Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o pomoc w zakupie lapka/notebooka


Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem że czerwone są dobre. Niebieskie podobno też.

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to mogę polecić HP, DELL, Sony Vaio, Compaq, Toschiba ewentualnie Asus, Dobre wyposarzenie w rozsądnej cenie daje tez

Samsung ale nie mam z nimi doświadczenia więc nie wiem jak z jakością

Do 2 koła to może jakiegoś HP Pavilona albo Asusa (w tej samej cenie co HP powinieneś dostać lepsze wyposażenie, ale jeśli chodzi o jakość to jak dla mnie HP albo DELL co nie znaczy że pozostałym czegoś brakuje)

Acerów nie polecam, jak i Fujitsu Siemens - fajne maszynki ale mam złe doświadczenia - lubią sie pier... zaraz po końcu gwarancji

Fajnie gdyby było 4GB ram bo wtedy Win7 fajnie śmiga, procek to kwestia kasy jaka chcesz wydać - te wolniejsze są tańsze ale spokojnie dają radę, a za szybkość trzeba płacić.

Dysk - powinieneś dostać jakies 320 GB w standardzie - starczy Ci i 200 chyba że ccesz trzymać dużo danych

Pewyferia i interfejsy to w zasadzie standard - przydac się może wyjście HDMI i czytnik jak największej ilości typów kart

Matryca - według uznania

Chyba tyle w temacie - poszukaj na allero albo po sklepach internetowych - na pewno coś znajdziesz a po co przepąłcać w zwykłym sklepie....a gwarancja i tak przeważnie jest producenta

Osobiście gdybym miał kupić coś do 2 koła poszedłbym w HP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mogę polecić coś z procesorem Core i3

jeżeli chodzi o firmę to na własnym przykładzie mogę stwierdzić tyle:

miałem do czynienia z paroma Acer Aspire 15,6" (miałem 3 lata), Acer Extensa 17,6"(miałem 3 lata), Acer One 10,1" (miałem 1 rok), wszystkie zostały odsprzedane w dalsze ręce (w rodzinie, chodzą do tej pory) nigdy nie było z nimi problemu.

teraz mam HP ProBook4720s z i5 i też nie narzekam choć mogło by być lepiej jak na HP (lubi się zawiesić, coś skrzypi przy CD) i kto wie czy następnym razem nie wrócę do marki ACER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/laptop-acer-5732-2x2-3ghz-4g-320g-ati-hd545v-5336-i1468709436.html

Co myślicie o takim lapku. Używany będzie przez dziecko. Prezent na komunię, da radę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tym lapku?http://allegro.pl/show_item.php?item=1486579471 Cena wydaje się być całkiem dobra za taką przekątną ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz w media markt jest za***isty lenovo za 1999zł

3 gb ramu ddr3

karta grafiki 1 gb

dysk bodajże 500 gb

matryca 15,6 LED

czytnik kart pamięci

WIFI

HDMI

model to G560

ja użytkuje model starszy G550 już ponad rok i jest super jak dla mnie :) a dałem za niego 1300 zł z win 7:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...