musztarda po obiedzie (bo sobie mogę wymienić za darmo pod warunkiem że pasuje od B5 po II lifcie...) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już sobie dałem radę... nie ma tragedii nic nie połamane także jest dobrze :D powiem jedno lampka od B5 II lift nie pasuje do B6 (kształt jest trochę inny chociaż na pierwszy rzut oka może wydawać się inaczej) pasuje wtyczka oraz element świecący (dwie diody wraz z instalacją która to w lampce w B6 bez pakietu oświetlenie jest przystosowana do założenia tych diód - brakuje tylko otworów na te diody...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja dokładnie mam ten czarny elemencik z dwiema diodami, zamówiłem blendę lampki z otworami i z jakieś tydzień max 10 dni będzie gites...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja dokładnie mam ten czarny elemencik z dwiema diodami, zamówiłem blendę lampki z otworami i z jakieś tydzień max 10 dni będzie gites...

no i jaki w końcu to numer vag ? wiesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alv kupiłeś już te lampke podsufitkową? Gdzie kupujesz?

Mnie ponad 6 paczek krzyknęli w ASO :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziek ja kupiłem samą blendę z otworami pod te diody, w serwisie VW/Audi u Gajosa w Sopocie zapłaciłem 74,76 za blendę (element świecący miałem za free - pasuje z lampki od B5 po drugim lifcie a w serwisie kosztuje ~50 zł) czyli komplet wychodzi około 120-130 zł

Lamka podsufitkowa już ŚWIECI hyhy :dance: teraz tylko lamki w drzwi i pod nogi kierowcy i pasażera (potrzebuję jeszcze 4 sztuki bo dwie już mam) no i jeszcze podświetlany schowek na monety i uchwyt na kubki nic więcej z tym pakietem nie kombinuję... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

element świecący - 8E0 919 063A

blenda bez otworu na sterowanie szyber dachem - 8E0 947 133

blenda z otworem na sterowanie szyber d. - 8E0 947 133 A

kolory blendy :

- 6PS - czarny

- EC3 - szary

- FQ2 - aqa

- 4QC - beżowy

z tym że blenda z otworami i bez otworów na diody ma taki sam numer dlatego trzeba podać VIN auta które ma taką lampkę zamontowaną ori

fotki wrzucę jutro albo w poniedziałek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, to troche problem. poniewaz nie dosc ze trzeba znalezc kogos z lampka to jeszcze z takim samym kolorem blendy... :mysli:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2008, 22:54 _________________________________________________kto sie podzieli VIN-em a ma ori lampke w podsufitce kolor szary ( EC3) z diodkami ambiente? pleeeeaaaaase... :notworthy:

na :) PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżam temat.interesuje mnie jak wyciągnąć tą lampkę w B6 bo w sumie nikt w temacie nie odpowiedział ,a coś mi trzeszczy w tej lampce na dziurach i nie mogę zlokalizować co :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżam temat.interesuje mnie jak wyciągnąć tą lampkę w B6 bo w sumie nikt w temacie nie odpowiedział ,a coś mi trzeszczy w tej lampce na dziurach i nie mogę zlokalizować co :/

Gdzieś już ktoś opisywał jak ściągnąć tą lampkę przy okazji wymiany/demontażu podsufitki czy montażu relingów. Musisz poszukać. Sam kiedyś potrzebowałem ściagnac lampke i znalazlem to przy okazji w jakims temacie.Generalnie to ściągasz tą szybkę podważając ją śrubokrętem (sątakie specjalne miejsca - jak się przyglądniesz to znajdziesz). Potem musisz podważyć ten plastik ca są te małe lampki do czytania. Wkładasz płaski śrubokręt pomiędzy cała lampke a ten plasti i podważasz - jest na zatrzaskach. Po ściągnieciu tego plastiku masz dwie śruby do odkrecenia. Ja je odkrecisz bezproblemowo ściagniesz lampke.

pozdrawiam

_________________________________________________

znalazłem:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t73634.0.html;highlight=lampkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super,dziękuje ci bardzo :) właśnie nie zauważyłem,że są tam jeszcze śrubki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super,dziękuje ci bardzo :) właśnie nie zauważyłem,że są tam jeszcze śrubki :)

NIe ma problemu :) Trzeba sobie pomagac.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...