Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AYM] Przerobienie mapki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam pytanie czy znacie jakieś dobre forum przeznaczone chip tuning ?

A może jest ktoś na forum co mógł by mi przerobić mapki ECU?

Oczywiście żeby mi silnik nie wybuch!!!

Z góry dziękuje

Opublikowano

Sam sobie to potem wgrasz?

Opublikowano
  • Autor

Myślę że tak. A co takie to skomplikowane?

Opublikowano

Witam!

Mam pytanie czy znacie jakieś dobre forum przeznaczone chip tuning ?

A może jest ktoś na forum co mógł by mi przerobić mapki ECU?

Oczywiście żeby mi silnik nie wybuch!!!

Z góry dziękuje

o silnik bym sie nie martwil ale o skrzynie, która w Twoim przypadku to multitronic ... :no:

proponuje poczytac o samej skrzyni multitronic

Sam sobie to potem wgrasz?

to akurat nie jest takie trudne ... :wink4:

Opublikowano

Sam sobie to potem wgrasz?

to akurat nie jest takie trudne ... :wink4:

Nie próbowałem, to nie wiem. Chodziło mi bardziej o poznanie poziomu znajomości tematu przez kolegę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie bawić się w chip tuning przy multitronicu

Opublikowano

A może jest ktoś na forum co mógł by mi przerobić mapki ECU?

Nie lepiej pojechać do kogoś kto się zna na rzeczy?

W Kraku jest compsport

Opublikowano

Spanky wiem, że Ty sie na tym znasz mógłbyś dać info jak samemu przerobić mapke ecu ?

Chętnie bym sie tym pobawił tylko nie wiem jak sie za to zabrać ? Prosze nie pisać, żeby jechać na hamownie itp.. tylko na temat.

Opublikowano
  • Autor

A może ktoś posiada z klubowiczów instrukcje do WinOls-a 1.500 i chciał by się podzielić tą wiedzą???

Na youtube jest tylko nie po polsku

Opublikowano

Usiądźcie jak Spanky kilka(dziesiąt) dni nad programem, to pojmiecie.

I nie zaczynajcie od EDC15P na początek.

Na początek to coś z rodziny MSA12, MSA15. :gwizdanie:

Opublikowano

Spanky wiem, że Ty sie na tym znasz mógłbyś dać info jak samemu przerobić mapke ecu ?

Chętnie bym sie tym pobawił tylko nie wiem jak sie za to zabrać ? Prosze nie pisać, żeby jechać na hamownie itp.. tylko na temat.

nikt Ci nie odda wiedzy która zdobywał nieprzespanymi nocami, wniosek ? jestes bystry ? dojdziesz sam, jesli nie to polegniesz w pierwszym szeregu :)

A może ktoś posiada z klubowiczów instrukcje do WinOls-a 1.500 i chciał by się podzielić tą wiedzą???

Na youtube jest tylko nie po polsku

strona producenta....

Opublikowano
  • Autor

Właśnie to jest made in polska nich ci nic nie powie

:notworthy:DZIĘKUJE KLUBOWICZE :notworthy:

Opublikowano

Też daffi sądziłem, że na forum ktoś pomoże ale widze nic z tego :wink4:

Opublikowano

Chcecie odpowiedź. Proszę bardzo. Auto-elektro (taki magazyn do warsztatów i innych zainteresowanych) organizuje szkolenie. Info na stronie wydawnictwa.

Opublikowano
  • Autor

A możecie napisać czy odczyta interfejs Galletto 1260 mój sterownik z audi 2.5 TDI 2002r

i czy muszę wyłączać licznik?

A możecie zdradzić jak to cię prawidłowo robi?

Opublikowano

Właśnie to jest made in polska nich ci nic nie powie

:notworthy:DZIĘKUJE KLUBOWICZE :notworthy:

napisz na elektroda.pl ktoś Ci wyślę gotową mapę do testów....

ale jak napisał spanky martw się o skrzynię!!

poza tym nie dziw się że nikt Ci nie powie jak to zrobić.... i nie obrażaj się bo w żadnym kraju nie dowiesz się tego typu rzeczy za free...

Opublikowano
  • Autor

Kolego aju co mam tam wpisać?

w jaki temacie?

Opublikowano

widzisz, nie wiesz nawet co szukac ,jak i gdzie,a chcesz mapy zmieniac.

Opublikowano

i nie powie jak to zrobić.... i nie obrażaj się bo w żadnym kraju nie dowiesz się tego typu rzeczy za free...

i tu się mylisz :wink4:

http://www.chiptuners.org/forums/viewtopic.php?t=132

przeciez to jest tutorial jak korzystać z winolsa ,a nie w jaki sposob obrabiac mapy. instrukcja jest za free dla wszystkich na stronie producenta.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.