Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Które opony na lato ??


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzychuzzz

Mam w ojca Lagunie te goodyear'y F1.

Wcześniej jeździłem na Michelinach Pilot Sport Primacy i powiem że róznica jes jak niebo a ziemia.

F1 zachowują sie świetnie na suchej nawierzchni i rewelacyjnie na mokrym.

Zjawisko aquaplaningu jest prawie niezauważalne.

Przy wjechaniu w kałużę przy sporej prędkości kierownica prawie nie drgnie.

Jedyny minus to to że trzeba pamiętać o zmianie jak się pierwszy śnieg pojawi bo daleko na nich nie zajedziesz :decayed:

Co do Dunlopów to sie nie wypowiadam bo nie miałem nic do czynienia.

F1 mogę śmiało polecić.

A co do "prezentacji" F1 na feldze to mogę dodac ze optycznie 225 nie wygląda jak 225 tylko na trochę węższą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem goodyeary właśnie te i faktycznie są świetne :th: tak na suchym jak i na mokrym byłem z nich super zadowolony :thumbup:

na dunlopkach jeździłem krótko i cieżko coś więcej powiedzieć ale wydawały sie też super :wink4:

więc pokieruj sie ceną albo wyglądem który według mnie jest zdecydowanie po stronie F1 :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goodyear to maksymalna precyzja prowadzenia tak jak piszą przedmówcy zarówno na suchym jak i na mokrej nawierzchni.Jednak doskonałe warunki trakcyjne opony okupione są szybką ścieralnoscia, ponieważ są zrobione z dosyć dobrej "miękkiej" mieszanki. Teraz latam na dulopach zima/ lato i jest bardzo Ok i wybrałem je właśnie ze względu na trwałość .Zastanów się jakie są twoje priorytety i bierz komplet....obie firmy są godne zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak. jeździłem na obu i obie są bez dwóch zdań bardzo dobrymi oponami. nie mniej jednak polecam dunlopki, m. in. dlatego ze dłużej się będziesz nimi cieszył. a i jeszcze jeśli nie muszą to być koniecznie te z których podałeś to bardzo polecam dunlopy sport maxx 01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrymi oponami. nie mniej jednak polecam dunlopki, m. in. dlatego ze dłużej się będziesz nimi cieszył. a i jeszcze jeśli nie muszą to być koniecznie te z których podałeś to bardzo polecam dunlopy sport maxx 01

czemu akurat te ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrymi oponami. nie mniej jednak polecam dunlopki, m. in. dlatego ze dłużej się będziesz nimi cieszył. a i jeszcze jeśli nie muszą to być koniecznie te z których podałeś to bardzo polecam dunlopy sport maxx 01

czemu akurat te ??

bo as lepszymi "allrounderami" i lepiej sprawują się w normalnym codziennym użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o goodyearach czytałem, że zbierają cały syf z drogi

Możesz napisać o co dokładnie chodzi?

jakiś użytkownik opisywał w necie, kształt bieżnika sprawia, że sie zapycha i później przy większych prędkościach wszystko wywala w nadkola :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzychuzzz

jakiś użytkownik opisywał w necie, kształt bieżnika sprawia, że sie zapycha i później przy większych prędkościach wszystko wywala w nadkola :kwasny:

Szczerze mówiąc nic takiego nie zauważyłem.

Jak wjedziesz w jakieś błoto to chyba do każdej opony się przyczepi i będzie pluło po nadkolach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale cena są 2 x droższe od dunlopów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem wziąć Goodyeary ale ze względu na zbytnią ścieralność wezne te:

http://www.vredestein.com/Media_Nieuwsberichten.asp?NieuwsID=8&HerkomsttabelID=2&UserSessionID=73490107#

Wyglądają super na fotce jak i w testach.Zastanów sie.Pozdro :a4fan:

no to powiem ci ze tu ze "scieralnoscia" jest o wiele gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...