Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] ABS szaleje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od czasu do czasu ostatnio coraz czesciej zapalaja mi sie kontrolki czerwona hamulcow i miga i zolta okragla abs pozniej gasna z hamulcami nic sie nie dzieje ostatnio 3 miasiace temu wymienialem klocki przod i tyl oraz remontowalem gore pompy abs czy ktos mial podobne objawy Moze to jakis czujnik nawala

VAG ?????????????????

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Leciutko go odsunąłem i narazie jest dobrze. Dzięki Góral.tz. :good:

Było dobrze kilka dni i znowu to samo... już mnie ch..j strzela.

Nowy czujnik, nowa tulejka mocująca, regulacja i kupa - na VAGu prawy przód pokazuje z d*py prędkości: 1, 2, 3, 4 i odrazu 15, 25, 17, 40... jawnie robi co chce.

Mechanik mówił żebym kable u jakiegoś elektronika sprawdził - bo może jest gdzieś przetarty itp. Jest dobrze, a nagle jest jakieś wzbudzenie - myślicie, że to może być przyczyna???

Opublikowano

nowy czujnik???

jakiej firmy?? ori??

Opublikowano

Nowy czujnik BOSHA wraz z tulejką mocującą FEBI... niektórzy wymieniają na TOPRANA czy tam TORPANA i jest git... może faktycznie jest gdzies przebicie.

A taerz bądź mądry i znajdź tu w Wawie dobrego fachurę od elektroniki. :wallbash:

Opublikowano

Witam

Obejrzyj dokładnie przewody. U mnie także wariował ABS. Próbowałem dobijać czujnik i wszystkich opisanych tu myków, aż dzisiaj zauważyłem, że przewody od czujnika ABS są po porostu przetarte.

Marek

Opublikowano

Witam

Obejrzyj dokładnie przewody. U mnie także wariował ABS. Próbowałem dobijać czujnik i wszystkich opisanych tu myków, aż dzisiaj zauważyłem, że przewody od czujnika ABS są po porostu przetarte.

Marek

A w którym miejscu mniej więcej???

Czujnik mam nowy, więc w grę wchodzi raczej od kostki w stronę sterownika...

Opublikowano

Było dobrze kilka dni i znowu to samo... już mnie ch..j strzela.

Nowy czujnik, nowa tulejka mocująca, regulacja i kupa - na VAGu prawy przód pokazuje z d*py prędkości: 1, 2, 3, 4 i odrazu 15, 25, 17, 40... jawnie robi co chce.

Mechanik mówił żebym kable u jakiegoś elektronika sprawdził - bo może jest gdzieś przetarty itp. Jest dobrze, a nagle jest jakieś wzbudzenie - myślicie, że to może być przyczyna???

Wyjmij półoś i zobacz w jakim stanie jest koronka na przegubie. Miałem podobny problem z tylną koronką, pomogła dopiero wymiana koronki.

Objawy miałem podobne w VAG`u, świrowała prędkość. Wadliwa koronka była w wizualnie dużo lepszym stanie od innej którą znalazłem w garażu,

ale okazało się, że była w połowie obwodu lekko przetarta, przez co czujnik łapał inną oporność.

Po wymianie koronek (założeniu innych, ze starych tarcz) i włożeniu czujników nie musiałem ich nawet regulować.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Było dobrze kilka dni i znowu to samo... już mnie ch..j strzela.

Nowy czujnik, nowa tulejka mocująca, regulacja i kupa - na VAGu prawy przód pokazuje z d*py prędkości: 1, 2, 3, 4 i odrazu 15, 25, 17, 40... jawnie robi co chce.

Mechanik mówił żebym kable u jakiegoś elektronika sprawdził - bo może jest gdzieś przetarty itp. Jest dobrze, a nagle jest jakieś wzbudzenie - myślicie, że to może być przyczyna???

Wyjmij półoś i zobacz w jakim stanie jest koronka na przegubie. Miałem podobny problem z tylną koronką, pomogła dopiero wymiana koronki.

Objawy miałem podobne w VAG`u, świrowała prędkość. Wadliwa koronka była w wizualnie dużo lepszym stanie od innej którą znalazłem w garażu,

ale okazało się, że była w połowie obwodu lekko przetarta, przez co czujnik łapał inną oporność.

Po wymianie koronek (założeniu innych, ze starych tarcz) i włożeniu czujników nie musiałem ich nawet regulować.

Dzięki za info. :good:

Nie odpuszczę, będę dłubał. :decayed:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 19:08_________________________________________________

Było dobrze kilka dni i znowu to samo... już mnie ch..j strzela.

Nowy czujnik, nowa tulejka mocująca, regulacja i kupa - na VAGu prawy przód pokazuje z d*py prędkości: 1, 2, 3, 4 i odrazu 15, 25, 17, 40... jawnie robi co chce.

Mechanik mówił żebym kable u jakiegoś elektronika sprawdził - bo może jest gdzieś przetarty itp. Jest dobrze, a nagle jest jakieś wzbudzenie - myślicie, że to może być przyczyna???

Wyjmij półoś i zobacz w jakim stanie jest koronka na przegubie. Miałem podobny problem z tylną koronką, pomogła dopiero wymiana koronki.

Objawy miałem podobne w VAG`u, świrowała prędkość. Wadliwa koronka była w wizualnie dużo lepszym stanie od innej którą znalazłem w garażu,

ale okazało się, że była w połowie obwodu lekko przetarta, przez co czujnik łapał inną oporność.

Po wymianie koronek (założeniu innych, ze starych tarcz) i włożeniu czujników nie musiałem ich nawet regulować.

Będę wymieniał przegub akurat z tej strony co czujnik szaleje i mam pytanie takie profilaktyczne: jak dostać się do tej koronki???

Opublikowano

Koronke masz na przegubie, to z przodu

z tylu masz na tarczy od wewnetrznej strony

Opublikowano

Będę dłubał. Dzięx.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.