Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry typ :-)

Opublikowano

j**any... :kox:

Opublikowano

Witam:hi:

Pytanko mam a nawet 2 :cheesy:

Masz może ori numery znaczków quattro w przedniego grila i na tylną klapę?

Dobre będzie koło z takim ET do C6?

http://allegro.pl/audi-a4-a6-kola-19-i2188058940.html#tabsAnchor

Opublikowano
  • Autor

Te koła to pewnie z A6 , będą dobre na 100%. A numer znaczka muszę zobaczyć w garażu, gdzies go mam to Ci podam numer.

Opublikowano
  • Autor

Dałem lepsze fotki w pierwszym poście środka a dokładnie kierownicy z S4 B8 . Reszta będzie już na letnich w końcu dorobiłem się aparatu normalnego . :facepalm:

Opublikowano

seria wygladala kapciowato na poczatku ;) ale teraz po zderzaku s-line i lampach sie zmienila nie do poznania ....

moglbys wrzucic jeszcze jakas fotke zaraz po zakupie zeby bylo do porownania ile sie zmienilo.

lampy z ostatniego liftu to wg mnie tez dobry krok

ps. czemu masz szary panel klimatronika ? bo z tego co widze zegary masz czarne wiec to jest polift ( maly lift ) wiec panel klimatronika powinien byc tez czarny....

jesli gdzies bylo wyjasnienie czemu tak jest to sory ;)

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie został zmieniony miałem szare a wymieniam już na lift po 06.2006 ja mam jeszcze 02.2006. Pierwszy post zmieniony :banan:

Opublikowano

widze ze i galke wreszczie normalna zalozyles a nie tego "ulepa" ;-)

Opublikowano

to w a6 byl jakis lift w 2006?

Opublikowano
  • Autor

Był samego srodka.

---------- Post added at 16:49 ---------- Previous post was at 16:46 ----------

w końcu dorobiłem się aparatu normalnego . :facepalm:

:naughty:

No po tylu latach :wallbash: aż wstyd :facepalm:

Opublikowano
Był samego srodka.

---------- Post added at 16:49 ---------- Previous post was at 16:46 ----------

w końcu dorobiłem się aparatu normalnego . :facepalm:

:naughty:

No po tylu latach :wallbash: aż wstyd :facepalm:

ta telefon z aparatem kupił i się cieszy :polew::thumbup1:
Opublikowano
  • Autor

No noki-e 3210 z 1995r:banan:

Opublikowano

to ja mu robiłem zdjecia, kity wciska jak zawsze, poprosił mnie zaplacił to przyjechałem taki to jest własnie młody :facepalm::)

Opublikowano
to w a6 byl jakis lift w 2006?

tak ... zmieniono wlasnie kolorystyke wnetrza

najlatwiej to poznac po tym ze plastiki nad klimatronikiem, klimatronik, zegary po lifcie sa czarne a przed szare.

no i wtedy tez 3.0tdi poprawili i moc wzrosla z 224 na 233 KM

Opublikowano
  • Autor

Dokładanie , dodałem nowe foty .

Opublikowano

Dla mnie C6 w kombi wygląda znacznie lepiej,a osiągi z tym silnikiem są więcej niż wystarczające.

Oczywiście jak zwykle można się było spodziewać,że w Twoich rękach auto się zmieni...i wyszło jeszcze lepiej jak w B6 :oklasky::oklasky::oklasky:

Opublikowano
  • Autor
Dla mnie C6 w kombi wygląda znacznie lepiej,a osiągi z tym silnikiem są więcej niż wystarczające.

Oczywiście jak zwykle można się było spodziewać,że w Twoich rękach auto się zmieni...i wyszło jeszcze lepiej jak w B6 :oklasky::oklasky::oklasky:

Dzięki :hi:

Opublikowano

B6 była ładniejsza :decayed: ale obecna A6tka Andrzeja jest też fajna :thumbup1:

Opublikowano

Fura wygląda :kox: szczególnie jak się popatrzy na zdjęcia przed i po to normalnie inne auto.

U mnie poza lampkami rejestracji i znaczkem na grilu wiele się nie zmieniło ale większość bajerów już była od początku więc za bardzo nie ma co modzić. Teraz jestem na etapie wymiany płynów ustrojowych i tu mam pytanie czy wymieniałeś olej w moście może, bo jak ostatnio byłem pod autem to nie rzucił mi się w oczy żaden korek sputsowy żeby go spuścić albo jest gdzieś lekko schowany.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.