maateusz Opublikowano 3 Marca 2011 Opublikowano 3 Marca 2011 WItam, od niedawna przy jeżdzie na dziurach miga (!) i daje sygnał dźwiękowy - sprawdzałem poziom płynu hamulcowego i niby jest ok, w czym jeszcze może być problem ??
bell23 Opublikowano 3 Marca 2011 Opublikowano 3 Marca 2011 może tez być luźna krańcówka hamulca ręcznego - w B5 to ta sama kontrolka
maateusz Opublikowano 3 Marca 2011 Autor Opublikowano 3 Marca 2011 gdzie ją znajdę ?? jak ją sprawdzić ??
kedzior_1265 Opublikowano 4 Marca 2011 Opublikowano 4 Marca 2011 (!) to z układem hamulcowym i abs (P) to ręczny hamulec podlacz pod vaga to zobaczymy co pokaze
kalik Opublikowano 4 Marca 2011 Opublikowano 4 Marca 2011 A ja powiem żebyś jeszcze raz sprawdził poziom płynu hamulcowego i dolał odrobinkę.
maateusz Opublikowano 4 Marca 2011 Autor Opublikowano 4 Marca 2011 spróbować dolać mogę, tylko jaki płyn jest używany do audi ?? bo nie mam musze kupić dopiero.
maateusz Opublikowano 4 Marca 2011 Autor Opublikowano 4 Marca 2011 wiec przestudiowałem jeszcze instrukcje - hamulec reczny ma inna lampke (p) - w prędkościomierzu wiec zostało dolanie płynu - w prawdzie było go teoretycznie wystarczająco, ale po dolaniu śladowych ilości - bo i tak był prawie max - póki co nic sie nie swieci - wiec serdeczne dzieki za pomoc.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się